Pašėlęs seksas

pexels-photo-5066282.jpg
 
Daugelio psichologų nuomone, kiekvienas iš mūsų turi seksualinį fetišą. Ir, tikriausiai, reikėtų patiems pripažinti, kas iš tikrųjų yra jūsų asmeninis fetišas, kodėl jis atsirado ir kaip jo pagalba savo įprastą seksualinį gyvenimą paversti nuostabiu. Apie slaptus žmogiškus norus labai daug žino specialistai - seksologai. Ir būtent jie paaiškino, ką reiškia, jei norisi kažko neįprastai pikantiško.

Skausmas ir šiluma

Ištirpęs parafinas, kapsintis nuo karštos žvakės ant jūsų partnerės kūno, gali atnešti į jūsų santykius šilumos. Jei jums patinka iššaukti lengvą skausmo reakciją, tai dar nereiškia, kad turite polinkį į sadizmą. Veiksmų mechanizmas šiuo atveju yra pats iš savęs seksualus. Vyrus audrina dejuojančių moterų vaizdas, o kai šios dejonės atsiranda lytinio akto metu, tai reiškia, kad penis yra giliai vaginoje ir orgazmo pasiekimas yra artimas kaip niekada. Be to, galima sutikti ir vyrų, ir moterų, kuriems patinka jausti lengvą skausmą. Jų smegenis maišo šiuos silpnus skausmo signalus su seksualinio malonumo signalais.

Jei jūsų smegenys taip pat blogai skiria kas kaip, galima žaisti su žvake, mainantis rolėmis. Būtina tik laikytis saugumo reikalavimų, kad nenusidegintumėte. Žvakė turi būti pati paprasčiausia, be jokių lakiųjų aromatizatorių, galinčių staiga padidinti temperatūrą. O taip pat nereikėtų pamiršti, kad negalima priartinti žvakės arčiau nei 30 cm prie kūno. Ypatingus pojūčius galima sukelti žaidžiant tamsoje, kai partnerei yra užrišamos akys, nes ji tuomet nežinos kur nukris lašas. Šiuo atveju karštą parafiną galima netikėtai ištirpdyti su ledo gabaliuko prisilietimu.

Podiumas lovoje

Beveik visuose porno filmuose, o taip pat ir erotiniuose, moterys dėvi aukštakulnius. Jos netgi į lovą įšliaužia su šiais bateliais. Ir visai ne dėl to, kad joms šalta kojoms. Pakulnės aukštis tiesiogiai susijusi su vyriško seksualumo žadinimu. Tiksliau, su moteriška lyties identifikacija.

Aukšti kulniukai padidina moters ūgį, tuo pačiu sustiprindami lankstumo ir švelnumo įspūdį. Be to, jie keičia moters anatomijos proporcijas, pakeldami aukščiau šlaunis ir taip keisdami moters eiseną. Kad išlaikytų lygsvarą, moteris nesąmoningai suveda pečius atgal, ir tokiu būdu jos krūtinė pakyla į viršų, lyg siūlydamasi visam pasauliui. Ir, žinoma, praeiti pro tokią moterį abejingai yra neįmanoma.

Toks fetišas, kaip moters aukštakulniai, seksologų nėra laikomas kaip nukrypimas nuo normos – atvirkščiai, vyrų abejingumas aukštakulniams sukeltų tam tikrus klausimus. Tačiau liepti merginai užsitempti leopardines „timpas“ prieš seksą, vis dėl to nėra būtina. Gulint horizontaliai, aukštakulniai nebeturi jokios reikšmės, netgi, atvirkščiai, paslepia labai daug erogeninių zonų, esančių kojų pėduose, pirštuose. Tad pasimėgaukite savo dama su aukštakulniais iš anksto, tačiau prieš kviečiant į lovą reiktų juos nuauti – juk nenorite tapti „pakulniuku“.

„Aukso lietus“

Jei nusisukti nuo civilizacijos normų, žaidimuose su šlapinimusi, vadinamuose „auksiniu lietumi“, taip pat nieko nėra patologiško. Atvirkščiai, tradicija žymėti teritoriją šlapimu, norint pritraukti priešingos lyties atstovą – vis dar yra aktuali gyvūnų pasaulyje.

Šlapimo sudėtyje feromonai jaudina seksualumą ir aiškiai liudija apie tam tikro objekto priklausomybę vienai ar kitai lyčiai. Jei kalbant apie žmonės, tai mums gali būti netgi įdomiau nei tarkim drambliams ar triušiams. Skirtingai nuo triušių, mes žinome, kad stebėti „sysiojančią“ mergaitę – tabu, veiksmas, kuris smerkiamas moralės. Vyrai dalyvaudami tokiame žaidime jaučiasi emociškai pasitikintys partnere. Jūs kartu darote „blogą darbą“. Jūs draugai ir, galima sakyti, bendraminčiai. Be to, moteris, kuri vyro akyse atlieka tokį antikultūrinį veiksmą, tampa visiškai paprasta ir pripažįstama „sava“.

Jei jūs abu supratote, kad neturite nieko prieš tokioms procedūroms, nereikia savęs prievartauti, priimkite tai ramiai. Nieko iškrypėliško ir kenksmingo čia nėra. Atvirkščiai, urinoterapiją daugelis medikų rekomenduoja kaip profilaktiką nuo tam tikrų odos ligų. Vis dėl to šlapimas labai greitai paplinta ir užteršia aplinką, todėl reiktų saugotis, kad jis nepatektų į akis, nosį ar burną. Taip pat jei šlapimo kvapas iššaukia nors vieno partnerio pasibjaurėjimą, tokiam „auksiniam lietui“ reiktų pasiruošti iš anksto, išgėrus kuo daugiau vandens, kad šlapimas nebūtų toks koncentruotas pagal savo sudėtį ir kvapą.

Ar verta išsiplauti burną?

Kai moteris vadina daiktus savo vardais... kai ką tai šokiruoja, o kai ką atvirkščiai – užveda. Kas trečias vyras neturi nieko prieš, kad moteris lovoje keiktųsi – be to, jiems labai patiktų išprovokuoti damą, kad ji išreikštų visas susikaupusias emocijas tokiu būdu. Tai yra susiję taip pat su draudimais ir tabu, įsisavintais dar vaikiškame amžiuje. Kai jūs užsiimate seksu su agresyviai nusiteikusia ir dominuojančia moterimi, kuri grubiai tariant yra „padėjusi ant visko“, galite pajusti absoliučiai pilną emocinę laisvę ir mesti šalin visus suvaržymus.

Ką daryti, jei jūsų mergina susigūžia netgi išgirdus žodį „užpakalis“? Padirbėkite su ja nuo stilistinių išsireiškimų. Daugeliui moterų yra sunku naudoti uždraustą leksiką lovoje. Pradėkite tai nuo telefoninių pokalbių. Nes kai ji nemato vyro akių, kuris pasakoja jai apie savo norus, naudodamas „uždraustus“ žodžius, jai bus lengviau atsakyti tuo pačiu.

Rūbai iš plonos ir minkštos odos

Ypač jei kalbam apie odinius apatinius. Jie iš tikro ne tik nepriekaištingai priglunda prie kūno, bet ir pabrėžia įdomias „geografines“ vietas. Instinktai gali prabusti ir esant muskuso kvapui, kurį skleidžia oda: kai kuriems žmonėms padaugėja hormonų kiekis kraujyje, ypač jei čia susimaišo ir šviežio prakaito kvapas.

Moksliškai yra įrodyta, kad odos ir prakaito kvapų susimaišymas žmones veikia lygiai taip pat kaip valerijono kvapas kates. Taip pat panašiai veikia ir lateksas, kuris sudaro švelnios odos įspūdį. Labai svarbus ir tas faktas, kad sujaudinti moterį apsivilkusią tokius rūbelius yra žymiai lengviau – kadangi nepraleidžiantis oro lateksas paaukština kūno temperatūrą ir įkaitina susijaudinimą.

Sekso reikmenų parduotuvėse parduodami lateksiniai kostiumai, tačiau būtina atidžiai perskaityti instrukciją, kadangi pakilus kūno temperatūrai galimi ir šilumos smūgiai ar problemos su kraujotaka.

Moteriškumą pabrėžiantys apatiniai

Jie skirti demonstruoti ir pabrėžti tai, ką moteris turi gražiausio. Tokie apatiniai parodo tai, ko neturi vyrai: biustą, žemą taliją, plačius klubus, plonas rankas ir ilgas ilgas kojas...

Tačiau mėgaujantis taip pat svarbu įvertinti, koks yra turinys. Tokius fetišistus jaudina moteriškų apatinių vaizdas, net jei šalia ir nėra moters. Jei jau pajutote šį polinkį, greičiausiai, jis susijęs su vaikišku įspūdžiu, kai jūsų motina ar vyresnė sesuo vaikščiodavo po namus tik su apatiniais, naktiniais, su peršviečiamu chalatu iš vonios ir pan. Šie ankstyvi įspūdžiai galėjo sustiprėti esant 9-10 metų, kai su įdomumu buvo vartomi madų žurnalai ir atkreipiamas dėmesys į nuogus pilvus ar kojas.

Tokią aistrą patenkinti nėra sunku. Nei viena moteris tikrai neprieštaraus šiems žaidimams, juolab, jei vyras pats dovanos vis naujus ir naujus komplektėlius.

Seksopatologai mano, kad apatinių fetišas – tai vienas iš nekalčiausių seksualinių „iškrypimų“ ir jis tik paįvairins lytinį vyro gyvenimą. Apatinių keitimas – tai tik būdas kiekvienąkart atrodyti skirtingai, ir jų pagalba vietoj vienos moters galima turėti keletą, ir tuo pačiu išlikti ištikimam.

Patarimas vyrams: stenkitės pirkti apatinius kartu su savo drauge. Tai, kas labai seksualiai atrodo ant pakabos, gali visiškai netikti konkrečios moters kūnui, net jei ji turi idealius dydžius. Tegul mergina pati išsirenka sau apatinius. Niekada neprašausite pro šalį išrinkę jai katės kostiumą, kuris tinka praktiškai visų dydžių moterims.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras