Patarimai moterims, pavargusioms nuo savo „galvos skausmo“ miegamajame

sportiska-moteris-55b8c03cc7ec1.jpg
 
1 komentaras
„Šiandien man skauda galvą“ - frazė, kurią jūsų partneris išgirsta dažniau nei jums pačiai norėtųsi? Lytinio potraukio sumažėjimas moterims – neretai pasitaikanti bei gyvenimo kokybę neabejotinai veikianti problema. Atrodo, ir tas greta gulintis vyras toks visai „nieko“, ir pačiai dar ne „sutema“, tačiau pasinerti į aistringus meilės žaidimus noro visai nėra...Nuovargis, įtampa, rutina (tiek gyvenime, tiek lovoje), ydingas gyvenimo būdas, kompleksai dėl išvaizdos: rasti sąsają tarp priežasčių, trukdančių gyventi pilnavertį seksualinį gyvenimą, nesunku. Dažniausiai tai susiję ne su fiziniais negalavimais, o psichologinėmis problemomis. Žemiau pateikti patarimai gali padėti sustatyti viską į savo vietas bei grąžinti prarastą aistrą.

Subalansuokite savo mitybą. Tinkamai sukomplektuotas lėkštės turinys suteikia sotumo jausmą, tačiau sukelia alkį ten, kur reikia...Daržovėse esantys vitaminai, mineralai ir antioksidantai yra tiesiogiai susiję su pagerėjusia kraujotaka visame kūne, lytiniai organai – ne išimtis. 

Šalia įvairiaspalvių daržovių vietą racione turėtų atrasti ir produktai, gausūs cinko (kiaušiniai, kviečių sėlenos, moliūgų sėklos, austės ir kita) – mineralo, kurio trūkumas organizmas gali būti vienas iš  seksualinių problemų kaltininkų. 

Yra ir paslaptingas sąrašas produktų, išimtinai skirtų moterų seksualinio apetito didinimui. Čiupkite rašiklius, štai jie: aukštos kokybės šokoladas (nedidelis saldumynų kiekis prieš meilės naktį veikia kaip afrodiziakas, tik svarbu išlaikyti saiką), bananai (vien forma slepia seksualumą...), įvairūs riešutai, aitriosios paprikos, jūrinės žuvys bei kitos jūros gėrybės.
Greitasis maistas, cukrus bei jo prisotinti gaminiai, miltiniai produktai – šių reikia atsisakyti ne vien geresnio seksualinio gyvenimo, bet ir grožio ir sveikatos vardan.

Vartokite maisto papildus. Net ir valgant kokybišką, įvairų maistą, žmogaus organizmas gauna ne visas reikiamas maisto medžiagas. Kalbant apie lytinio gyvenimo kokybę, rekomenduojama vartoti vitaminą B5 bei choliną – medžiagas, dalyvaujančias nervinių impulsų perdavime iš smegenų į lytinius organus. Naudingas ir ginkmedžio ekstraktas, skirtas kraujotakos sistemos gerinimui.

Pradėkite sportuoti. Sunkiausia – pakilti nuo sofos ir pradėti judėti. Pamačius, kaip tirpta papildomi kilogramai, kojos pačios neš į sporto klubą ar parką pabėgioti! Padailėjusios kūno formos grąžins pakirstą pasitikėjimą savimi, o tai, savaime suprantama, atsispindės ir intymiuose santykiuose. Aktyvi fizinė veikla suteikia energijos ir kelia nuotaiką – puikus pagrindas aistringam seksui, ar ne? Ne gana to, judant aktyvinama kraujotaka, kuri, kaip minėta, fiziškai susijusi su lytiniu potraukiu.

Atsisakykite alkoholio. Tiesa, jog taurė alkoholinio gėrimo gali padėti atsipalaiduoti ir „pralaužti ledus“, tačiau tuo piktnaudžiauti negalima. Išgėrus per daug, lytinis potraukis, priešingai, sumažėja, ne gana to, iškyla kitų grėsmių tikimybė. Nesaugūs lytiniai santykiai, neplanuotas nėštumas, smurtas ir prievarta – pasekmės, dažnai susijusios su neatsakingu taurelės kilnojimu. Svarbu įsisąmoninti, jog alkoholis nėra būdas skatinti lytinį susijaudinimą. Priešingai, minėta problema gali dingti šio atsisakius. Taisyklė galioja ne tik moterims, bet ir vyrams

Nebijokite masturbacijos. Atrodytų, jog savęs tenkinimas rankomis bei naudojant įvairius sekso žaislus yra alternatyva realiam sekso partneriui, tačiau iš tiesų šis procesas gali pasitarnauti kaip intymių santykių reabilitacijos priemonė. Savo kūno poreikių pažinimas leidžia atrasti jautriausius taškus bei šių stimuliacijos galimybes. Ir kodėl gi su atradimais nesupažindinus savo antrosios pusės? Įrodyta, jog reguliari masturbacija didina norą mylėtis: šio proceso metu išsiskiria dopaminas ir testosteronas – hormonai, susiję su lytiniu susijaudinimu. Nepamirškite, jog  masturbuotis galima ne tik pasislėpus vienumoje. Masturbacija matant partneriui – viena iš galimybių paįvairinti rutiną ir, aišku, paskatinimas nuveikti šį tą daugiau.

Perskaičius patarimus, skirtus moterims, norinčioms atsikratyti „galvos skausmo“, akivaizdu, jog užtenka tiesiog gyventi sveikai. Laikykimės taisyklingos gyvensenos principų, nepamirškime pozityvaus mąstymo ir tokios problemos kaip sumažėjęs lytinis potraukis, liks užmarštyje!

 

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (1)
Yra nedėmesingas, egoistas vyras
Naujas komentaras