Karštos ir beprotiškos seksualinės fantazijos

pexels-photo-5065874(1).jpeg
 
1 komentaras
Seksualines fantazijas puoselėjame visi. Vieni svajoja apie vaidmenų žaidimus, kiti - apie seksą trise. Tačiau kartais pasitaiko ir kur kas pikantiškesnių seksualinių norų...

Keisti žaidimai

Prisipažinkite, juk turite keistų norų, norite išbandyti seksualines naujoves, kurias pastaruoju metu išgirdote ar perskaitėte ir svajojate jas įgyvendinti. Jei erotinė vaizduotė neleidžia jums ramiai miegoti, galima pažaisti įvairius žaidimus, kurie tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti keistais ir neįprastais, vis dėl to suteiks jums nepamirštamą malonumą, jei tik nesigėdinsite ir realizuosite tai, apie ką jau seniai svajojote.

Galima apsimesti išlepintu klientu arba... direktoriumi ir taip tapti pažeidžiamu, dėmesio reikalaujančiu kūdikiu, kurį sekretorė su mielu noru pamaitins iš buteliuko. Kvepia infantilizmu ir grįžimu į vaikystę? Tačiau jei tai jaudina abu partnerius? Kodėl gi nepabandžius.

Meilė ir sausainiai

Išbarstykite ant grindų smulkių sausainių (galima krekerių). Žinoma, proceso metu krekeriai lūžta ir susitrina į smulkius gabalėlius, kurie trinasi į odą, tačiau toks sadomazochistinis triukas suteikia daugiau malonumo. Galima apvoliotą sausainiuose partnerį ar partnerę „paskaninti“ plakta grietinėle ar ne per daug karštu šokoladu – prisiminę tokį desertą seiles rysite dar ilgai.

Kitas variantas išterliokite vienas kitą uogiene ir apsivoliokite kukurūzuose – šis pyragaitis taip pat neblogas.

Vandens sportas

Realizuojant šią fantaziją yra vienas trūkumas: jei jūsų antroji pusė apie tai niekada nesvajojo, sunku bus įrodyti, kad „sysioti“ ant kito žmogaus – tai nėra seksualinis pažėminimas, bet meilės išraiška. „Aš myliu tave, tu myli mane, todėl mes mylim bet kokias tavo išskyras“ – štai jums ir argumentas. Galite „auksiniu lietučiu“ užsiimti duše, tuomet partneris nejaus nemalonuas kvapo, o ir nusiprausti galima iš karto, kai tik taps nemalonu. Na nors tai ir labai ekstremalu, tačiau yra žmonių, kuriuos tai ypač jaudina.

Guminis džiaugsmas

Guma turi labai jaudinančių savybių. Galite užsiimti seksu ant guminio paklotėlio, o galima sugalvoti kažką išradingesnio. Įsigykite didelį kiekį prezervatyvų, pripildykite juos vandeniu, tvirtai kiekvieną užriškite ir pritvirtinkite prie seno fotelio. Tai primins kažką panašaus į vandens lovą, tik seksu galėsite užsiimti sėdėdami, o judanti sėdynė sukurs papildomą stimuliaciją.

Šepetys erogeninei zonai

Erogeninių zonų stimuliacijai galite naudoti paprasčiausius... šepečius rūbams valyti (tik jokiais būdais nenaudotus). Pasikuiskite po bižuterijos dėžutes ir ten tikrai rasite močiutės dovanotus nenešiojamus gintarinius karolius arba plastmasinius karnavalui pirktus „perlo“ karolius – sukiškite juos patys žinot kur ir iš lėto, karoliukas po karoliuko, traukite. Tik stebėkite, kad nenutrūktų siūlas, rišantis karolius.

Kai žmonės užsiima kažkuo netradiciniu, kiekvienas turi teisę pasirinkti pagal savo skonį ir poreikius, ir normalu, kad vienus jaudins tai, kas kitam yra nemalonu. Žinoma, niekas jūsų negali priversti daryti tai, kas jums nepatinka. Tačiau dažniau reiktų peržengti savo nuostatas, jei manote, kad taip galite suteikti naujo žvilgesio jūsų santykiams.

 
fantazijos
Komentarai (1)
"Mociutes dovanotus karolius susikiskite, patys zinote kur"...super. mociute grabe apsiverstu.... Bent jau neminetumet mociutes.
Naujas komentaras