Meiles horoskopas (06 29 - 07 05)

josh-rangel-aDmYkVd6rs4-unsplash.jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS.

Šią savaitę avinai sieks atnaujinti šeimyninį gyvenimą ir jiems tai puikiai seksis. Namų ruošos darbai padės pasiekti harmonijos ir pilnatvės tarp tėvų ir vaikų. Tad savaitės pradžioje mokykite vaikus svarbių, tačiau paprastų dalykų. Nuo savaitės vidurio prasidės kitas etapas. Trečiadienį, ketvirtadienį ir sekmadienį avinukų lauks susibūrimai, įvairūs renginiai ir linksmybės. Tad jei esate vieniši, žvaigždės rekomenduoja neatsisakyti kvietimo. Didelė tikimybė surasti antrąją pusę. Sekmadienio vakaras ypač palankus naujoms pažintims.  

JAUTIS.

Šią savaitę jautukų asmeninis gyvenimas riedės greitai, tačiau sunkiai. Gyvenimo partneris bus ryžtingai nusiteikęs, o jums reikės kažką daryti su įsismarkavusia jo energija. Laikykitės savo sumanymų ir veikite bei pasistenkite nekelti konfliktų ir ginčų. Poroms į kurių gyvenimą įsisuko rutina bei pykčiai, trečiadienis palankiausia diena ieškoti problemos sprendimų būdų. Vienišiems jaučiams trečiadienį naudingi pasivaikščiojimai. Tikėtina, kad savo kelyje sutiksite kažką su kuo maloniai praleisite laiką. Penktadienį ir savaitgalį galite praplėsti gerbėjų ratą ir įžvelgti naujų perspektyvų. Jei ruošiatės į kelionę, tai sėkmingas ir palankus laikas. 

DVYNIAI.

Savaitės pradžioje žvaigždės dvyniams rekomenduoja rimtai pasikalbėti su partneriu. Pasistenkite ne tik išsakyti savo pretenzijas, bet ir išklausykite, ką jums sako mylimas žmogus. Trečiadienis - tinkamiausia diena oficialiai įregistruoti santykius. Tačiau  ketvirtadienį  meilės planai vargu ar klostysis taip kaip suplanavote, tačiau viskas tik dėl jūsų pačių. Užsispyrimas ir kaprizai bus bene pagrindinis romantikos priešas. Penktadienio, šeštadienio ir sekmadienio pirmoji pusė tinkama pažintims su antrosios pusės tėvais. Taip pat palankus laikas  pradėti bendrą gyvenimą su antrąją puse, dalinkitės bendrais buities rūpesčiais bei pramogomis. 

VĖŽYS.

Antradienis vėžiams bus ypač žavus ir patrauklus. Savo nuoširdumu ir paprastumu užkariausite aplinkinių širdis ir pavergsite jų dvasią. Trečiadienį gali prireikti daugiau ryžto siekiant pagerinti asmeninius santykius, o ketvirtadienį vėl jausitės atradę meilę iš naujo. Tiesa, penktadienį vėl gali viskas pasikeisti. Neskubėkite daryti kardinalių sprendimų ir nesistenkite nieko keisti. Tai laikina, o paskubomis padaryti sprendimai gali brangiai kainuoti. Šeštadienį bus lengviau priimti kompromisą ir įsiklausyti į partnerį. Jei esate vieniši, savaitgalis palankus naujoms pažintims bei tolimoms kelionėms. 

LIŪTAS.

Savaitės pradžioje liūtų asmeninis gyvenimas primins nuobodų filmą. Jog gyvuotų meilė ir laimė jums trūks aistros, fejerverkų ir intymių eksperimentų. Tačiau tai kas vyksta su jūsų asmeniniu gyvenimu, bus labiau susiję ne su konkrečių situacijų nebuvimu, o su jūsų psichologine būsena. Pasistenkite atrasti vidinę pusiausvyrą, pabūkite gamtoje pamedituokite. Tikėtina,kad nuo savaitės vidurio išmoksite mėgautis romantiškais jausmais ir gera nuotaika. Tačiau tam, kad antroji savaitės pusė klostytųsi sklandžiai ir sėkmingai, privalote išmokti neįsižeisti bei apribokite savo egoizmą.

MERGELĖ.

Pirmadienis ir antradienis jus pasitiks su paslaptimi, o jūs tiesiog norėsite paklausti, kas gi vyksta jūsų antrosios pusės galvoje? Gali būti sunku atsipalaiduoti ir išlaikyti emocinę pusiausvyrą. Tačiau neskubėkite, o paanalizuokite save, kokias klaidas darote patys? Tad svarbiems pokalbiams meilės klausimu palankesnis bus  trečiadienis.  Ketvirtadienį galima sumaištis dėl meilės. Įsivyravę dvejopi jausmai mergelių širdyje kaip reikiant pakoreguos jūsų planus. Tačiau neskubėkite daryti skubotų sprendimų ir nesileiskite, jog jus užvaldytų emocijos. Savaitgalis sėkmingesnis, bus mažesnė klaidų tikimybė, gebėsite priimti racionalius sprendimus.

SVARSTYKLĖS.

Svarstyklėms žvaigždės žada aktyvų socialinį gyvenimą jau nuo savaitės pradžios. Dalyvavimas kultūriniuose renginiuose suves jus su įtakingais žmonėmis. Tad užmegzti ryšiai neoficialioje aplinkoje, bus naudingi jūsų karjerai ateityje. Tiesa, bus nesunku sumaišyti ir meilės bei karjeros interesus. Didesnė chaoso ir klaidų tikimybė bus ketvirtadienį. Stipria energija ir visidiniu pasitikėjimu  spinduliuosite antradienį, trečiadienį, penktadienį bei šeštadienį, tad gerbėjų tikrai netrūks. Tačiau, kad ir kokios užimtos bebūtumėte, atrasite laiko ir meilei, ir svarbiems susitikimams bei naujoms pažintims. 

SKORPIONAS.

Šią savaitę būsite itin aktyvūs, energingi bei seksualūs. Pirmadienis atneš jums neįtikėtinai romantiškų epizodų. Jausitės lyg būtumėte romantinio kino pagrindinis herojus ir tai nuostabu! Vienišų skorpionų laukia smagios pažintys ir daugybė nuotykių, tad nepraleiskite progos tuo pasimėgauti ir užsiregistruokite internetinėse pažintyse. Per atstumą užmegzti ryšiai atneš daugybę emocijų pirmadienį, antradienį, penktadienį bei šeštadienį. Šiomis dienomis įsimylėsite kaip niekad lengvai. Tiesa, nors žvaigždės tokiai meilei ilgalaikių prognozių nežada, tačiau smagi avantiūra dar niekam nepakenkė. 

ŠAULYS.

auliams ši savaitė įdomi tuo, jog bus nemenka erotinių ryšių tikimybė tarp kolegų ar bendražygių. Pirmadienį šio ženklo atstovus valdys instinktai ir stipri trauka priešingai lyčiai. Trečiadienis taip pat aistringas ir kupinas energijos. Tačiau ketvirtadienį verčiau susilaikykite nuo pagundos. Dėl tokio nenuspėjamo savo elgesio, vėliau gali tekti gailėtis. Po šaulio ženklu gimusioms moterims antroje savaitės pusėje didelė tikimybė pastoti, nes šią savaitę itin stipriai skleisis jūsų seksualumas ir moteriškumas. Tiek vyrams, tiek moterims, pirmadienį - ketvirtadienį žvaigždės prognozuoja įdomią erotinę patirtį.

OŽIARAGIS.

Pirmadienį prasideda Mėnulio mėnuo, tai laikas, skirtas bendrauti. Tad  ožiaragiams atsiras didelė tikimybė atrasti sielos draugą, gyvenimo partnerį. Šią savaitę palanku planuoti vestuves ar ieškoti gyvenimo draugo. Tam ypač palankios dienos - antradienis ir trečiadienis. Tačiau ketvirtadienis bus įtemptas, vargu ar bus lengva rasti bendrą kalbą su mylimuoju. Asmeniniams reikalams tvarkyti palankesnis penktadienis. Savaitgalis primins didelį nuotykį, kokį jau seniai beturėjote. Pasilinksminkite!

VANDENIS.

Šią savaitę atsikvėpti nuo meilės vargu ar pavyks. Nuolatiniai skambučiai, sms žinutės ir išsakyti  komplimentai  suteiks jums naujų jėgų ir pasitikėjimo. Vienišiems vandeniams didelė tikimybė sutikti amžinąją meilę. Naujoms pažintims palankiausios dienos - trečiadienis ir penktadienis. Poroje gyvenantiems vandeniams taip pat palankus metas. Būkite atviri ir nuoširdūs savo partneriui ir galėsite mėgautis dar neatrastais meilės vaisiais. Tiesa, antradienis ir šeštadienis vandens ženklo atstovams gali būti miglotas. Galimi nesusipratimai per trečią asmenį. Tad aklai netikėkite tuo, ką jums sako aplinkiniai. 

ŽUVYS.

Jei esate vieniši, pabandykite įsivaizduoti tai, ko taip trokštate. Žvaigždės pataria būti atviriems savo norams bei pageidavimams ir svajonė bus pasiekiama ranka. Sėkmingiausias laikas svajonių išsipildymui - pirmadienis, antradienis ir trečiadienis. Antroje savaitės pusėje padėtis gali greit pasikeisti. Ketvirtadienį ir šeštadienį būkite atidūs  bendraujant su antrąją puse ir jus dominančiais žmonėmis. Neatsargus žodis ar grubus gestas gali užtemdyti romantiškas nuotaikas ilgam. Tad jei nenorite sugadinti sau  savaitgalio, geriau venkite įžeidžiančių komentarų. 

 

www.suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras