BDSM įvadas pradedantiesiems

tumblr_nctd1wxfbt1tlfz2ho1_500(1).jpg
 
1 komentaras
Pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, ką reiškia raidės BDSM. Tai sudėtinis anglų kalbos terminas apibūdinantis erotinius, seksualinius veiksmus ar fantazijas su aiškiu galios ir valdžios pasiskirstymu tarp partnerių. BDSM skirstomas į dar tris terminus - B&D, D&S, S&M, reiškiančius surišimą ir discipliną (angl. bondage & discipline), dominavimą ir nuolankumą (angl. dominance & submission) ir sadizmą bei mazochizmą (angl. sadism & mazochism).

BDSM – tai abipusis susitarimas

Kaip ir kiekvienas žaidimas, taip ir BDSM, turi tam tikras taisykles, kurių nevalia laužyti. Tai jokiu būdu nėra prievartinis veiksmas, nors iš šalies gali pasirodyti ir kitaip, viskas vyksta su partnerių sutikimu. Taip pat privalu laikytis visų saugumo priemonių, galinčių užkirsti kelią rimtoms fizinėms ar psichologinėms traumoms. Vienas iš būdų išvengti sužalojimų – nepadauginti alkoholio, vengti psichiką veikiančių medžiagų ir užsiimti žaidimais blaiviu protu. Žinoma, taurė vyno ar šampano atsipalaidavimui dar niekam nepakenkė, bet svarbu suprasti, kad nekontroliuojami veiksmai gali turėti nemalonių pasekmių.

Komunikacijos svarba

Raktas į malonių atradimų kupiną pasaulį yra bendravimas. Prieš imantis veiksmų, pirmiausia reikėtų susitarti, kokios bus jūsų žaidimo taisyklės – trumpai papasakoti apie savo fantazijas ir lūkesčius, apibrėžti kiekvieno partnerio limitus, nutarti, koks bus saugumo žodis, jei vienam iš žaidėjų veiksmas taptų nemalonus ir pasirinkti priimtiną rolę. Jei abu partneriai nori paklusti ar, atvirkščiai, dominuoti – žaidimas neįvyks. Svarbu pasirinkti skirtingus vaidmenis, kurie abiems teiktų pasitenkinimą. Kaip jau minėjau, esmė yra galios pasiskirstyme – vienas turi būti dominuojantis, o kitas paklusnusis. Be abejonės, partneriai gali apsikeisti vaidmenimis ir taip pajusti, ką reiškia būti tiek vienoje, tiek kitoje rolėje.

Išsiaiškinkite vienas kito ribas

Ar jūsų partneriui tinka analiniai žaidimai, plakimas, vaškas, koks skausmo lygis yra priimtinas – limitus patartina aptarti dar prieš pradedant veikti. Reikia išsiaiškinti ar jūsų lūkesčiai sutampa, pvz. vienas nori būti surištas ir jaustis bejėgis, o kitam patinka rišti ar kitaip riboti partnerio judesius, mėgautis jo bejėgiškumu. Retkarčiais peržengti ribas yra smagu, tačiau svarbu aptarti ir kiek jos gali būti peržengtos. Kartais žmogus gali tiesiog nežinoti, kad jam patinka vienas ar kitas dalykas ir dėl to sakyti, kad tai jam nepriimtina. Su kiekvienu žaidimu tas ribas galima plėsti ir mėgautis tuo, kad kas atrodė nemalonu, dabar teikia didžiausią susijaudinimą. Kad ribų praplėtimas nesibaigtų nelaime, susigalvokite saugos žodį. Paprastai patariama naudoti šviesoforo spalvas, kurių reikšmė intymiuose žaidimuose yra panaši kaip ir kelių eismo taisyklėse: žalia – tęsk, geltona – gali tęsti, tik daryk tai švelniau/lėčiau, raudona – sustok. Svarbiausia, jog saugos žodis nebūtų tiesiogiai susijęs su atliekamais veiksmais ir nesupainiotų partnerio. Geriausia yra pasirinkti žodį, kurį lengva įsiminti ir ištarti, kuris paprastai neišprūsta euforijos akimirkomis, pvz. vazonas, šakutė, džemas ir t.t.

Kreipiniai ir pseudonimai

Kai jaučiatės pasiruošę pradėti, susitarkite, kaip vadinsite vienas kitą. Dažniausiai paklusnieji yra vadinami vergais ar tarnais, o dominuojantys – valdovais, šeimininkais, ponais/poniomis. Bet įmanomi įvairūs variantai, kurie priklauso nuo jūsų pačių fantazijos. Šie vardai skirti tam, kad dar labiau išskirti, kas yra kas šiame žaidime ir kas kam turi paklusti.

Pirmieji žingsniai

Nebūtina pradėti nuo ekstremalių žaidimų. Pirmam kartui pabandykite tik šiek tiek apriboti paklusniojo laisvę – suriškite rankas medžiaga, prie kurios kūnas yra įpratęs. Tam tiks šalikas, skara, kaklaraištis ir pan. Panašiu daiktu galima aprišti ir akis. Kai akys yra uždengtos, suaktyvėja kitos juslės ir net įprasti intymūs žaidimai gali sukelti visai kitokius pojūčius. Su kiekvienu žaidimu, galima prijungti vis daugiau elementų – pradėti vienas kitą vadinti susigalvotais „vardais“, pabandyti ledo kubelių šaltį ar plunksnų kutenimą, botagėlį, sukeliantį malonų skausmą, šilumą ir dilgčiojimą odos paviršiuje. Jei viena pusė nusprendžia, kad BDSM jai neteikia malonumo, tai žaidimus geriausia nutraukti ir nedaryti to tik tam, kad patenkinti partnerį. Svarbu suprasti, kad skubėti nėra reikalo ir žaidimai, visų pirma, turi teikti malonumą abiems.

Intensyvesni žaidimai

Kai abu jaučiate, kad tokie žaidimai jums teikia malonumą, jausmų intensyvumą padės sustiprinti įvairūs žaislai, kuriuos lengvai rasite intymių prekių parduotuvėje – botagėliai, antkakliai, kaukės, kaiščiai ar strap-on'as. Vienas iš geriausių variantų pradedantiesiems yra jau sukomplektuotas pančių rinkinys, kuris palengvins pasirinkimo naštą. Įtraukus erotinius žaislus į savo žaidimus, galima rinktis ir teminę aprangą, avalynę, sugalvoti kitų įvairių rolinių žaidimų, kurie taip pat yra BDSM dalis, pvz. gyvūnėlis (šuo, katė, ponis) ir jo šeimininkas, mokytojas ir mokinys, policininkas ir nusikaltėlis, ir t.t.

BDSM suvaržymo rinkinys

BDSM rinkinys pažengusiems „Experience“

BDSM bendruomenė

Visuomet yra smagu susipažinti su bendraminčiais, todėl egzistuoja internetinės bendruomenės, kuriose bendrauja, susipažįsta ir dalijasi patirtimi BDSM entuziastai. Bendruomenių svetainėse paprastai yra skelbiama informacija apie renginius, kur nariai susipažįsta gyvai. Fetlife.com vienija viso pasaulio alternatyvaus intymaus gyvenimo būdo mėgėjus ir čia gausu iliustruotos informacijos, kaip paįvairinti savo seksualinį gyvenimą. Tegul internetas tampa jūsų gidu į svaiginantį BDSM pasaulį.

 
fantazijos
Komentarai (1)
Labai maloniai susiskaite, dekui autorei
Naujas komentaras