Feliacija: neatsiejama oralinio sekso dalis

ca961c2241553ca0e90b0b1ed1995e9b.jpg
 
Oralinis seksas, tai lyties organų stimuliacija lūpomis, burna, gerkle ir netgi dantimis! Oralinis seksas yra glaudžiai susijęs su kita seksualinės praktikos sąvoka - feliacija. Feliacija įprastai atliekama vyrui preliudijos arba akto metu, o apie šį malonumą paslapčiomis svajoja bene kiekvienas stipriosios lyties atstovas.

Feliacija

Feliacija gali būti atlikta prieš seksą, sekso metu ar pabaigoje. Kaip ir kunilingas ar analingas, šios sekso srities reikia mokytis, todėl labai svarbu artimas ryšys su partneriu. Būtina atvirai kalbėtis sekso metu ar po jo, kad sužinotumėte, kas labiausiai jį audrino.

Ar jums tai priimtina?

Prieš pradedant reikia žinoti, kad labai svarbu ne tik pats veiksmas, bet ir emocijos jį atliekant. Todėl, jeigu jums nėra priimtina ir nenorit atlikinėti oralinio sekso, geriau pakalbėkite su partneriu ir paaiškinkite jam tai, negu darykite su nemalonumu ir skleidžiama bloga energija. Taip pat, jei jums nepatinka partnerio skleidžiamas kvapas, turėtumėte jį perspėti, kad prieš tai nueitų į dušą. Higiena yra neatskiriama nuo visų oralinio sekso tipų.

oralinis seksas

Pradedantiesiems.

Labai dažnai feliacija atliekama tik čiulpiant. Kaip ir darant kunilingą, taip ir čia reikia švelnių įžangų ir įvairių judesių kombinacijų. Pradėkite nuo laižymo aplink kapšelį (tai labai jautri vyrų zona) bei jo paties, galite net atsargiai bandyti įsidėti sėklides į burną. Iš lėto judėkite varpos kotu į viršų link galvutės. Paėmusi varpą į burną, bandyk ištraukti vakumą bei stimuliuoti liežuviu įvairiais judesiais. Visą tai darant nepamirškite rankomis glamonėti kotą bei sėklides. Stenkitės, kad nebūtų monotoniškų judesių. Visi jie (tik ne per grubūs) jaudins jūsų partnerį, todėl turite pasitelki šiek tiek fantazijos. Atlikdama feliaciją, esant galimybei, žiūrėkite partneriui į veidą, stebėkite jo emocijas bei eksperimentuokite.

Pažengusiems.

Jau puikiai sekasi su mėgėjiška feliacija? Tuomet, pats laikas nustebinti partnerį naujais pojūčiais. Norint didesnio efekto, galima pasitelkti į pagalbą įvairaus skonio lubrikantus bei sekso žaisliukus, tokius kaip vibracinis žiedas. Jei partneris neprieštarauja ir nori eksperimentuoti, atlikinėjant oralinį stimuliuok pirštuku jo prostatą ties išange arba joje. Tai itin sustiprins orgazmą!

Giluminė feliacija

Daugiau sudėtingų gebėjimų pareikalaus giluminė feliacija, kuomet partnerė įsideda visą varpą į burną. Tai nėra lengva, todėl iš karto nepavyks. Prireiks treniruočių, kad galėtum valdyti gerklės raumenis. Partneriams tuo metu draudžiama judinti ar bandyti įdėti giliau! Partnerė turėtų tai daryti pati!

Ejakuliacija

Daugumai partnerių yra labai erotiška, kai orgazmo metu praryjama jų sėkla, tačiau jei tau tas yra nepriimtina ir bjauru, turėtum to nedaryti. Tokiu atveju yra keletas kitokių būdų: nuleidus burnoje išspjauti, sugauti sėklą ant servetėlės arba leisti ejakuliuoti bet kur, o vėliau išvalyti. Dauguma moterų nustoja stimuliuoti varpą iš karto po ejakuliacijos, taip atimdamos iš partnerių daug malonių pojūčių. Nedarykite šios klaidos! Ir toliau kelias minutes švelniai glamonėkite varpą burna arba rankomis (tai itin malonu, kadangi po ejakuliacijos varpa tampa labai jautri).

Atsargumas

Labai retai partneriams patinka, kai jų varpa būna stimuliuojama dantimis. Tose vietose oda itin plona ir jautri, todėl labai lengva įbrėžti ar kitaip sužeisti! Apsisaugant nuo to, stenkitės naudotis lūpomis ir liežuviu. Rekomenduojame, jei nesate tikri partnerio seksualine praeitimi, naudoti prezervatyvus!

Ar praktikuojate feliaciją?
Ar dažnai pamaloninate partnerį oraliniais malonumais?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras