Kaip rūpestis padeda kurti intymumą ir pasitikėjimą po BDSM akto

bdsm-straipsnis-1024x680.jpeg
 
BDSM praktika yra kupina įvairiausių niuansų. Puiku, kad tokia sekso rūšis tampa socialine norma, nes iš BDSM bendruomenės narių galime išmokti ne tik sekso triukų: kalbame apie rūpestį ir komunikaciją tarpusavyje.

Saugi aplinka

BDSM pasaulyje dominantas turi paklūstančiam sukurti saugią aplinką, kad galima būtų tyrinėti vergovę, dominavimą ir paklusimą, bei sadomazochizmą (BDSM). Tokioje aplinkoje, skrupulingai surežisuotoje scenoje labai svarbi dar viena detalė – rūpestis po akto. Ar kasotės galvą, klausdami kas tai? Nesijaudinkite, mes paaiškinsime kas tai yra ir kodėl tai ypač svarbu.

Ar po sekso šokate iš lovos?

Ar po sekso dažnai keliatės iš lovos ir tęsiate kasdienius darbus? Imate gaminti pietus? Ar iš karto gulatės miegoti? O gal greitai pabučiuojate mylimąjį, o tada maunate per buto duris? To tikrai neturi nutikti BDSM pasaulyje –  po BDSM sesijos, dominantas ir paklustantysis užsiima iš anksto aptartu rūpesčiu vienas kitu. Rūpestis yra proga aptarti kas jums patiko, ką būtume norėjęs daryti kitaip ir kaip jaučiatės.

Kas yra rūpestis po akto?

Rūpestis – tai veikla ar dėmesys partneriui po intensyvios BDSM ar seksualinės patirties. Rūpesčio tikslas – pasirūpinti savo fizine, emocine ar psichine būkle po intensyvios sesijos. Kiekviena pora ar grupė turi savo rūpinimosi ritualą. Į tai gali būti įtraukiami masažai, glamonės, buvimas vienui vienam, diskusija ar šių veiklų kombinacija. Kiekvieno žmogaus poreikis yra subjektyvus ir kupinas niuansų. BDSM bendruomenėje dominantas ir paklustantis supranta rūpesčio svarbą, tai suteikia saugumo jausmą, o ribos būna neperžengtos. Taigi, tai tarsi ceremonijos uždarymo ritualas.

Kodėl tai svarbu?

BDSM scenos gali būti labai intensyvios. Galite springti, būti plakamas, surištas ir taip toliau. Po viso to galite jaustis labai įvairiai – pervargęs, nervingas, laimingas, galite jausti gėdą. Po sesijos, jūsų smegenys “dega”. Priklausomai nuo jūsų BDSM lygio ir įgūdžių, paklustančiojo nervų sistema patiria didelį dopamino, oksitocino ir seratonino antplūdį, taip pat didėja testosterono ir estrogeno kiekis organizme. Aktyvuojami tiek skausmo, tiek malonumo receptoriai. Taigi, tai natūralių narkotikų kokteilis, po kurio jaučiatės itin keistai. Rūpestis po sesijos padeda atsipalaiduoti, sumažinti orgazminius spazmus, kontroliuoti kvėpavimą ir leisti kūnui susidoroti su visais hormonais. Galiausiai, rūpestis turi būti kupinas meilės ir pagarbos. Turite skirti laiko ryšiui su partneriu žmogiškame lygyje ir vertinti jo patirtį. Tai proga parodyti meilei, švelnumui ir tiesiog pasikalbėti.

Rūpestis reikalingas ir dominuojančiam partneriui

Rūpestis reikalingas ne tik atpalaiduoti paklustantįjį, tai lygiai taip pat svarbu ir dominantui. Žmogaus prisilietimas labai svarbus BDSM pasaulyje, nepaisant vaidmens. Dominantas paruošia aplinką, tačiau tai nereiškia, kad jis nėra emociškai įsitraukęs ir nesijaučia pažeidžiamas po sesijos. Be to, rūpestis gali dominantui padėti gerinti savo įgūdžius ir sukurti dar geresnę patirtį kitą kartą.

Rūpestis gali būti taikomas ne tik BDSM scenoms

Rūpestis reikalingas ne tik BDSM sesijoms. Tai skirta visiems ir gali būti praktikuojama, nepaisant to, kokia seksualinė patirtis buvo. Kiekviena pora, ne tik BDSM poros, turi gebėti kalbėtis apie viską. Poros, užsiimančios įprastu seksu, taip pat dažnai praktikuoja rūpestį po akto ir jis labai panašus į rūpestį po BDSM sesijos: glamonės, masažas, fizinis ir žodinis dėmesys. Visi nusipelnė po sekso jaustis gerai, deja, labai dažnai po akto kiekvienas skubame užsiimti savo reikalais. Jei skirsime laiko rūpesčiui, dėmesiui ir atvriems pokalbiams, santykiai bus tvirtesni, o judviejų ryšys  – tvirtesnis.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras