Šiurkštaus sekso ABC pradedantiesiems

Rough-Sex.jpg
 
Jei kada jautėte poreikį pasinerti į šiurkštesnio sekso ir BDSM pasaulį, tačiau jus stabdė potencialiai keistas pokalbis apie tai su partneriu, nesijaudinkite. Toks pokalbis ne tik reikalingas, tačiau viską labai palengvina, kai nusprendžiate paeksperimentuoti šiurkštesniu seksu. Juk tiek jūs, tiek partneris, turite savo ribas, kurios privalo būti gerbiamos. Taip lengviau mėgautis momentu ir sutelkti dėmesį tik į malonumą ir pasitenkinimą.

Prieš tai aptarkite ribas ir limitus

Kas jums atrodo leistina, o kas draudžiama? Nebijokite klausti tiesiai apie tai, ką jūs ir partneris norėtumėte išbandyti. Jei planuojate pamėginti ką nors naujo, pavyzdžiui, pėrimą, vaidmenų žaidimą, kandžiojimą ar draskymą, pasikalbėkite apie tai su partneriu prieš tuo užsiimant.

Taip pat turite sugalvoti saugos žodį, kad jį ištarę galėtumėte nutraukti aktą. Tam tikro kodo naudojimas taip pat padės, pavyzdžiui, „žalia” reiškia, kad viskas puiku, „geltona” - įspėjimas sulėtinti tempą, o „raudona” reiškia stop.

Naudokite lubrikanto. Daug

Tik todėl, kad seksas šiurkštesnis, nereiškia, jog jis turi būti šiurkštesnis fiziškai. Šiurkštus seksas visada bus geresnis naudojant daug lubrikanto.

Aiškiai pasakykite ko norite

Pokalbis prieš seksą yra be galo svarbus. Privalote aptarti ribas ir įsitikinti, jog abu jas suprantate. Netgi galite visą tai pakartoti tam, kad įsitikintumėte, jog abu vienas kitą puikiai supratote. Taigi, kai jūs pasakysite „aš noriu, kad surištum man rankas virš galvos, o tada mane paimtum”, paprašykite partnerio, kad jis padarytų būtent tai, ko prašėte.

Pasirūpinkite rekvizitais

Tam, kad išvengtumėte situacijų, kaip, pavyzdžiui, norėsite partneriui užrišti akis, tačiau nerasite akių raiščio, turite rekvizitais pasirūpinti iš anksto. Pasidėkite antrankius, akių raištį ir botagą po ranka, o kai prireiks, žaisliukus pasiekti bus lengva.

Jei nežinote nuo ko pradėti...

Plaukų pešimas, perimas, rankų suvaržymas antrankiais ar virve ir akių uždengimas raiščiais yra patys populiariausi pasirinkimai šiurkštesniam seksui. Paprašykite, kad partneris surištų jums rankas virš galvos ir pasimylėtų su jumis misionieriaus pozoje (arba jis tiesiog gali laikyti jūsų rankas jums mylintis). Ar užsiriškite akis skraiste ir paprašykite oralinio. Arba paprašykite partnerio, kad temptų jūsų plaukus, kai mylėsitės šuniuko poza. Tegu jis išperia jus preliudijos metu. Yra daugybė labai karštų pasirinkimų...

Nebijokite ištarti „ne”

Jei pabandęs suprasite, kad perimas visgi ne jums, turite jaustis patogiai, kad galėtumėte pasakyti „ne”. Juk neprivalote užsiimti tuo, kas neteikia jokio malonumo, taip pat neužsiimkite šiurkščiu seksu, jei nesugebate išsakyti savo norų ir lūkesčių partneriui. Užsiimkite tuo tik su žmogumi, kuris gerbia jūsų nustatytas ribas!

Nebijokite pasakyti, jei partneris tai daro per silpnai

Žmogus, kuriam rūpite, greičiausiai, pradės gana švelniai, kai paprašysite šiurkštaus sekso, tik tam, kad jums neskaudėtų. Taigi, jei negaunate to, ko norite, pasakykite tai partneriui. „Galėtumei kiek stipriau” arba „daryk tą patį, tik šiek tiek stipriau”. Juk partneris nežino, ką jaučiate.

Būkite pasiruošęs išperti partnerį

Kai lovoje partneriai ima elgtis šiurkščiau, ne tik ima perti vienas kitą, bet ir įtraukia naują seksualinę veiklą. Tai yra geriausia ką galite padaryti dėl savo seksualinio gyvenimo, tačiau tai gali kiek bauginti. Pasiruoškite tam, kad ir partneris gali paprašyti jį suvaržyti ir būkite tam atviras. Kas žino, gal esate tikras dominantas?

Prisiminkite, jog viską teks atlikti patiems

Nebijokite, kad padarysite kažką ne taip, nes čia tiesiog nėra teisingo būdo, rasite jį eigoje. Jei pirmasis perimas bus juokingas, juokitės. Jei pirmas antrankių panaudojimas nepavyks, nes antrankiai niekaip neužsirakins, nieko tokio! Tai nebus tobula, kaip ir viskas gyvenime, todėl tai bus puiki proga išmokti prašyti to, ko norite.

Pabaigai norime pasakyti, kad niekada negausite to ko norite, tol kol neišmoksite to pasakyti. Būkite kūrybingi!

Ar bandėtė šiukrštų seksą?
Ar lovoje norėtumėte išbandyti pikantiškesnius pojūčius?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras