TOP 5 skausmingiausi BDSM fetišai

bdsm_fetisai_top_5.jpg
 
1 komentaras
Šiandien vieniems BDSM - tai tik erotinė praktika, kurią poros praktikuoja karts nuo karto seksui paįvairinti, kitiems - gyvenimo būdas, liečiantis ne tik seksą, bet ir pačius tarpusavio santykius. Jau senovėje partneriai mėgdavo paplakti vienas kitą dilgėlėmis, o kartais vergėms ar laisvo elgesio moterims buvo skiriamas atlygis už nuplakimą. Tas dažnai buvo daroma ir tiesiog nusiautu sandalu.

BDSM - tai nėra smurtas ar prievarta. Tokie santykiai yra paremti vadinamu „slave contract’u“ - sutartimi, kurią abu partneriai pasirašo prieš santykių pradžią. Joje yra tiksliai apibrėžtos abiems tinkančios fantazijų ribos.

Prieš pradedant santykius yra būtinas susitarimas dėl saugumo žodžių ar ženklų. Kadangi dalis tokių žaidimų yra rizikingi ir gana aštrūs, reikalingi specialūs ženklai, kurie reikštų, kad vienas partnerių nori sustoti, nes jam gresia pavojus.

Norime išskirti TOP 5 skausmingiausius BDSM fetišus, kuriuos atlieka poros, patiriančios tam seksualinį susijaudinimą:

Algofilija

Tai noras patirti skausmą siekiant seksualinio pasitenkinimo. Kai žmogus jaučia skausmą, jo organizmas išskiria endorfinus, panašius į morfiną. Be to, kūnas išskiria palaimą suteikiančią cheminę medžiagą anandamidą, kuris jungiasi su kanabinoidų receptoriais, kad blokuotų skausmo signalus ir sukurtų tokį poveikį, koks jaučiamas pavartojus kanapių. Šios cheminės medžiagos reiškia, kad kai kurie žmonės patiria malonumą, kai juos žaloja. Skausmas taip pat išskiria adrenaliną, padidinantį širdies susitraukimų dažnį ir verčiantį jaudintis. Skausmo ir orgazmo pojūčiai panašaus intensyvumo, o tai paaiškina kodėl skausmas gali taip sujaudinti. Skausmas, kurio trokšta algofilai, skiriasi priklausomai nuo žmogaus. Kai kurie mėgaujasi lengvu skausmu, tokiu kaip pliaukštelėjimas, o kiti nori aštrių pojūčių, pavyzdžiui, kūno pjaustymo.

Automazochizmas

Tai skausmo sukėlimas sau siekiant seksualinio pasitenkinimo. Šio fetišo atstovai gali susižaloti masturbuodami arba sekso su partneriu metu, kad padidintų savo troškimą ir seksualinį malonumą. Tikėtina, kad geriausi automazochisto seksualiniai išgyvenimai bus susiję su sau sukeltu skausmu. Jis gali nesugebėti jausti susijaudinimo ar kulminacijos nesukeldamas sau skausmo. Net jei seksas nėra susijęs su skausmu, jis greičiausiai apie tai galvoja. Kai jis nėra miegamajame, automazochistas daug laiko praleidžia fantazuodamas apie skausmo sukėlimą sau. Dauguma automazochistų išmoksta priimti skausmo troškimą kaip savo seksualinės tapatybės dalį ir susiranda partnerius, kurie sutinka su šia sąlyga. Kai kurie skausmo sukėlimo metodai kelia riziką, apie kurią turėtų žinoti automazochistai. Jie rizikuoja užkrėsti kraują, sunkiai susižeisti ar net mirti. Svarbu būti atsargiems, sterilizuoti visus pjovimo įrankius ir, jei žaidžia su partneriu, užtikrinti, kad būtų atidžiai stebimi.

Ball busting

Bet kokio pobūdžio penio ir sėklidžių mušimas. Šioje praktikoje atliekami tokie veiksmai kaip sėklidžių suspaudimas, tvirtas surišimas, mušimas, plakimas, žnybimas ir mindymas. Prireikus naudojamos pagalbinės kankinimo priemonės: plakimo mentelės, botagai, flogeriai, užveržėjai ir kiti aksesuarai. Sėklidės yra pagrindinis dominanto taikinys, esantis ant nuolankiojo kūno. Jos yra itin jautrios ir pažeidžiamos, todėl tampa seksualumo centru. Sėklidžių svarba seksui ir dauginimuisi bei mintis panaikinti šiuos lyties organus labai jaudina dominuojantį partnerį. Nuolankusis tuo metu mėgaujasi skausmu, džiugina dominuojantį partnerį ir jaučiasi pažeidžiamas. Endorfinai, išsiskiriantys patiriant skausmą mušant sėklides, gali sukelti seksualinį pakilimą, ypač susijaudinimo metu. Galimas orgazmas ir ejakuliacija vien nuo sėklidžių mušimo.

Caning

Tai BDSM žaidimas, kai vienas partneris smogia kitam su lazdele, siekiant sukelti malonaus skausmo pojūčius. Ši praktika naudojama kaip bausmės forma vaidmenų žaidimuose. Yra du bendrieji lazdelių tipai, sukeliantys skirtingus pojūčius. Plonesnės lazdelės suteikia aštrų, geliantį skausmą, kuris primena kirčius botagu ir gali prakirsti odą. Storesnės lazdelės sukelia dunksėjimo pojūtį, kuris ilgiau išlieka ir yra panašus į pliaukštelėjimą su plakimo mentele. Po tokių žaidimų odoje gali atsirasti gilių mėlynių. Optimaliausios kūno dalys, kurias reikėtų rinktis plakimui yra šlaunų nugarėlės ir sėdmenys. Šiose srityse trumpalaikės ar ilgalaikės žalos rizika yra mažiausia. Kitos sritys, tokios kaip vidinė šlaunų dalis, delnai ir padai, taip pat gali sukelti didelį malonumą, tačiau jas plakti reikia atsargiai.

Play Piercing

Tai odos pradurimas adatomis arba siuvinėjimas ant odos. Jis atliekamas siekiant seksualinio malonumo, o ne estetinio grožio. Kai oda perduriama kiaurai ir keliose vietose, žmogaus organizmas išskiria endorfiną, kad numalšintų skausmą, o tai iššaukia tam tikrą euforiją. Tokiu būdu sukuriami įvairūs piešiniai ant kūno. Adatos, įvertos į odą, paprastai yra skirtos tam seansui. Po BDSM scenos visos priemonės išimamos iš odos ir žaizdoms leidžiama užgyti. Play Piercing turi atlikti tik šios srities ekspertai, naudojantys sterilias poodines adatas arba akupunktūros adatas. Norint dezinfekuoti odą, rekomenduojama tai atlikti su alkoholiu ar jodu. Tinkamas auskarų vėrimas nesukelia žalos, tačiau netinkamos technikos atveju kyla durtinių žaizdų arba per kraują plintančių ligų pavojus.

 
fantazijos
Komentarai (1)
Laba :) Ieškau vyro maloniems susitikimams. susirask mane čia -> http://sexoo.site/m9283
Naujas komentaras