Kalėdinės dovanos pagal zodiako ženklą

555(1).jpeg
 
Vis dar nesugalvojote, ką ypatingo Kalėdų proga padovanoti savo partneriui (-ei)? Ne bėda – sukūrėme seksualiausių dovanų sąrašą pagal zodiako ženklą! Nors atsižvelgėme į kiekvieno zodiako ženklo savybes, šis sąrašas tikrai nėra 100 procentų patikimas – tai mūsų fantazijų vaisius smagesnėms ir seksualesnėms Kalėdoms užtikrinti.

Kalėdinės dovanos pagal zodiako ženklą

Trumpai apžvelkime visus 12 zodiako ženklų ir išrinkime jiems tinkamiausias dovanas.

Avinas (03.21-04.20)

Avinai dažniausiai apibūdinami kaip energingi, mėgstantys bendrauti, drąsūs ir turintys didelį poreikį būti fiziškai aktyviais. Tai — puikus savybių rinkinukas, jeigu norite Avinui dovanoti būtent erotinę prekę.

porų vibratorius, išmanusis

IŠMANUSIS PORŲ VIBRATORIUS DOUBLE FUN

Gimusiems po Avino ženklu geriausia dovana yra išmanusis sekso žaislas. Kad ir kokį išrinktumėte, prašauti bus tiesiog neįmanoma. Daug smagių funkcijų, galimybė žaislą valdyti per atstumą (labai naudinga funkcija poroms, kurioms dažnai tenka būti atskirai dėl juos skiriančių kilometrų). Aktyvu, malonu, įdomu!

Jautis (04.21-05.21)

Sakoma, kad Jautis mėgsta patogumą ir pilna širdimi mėgaujasi gyvenimo teikiamais malonumais. O kas dovanoja didesnį patogumą, nei lubrikantas

Jaučiui svarbu jaustis atsipalaidavusiam, o būtent lubrikantas yra raktas į visišką komfortą sekso metu.

Dvyniai (05.22-06.21)

Yra kelios pagrindinės Dvynių savybės, apie kurias tikriausiai girdėjo daugelis: smalsumas, nerūpestingumas, aštrus liežuvis ir faktas, kad jie greitai pradeda nuobodžiauti.

dovana, BDSM, rinkinys

SEKSO ŽAISLŲ RINKINYS ANOS PASLAPTIS“

Jeigu Dvyniai nuobodžiauja ir seksualiniame gyvenime, nustebinkite juos BDSM dovanomis. Galima išrinkti antrankius, botagėlius, akių raiščius, arba tiesiog vieną bendrą rinkinį, kuriame šis vietoje nenustygstantis zodiako ženklas ras viską, ko reikia aistringai ir dėmesį prikaustančiai nakčiai.

Vėžys (06.22-07.22)

Vėžiai yra emociškai prisirišę ir ištikimi, jiems yra svarbi aplinkinių nuomonė. Šiam zodiako ženklui galima dovanoti feromonus – jie padės atkreipti į save dėmesį, suvilioti, prisijaukinti, suteiks jų savininkui daugiau žavesio, kuriam bus sunku atsispirti. 

Liūtas (07.23-08.21)

Liūtas yra aistringas, kūrybingas ir mėgsta būti dėmesio centre, tad jam tinkamiausia dovana yra kažkas, kas suteiktų daug malonumo ne tik jam, bet ir jo partnerei (-iui). Mūsų pasiūlymas – vibruojantis penio žiedas!

VIBRUOJANTIS ŽIEDAS „LEGENDARY DUO“

Visų pirma, vibracijos sekso metu maloniai virpuliukais apdovanoja abu partnerius – didelis šios dovanos pliusas. Be to, penio žiedai leidžia mėgautis tvirtesne erekcija ir ilgesniu lytiniu aktu. Tobula dovana aistringam Liūtui!

Mergelė (08.22-09.23)

Žmonės, su savimi nešiojantys Mergelės zodiako ženklą, apibūdinami kaip labai tvarkingi, organizuoti, skiriantys daug dėmesio smulkmenoms ir mėgstantys rūpintis kitais. Šį kartą atėjo laikas pasirūpinti Mergelėmis ir padovanoti joms G taško vibratorių. Pasinerkite į G taško paieškas kartu ir pasirūpinkite, kad šiemet šventės Mergelėms būtų nepamirštamos.

Svarstyklės (09.24-10.23)

Svarstyklės daug dėmesio skiria harmonijai ir santykiams. Seksualiniame gyvenime joms svarbu, kad abu partneriai būtų patenkinti. Bendradarbiavimas ir diplomatija – štai ką siūlo po šiuo zodiako ženklu gimę žmonės.

Tad visai nenuostabu, kad pats geriausias sekso žaislas Svarstyklėms yra kokybiškas porų vibratorius! Jį naudojant tikrai neliks nuskriaustų, o būtent to šis zodiako ženklas ir siekia.

Skorpionas (10.24-11.22)

Ar žinojote, kad Skorpionas apibūdinamas kaip intensyviausias iš visų zodiako ženklų, pulsuojantis seksualiniu aktyvumu? Ne? Dabar jau žinosite. Tokiems kūniškus malonumus mėgstantiems žmonėms geriausia dovana yra funkcionalus vibratorius. Aistra užklupo netikėtai ir šiuo metu šalia nėra žmogaus, kuris padėtų ją numalšinti? Į pagalbą atskuba vibratorius!

vibratorius, rabbit

KIŠKUČIO TIPO VIBRATORIUS „SATISFYER“

Šaulys (11.23-12.22)

Žmonės, gimę po Šaulio zodiako ženklu mėgsta linksmintis ir spinduliuoja pozityvumu – tikras aukso luitas šiuo sudėtingu pandeminiu laikotarpiu. Jie Kalėdoms nusipelnė ko nors įdomaus. Mūsų pasiūlymas – išskirtiniai apatiniai! Jie tikrai padės užkurti linksmybių kupiną atmosferą ir dovanos vien tik geras emocijas.

Ožiaragis (12.23- 01.20)

Ožiaragiai yra iš prigimties labai atsargūs ir socialiai atsakingi žmonės, tad jiems geriausia erotinė prekė yra ilgai nesibaigiančios prezervatyvų atsargos. O kodėl gi ne? Atsargumas gėdos tikrai nedaro. O ir gavus tiek dovanėlių šalti žiemos vakarai, tikėtina, nebebus tokie jau ir šalti.

Vandenis (01.21- 0.2.18)

Vandeniai mėgsta riziką ir yra labai išradingi, tad tikėtina, kad ir miegamajame trokšta dalintis savo fantazijomis. Jiems drąsiai galima dovanoti aksesuarus toms fantazijoms išpildyti. Tai galėtų būti spenelių spaustukai, antrankiai ir kitokie smagūs dalykėliai, kuriuos, galbūt, po Vandenio ženklu gimę asmenys norės išbandyti. 

spaustukai

SPENELIŲ IR KLITORIO SPAUSTUKAI „ALL SENSATION“

Žuvys (02.19-03.20)

Žuvys yra gana ramus ir švelnus zodiako ženklas, tad po juo gimusiems žmonėms galima dovanoti ką nors maloniam atsipalaidavimui: kvepiantys masažo aliejai, žvakės ir masažo aliejai viename, seksualumu pulsuojantys kvepalai. Žinoma, kartu su šiomis dovanomis turėsite patys atlikti masažą, bet nuo to bus tik smagiau.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras