Fetišai, kuriuos įdomu žinoti

451.jpeg
 
Seksualinis fetišas – tam tikros kūno dalies ar medžiagos bei daikto garbinimas, pomėgis mylėtis ar stebėti kitų žmonių mylėjimąsi tam tikru būdu. Kiekvienas iš mūsų turime mažų arba didelių fetišų, kurie daugiau ar mažiau daro įtaką mūsų seksualiniam gyvenimui.

Pėdų fetišas.

Nors ne visi turi seksualinį potraukį pėdoms, filmuose ir įvairioje pornografijoje jo yra tiek daug, kad pėdų garbinimas ar net footjob" – penio stimuliacija pėdomis yra tikrai gana dažnas reiškinys. Jis pasireiškia įvairiai – vieniems patinka pėdas čiulpti, masažuoti, kiti nori, kad jomis būtų minkomas jų veidas ir taip toliau. 

pėdos

Nailono fetišas.

Pomėgis ir susijaudinimas matant moterį su nailoninėmis kojinėmis. Šį potraukį turintys vyrai teigia, jog jiems patinka tai, kaip kojos, pėdos arba pirštai atrodo kada moteris mūvi nailoninėmis pėdkelnėmis. Šis potraukis dažnai žengia koja kojon su pėdų fetišu.

BDSM.

Į šią kategoriją įeina žaidimai su virvėmis, surišimai bei fizinis veiksmų lovoje apribojimas, dominavimas bei paklusnumas (subimisija) bei sadizmas ir mazochizmas sekse. Iš BDSM kategorijos atėjo dominatrix" – dominuojančios moterys, dauguma išprievartavimo fantazijų, lateksas ir taip toliau.

bdsm

Urofilija ir „auksinis lietutis“

Vieniems to jau per daug, tačiau kitiems tai labai patinka. Urofilija apibūdina žmones, kurie seksualiai susijaudina bei mėgaujasi tuo, kada ant jų pilamas šlapimas arba tiesiogiai šlapinamasi. Taip pat tai gali būti ir pomėgis šlapintis ant kitų.

Latekso fetišas.

Beveik taip pat, kaip ir nailono fetišas, kuris eina kartu su pėdų fetišu, latekso pomėgis labai dažnas tarp tų žmonių, kuriems patinka BDSM žaidimai. Šis potraukis apibūdina susijaudinimą nuo to kai asmuo pats ar jo seksualinis partneris dėvi latekso rūbus arba kostiumus.

Apatinių fetišas.

Šis potraukis gali būti išreikštas susijaudinimu nuo moteriškų apatinių uostymo, jų įsidėjimo į savo ar kito asmens burną, ar net jų apsimovimu. Dažniausiai šis fetišas pasireiškia per nėriniuotus arba labai seksualius apatinius, kurie uždengia mažai moters kūno.

Persirenginėjimo fetišas.

Dar žinomas crossdressing pavadinimu, persirenginėjimo pomėgis daug dažnesnis tarp vyrų, ypač tarp tų, kurie jaučia lytinį potraukį kitiems vyrams. Vis dėlto yra ir pastebimas heteroseksualių vyrų pomėgis persirenginėti moterimis. Tai gali būti tik specifinės aprangos detalės, pvz. aukštų batų, tinklinės aprangos ar pėdkelnių nešiojimas, tačiau kitiems patinka ir visiškai visą aprangą pakeisti į tokią, kuri tinka priešingos lyties atstovams.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras