Vibratorius pagal horoskopą

010.jpeg
 
8 komentarai
Koks vibratorius tau labiausiai tiktų pagal horoskopo ženklą? Drąsiajai dvynei ar jautriajai vėžio ženklo moteriai? Net jei ir nesidomi astrologija, šiandien pasiūlysime daugybę naujų sekso žaislų idėjų tavo miegamajam.

Avinas

Tikisi tiesmuko malonumo. Domina tvirti, tikroviški, lengvai valdomi vibratoriai. Avino ženklo atstovės dažnai garsiai nekalba apie tai, kad turi sekso žaislų, tačiau juos naudodamos dažnai būna ištyrinėjusios savo jautriausias vietas, todėl yra puikios vedlės savo partneriui.

Avino ženklo moterims tikrai patiks vibratorius LELO „Elise 2“

vibratorius klasikinis

Jautis

Labai mėgsta preliudijas, žaismingesnio ženklo tikriausiai nerasite visame zodiake. Iš čia kyla ir jos oralinių glamonių pomėgis – ją tai labiausiai jaudina ir suteikia daug džiaugsmo. Oralinio sekso stimuliatoriai arba klitoriniai vibratoriai yra dažniausias jautukių pasirinkimas.

Jaučiams patiks klitorio stimuliatorius LELO „Sona Cruise 2“   

vibratorius klitorio

Dvyniai

Seksas ir viskas, kas su juo susiję, dvynes tiesiog veda iš proto, jos mėgsta apie seksą kalbėti, juo užsiimti, stebėti. Dvynėms patinka eksperimentai, ir jos niekada nesitenkina tuo, kas tinka masėms. Joms neužtenka visą laiką mėgautis tik vienos rūšies seksu, todėl visada ieško kuo funkcionalesnio intymaus žaisliuko. Dvynės dažniausiai renkasi rabbit (kiškučio) tipo vibratorius, kurie stebina funkcijų gausybe. Taip pat, dvynių ženklo atstovėms tinka sekso žaislų rinkiniai, kai vienoje dežutėje galima rasti įvairaus tipo sekso prekių.

Vėžys

Jei ne partneris, vėžio ženklo atstovės sunkiai ryžtųsi naujiems potyriams. Jos kiek konservatyvios, tačiau turėdamos gerą partnerį, nugali drovumą ir priešiškumą bei išlaisvina savo seksualinę energiją. Lengviausias būdas padėti jai atsipalaiduoti ir patirti naujus malonumus – perimti kontrolę į savo rankas, būtent dėl to jos komfortiškiausiai jausis, kai valdymo pultelis bus partnerio rankose.

Rekomendacija vėžiams – išmanusis vibratorius porai We Vibe „Chorus“

porų vibratorius

Liūtas

Kad ir kiek visi stengtųsi nustebinti inovatyviomis formomis ir spalvomis, liūtėms svarbiausia, kad prekė dvelktų prabanga ir būtų aukščiausios kokybės. Jai svarbu išskirtinumas, ji nori turėti tai, ko draugės nelabai gali sau leisti. Draugių vakarėliuose ji mėgsta išsiskirti, žavėti, puoštis prabangiais prekės ženklais. Lovoje renkasi kokybę, ne kiekybę.

Liūtėms patiks vibratorius Lelo „Soraya Wawe“

prabangus vibratorius

Mergelė

Jauki ir kiek dvasinga mergelė renkasi klasikinius, laiko patikrintus produktus. Jai labai svarbu, kad visi žaisliukai būtų iš kuo saugesnės medžiagos, nes ji nepakenčia bakterijų ir netvarkos, todėl jai būtina produktus rinktis iš 100% silikono. Mergelės dažnai renkasi aptakios formos, ergonomiškus, draugiškus gamtai G taško vibratorius ir klitorio stimuliatorius.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo moteris vilioja įvairovė, tačiau tuo pačiu ir balansas. Vieną dieną ji nori vienokio orgazmo, kitą – kitokio, bet niekada neužsistovi ties vienu. Norint jai įtikti, žaisliukas turi būti estetiškas, funkcionalus, turintis daug režimų. Jai patinka naujovės, dažnai jas išbando net nemirktelėjusi. Idealiai tiks išmanieji vibratoriai, valdomi mobiliuoju telefonu, bei turintys neribotą kiekį vibracijų ir galimybę jas kurti pačiai.

Skorpionas

Pašėlusi skorpionė visada pasiruošusi stebinti. bei išversti iš kojų savo partnerį. Orgazmų ji ieško neįtikėtinose vietose ir neįtikėtinais būdais, tačiau tik su rimtu partneriu. Jei partneris pelnys jos pasitikėjimą, jis gali tikėtis tokių seksualinių nuotykių, apie kuriuos kiti vyrai tik pasvajoja. Skorpiones labai jaudina viskas, kas neatrasta ir yra tabu, todėl jos dažnai ryžtasi išbandyti analinius malonumus, taip pat mėgsta aštresnius pojūčius.

Skorpionei – vibratorius su elektros stimuliacija „Sizzling Simonvibratorius BDSM

Šaulys

Ją itin domina pavojingos ir jaudinančios situacijos: seksas viešumoje, paplūdimyje, klube ir pan. Todėl jai tiesiog būtina turėti žaisliuką, kurio iš išorės nesimato, tačiau bet kada galėtų vienu mygtuko paspaudimu pradėti jaudinančią kelionę. O jei pultelis būtų pas partnerį – tai išvestų ją iš proto.

Ožiaragis

Ožiaragės atranda savo seksualumą kiek vėliau nei kitos merginos ir moterys, joms labai patinka paprastumas, elegancija, todėl mielai žavisi lengvomis formomis, tiesiog akiai gražiais vibratoriais. Jai lengva įtikti, tačiau gali supykti dovanų gavusi kažką menkaverčio ir nekokybiško. Jai patinka lengvi, svajingi malonumai, todėl švelnios spalvos ir formos – geriausias pasirinkimas.

Pasiūlymas ožiaragėms – mini vibratorius „Cuties“ 

vibratorius mini

Vandenis

Vanduo – šio ženklo stichija ir meilės žaidimuose. Nors vonia greitai atsibosta, tačiau turint vandeniui atsparius sekso žaisliukus – viskas gali pasikeisti! Vandens tekėjimas ir nepailstančios vibracijos gali atverti visiškai naują malonumų pasaulį bet kuriai vandenei. Vos tik įėjus į vonią ji pajaus malonumo šiurpuliukus vien nuo minties, ką čia galima nuveikti.

Žuvys

Žuviai svarbu subtilumas, preciziškumas, kai kalba pakrypsta apie vibratorius. Jie turi ne tik teikti malonumą, bet ir gražiai atrodyti, todėl ji tikrai prašautų išsirinkusi labai tikrovišką, panašų į tikrą varpą. Jai svarbu estetika, spalvos, pojūčių įvairovė.

Žuvims patiks dailaus dizaino klitorio stimuliatorius Womanizer Duo"

klitorio stimuliatorius

 
fantazijos
Komentarai (8)
Vandeniu stichija yra oras. ne vanduo, mielieji sekso astrologai.
pfff, nekaska :)
nesamone, is pirsto lauzta, kad vandenes tai jau butinai su vandeniu, visai nemegstu tokiu vandeniniu zaidimu
Mano irgi pataikeeee :D
na bet kaip pataikyta, tai net gera skaityt :D Aš Liūūūūtė :D
neatspėtas, o pritaikytas pagal tavo poreikius :D
Kaip pirstu i aki. Net modelis atspetas.
HA! Kaip tik ir toriu toki vibrika. Ot atitiko :)
Naujas komentaras