4 fetišai: tai paprasčiau, nei jums atrodė

455.jpeg
 
1 komentaras
Fetišas iš tiesų tikrai nėra koks nors iškrypimas ar keistenybė – tai tik dar viena seksualinė fantazija, poreikis, kurį turi kur kas daugiau žmonių, nei jums atrodo.

Kodėl fetišai turi prastą reputaciją?

Kodėl fetišas pelnė tokią prastą reputaciją? Greičiausiai dėl paplitusio mito, esą žmonės, turintys fetišo fantazijų, be trokštamo daikto negali pasiekti pilnaverčio malonumo. Bet jei fetišo intensyvumą mintyse sumažinsime, atkreipsime dėmesį į tai, jog jis gali būti viso labo tik vienas iš seksualinių įgeidžių, be kurio žmogus gali kuo puikiausiai apsieiti, bet tiesiog mėgsta kartkartėmis panaudoti – viskas pasidaro aiškiau. Taigi turėti fetišą – tikrai nebūtinai reiškia mylėtis užsisegus suaugusiems skirtas sauskelnes ar pasislėpus Peliuko Mikio kostiume. Kokie fetišai populiariausi?

1. Batai.

Ar batai gali tapti erotiniu dirgikliu? Taip, gali. Tik dažniau vyrams nei moterims. Vyrų erotinėse fantazijose aukštakulniams skirta ypatinga vieta. Jie yra tapę moterų valdžios ir agresijos simboliu, todėl paklusti linkusiems vyrams aukštakulniai plonais smailiais kulniukais yra daiktas, kone atstojantis moters vaizdinį.  Kaip įgyvendinti fantaziją? Jei jūs manote, kad jūsų fantazijose dominuojantys aukštakulniai iš tiesų labiausiai jaudina, kaip galingos moters simbolis, padovanokite tokius batelius savo mylimai moteriai. Paprašykite dažniau juos apsiauti ir, žinoma, „pamiršti“ nusiauti atėjus į miegamąjį, galbūt įtraukti ir į glamonių arsenalą, braukyti batu po jūsų kūną. 

aukštakulniai

2. Pėdos.

Naujausios mokslinės studijos nustatė, kad kalbant apie fetišais pasirinktas kūno dalis akivaizdžiai pirmauja pėdos ir kojų pirštai. Manoma, kad tai – taip pat savotiška nuolankumo išraiška. Žmogus, liečiantis kito žmogaus kojas, pėdas, tarsi nusižemina ir paklūsta. Kaip įgyvendinti fantaziją? Geriausia yra tai, kad su pėdų fetišu dauguma moterų susitaiko pakankamai lengvai, tai netgi neatrodo keista. Vis dėlto pėda – tai jos kūno dalis, taigi moters nestebina, kad ji kelia partneriui erotinį susijaudinimą. Juolab kad pėdų masažas bei glamonės ir taip yra daugelio erotinių žaidimų dalis. Todėl tiesiog pasakykite partnerei, kad ši vieta jus jaudina ypatingai, paprašykite pėdomis paglamonėti jūsų kūną – ir mėgaukitės malonumu!

3. Užpakaliukas.

Tai dar vienas populiarus fetišas, susijęs su partnerio kūnu. Beje, jį neretai turi ir moterys. Kuo skiriasi paprastas žavėjimasis partnerio formomis ir užpakaliuku kaip erotinių fantazijų objektu nuo užpakaliuko fetišo? Fetišu vadinamas žmogaus polinkis tik į tam tikro, labai konkretaus tipo užpakaliukus: pavyzdžiui, vieniems labiausiai patinka itin platūs, kitiems – užpakaliukai lengvai smailėjančiais sėdmenimis, ir panašiai.  Kaip įgyvendinti fantaziją? Padrąsinkite partnerį rengtis jums patinkančią kūno vietą išryškinančiais rūbais, meilės žaidimuose rinkitės tokias pozas, iš kurių galite geriausiai matyti jo sėdmenis. Vienas kitas pliaukštelėjimas per sėdmenis, jei partneris neprieštarauja, taip pat suteiks nuostabių erotinių potyrių.

užpakaliukas

4. Surišimas.

Surišimo žaidimai pastaruoju metu apskritai tapo madingu reiškiniu, taigi toks fetišas daugeliui partnerių atrodo visai priimtinas. Kaip tai išnaudoti? Jei jūsų naujasis partneris dar nežino jūsų pomėgių, paprasčiausias būdas juos pristatyti – sekso metu surišimui panaudoti paprastus kasdienius daiktus: kaklaraištį, skarelę, žaismingus antrankius iš erotinių prekių parduotuvės. Virvės, grandinės, odiniai pančiai atrodo išties bauginančiai ir skirti šią praktiką jau geriau įvaldžiusioms poroms. O kad išvengtumėte sužeidimų, būtinai naudokite specialiai tam pritaikytą atributiką, skirtą erotiniams žaidimams. Prekės iš ūkinių reikmenų parduotuvės jūsų erotiniams nuotykiams nėra tinkamos.

 
fantazijos
Komentarai (1)
Galiu patenkinti viena kita fetisisto nora... ;*
Naujas komentaras