Fistingas: atsakymai į rūpimiausius klausimus

my-first-time-fisting.jpg
 
2 komentarai
Fistingas, tai tokia sekso rūšis, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka ne kas kitas, o kumštis arba pirštai (gali būti ir visi penki vienu metu). Siūlome sužinoti rūpimiausius atsakymus į klausimus apie fistingą.

Fistingas – skausminga ar malonu?

Kaip seksualinė praktika rodo, fistingas abiems partneriams suteikia malonius pojūčius. Tačiau pirmieji fistingo kartai gali būti nepatogūs (ypač analinis fistingas), bet vėliau visi diskomforto požymiai turėtų išnykti, jei tik viskas bus atliekama teisingai ir bus naudojama pakankamai lubrikanto.

kumštis

Ar žmonės, kurie užsiima fistingu, juo mėgaujasi?

Taip, mėgautis fistingu galima dėl fizinio ir psichologinio pasitenkinimo. Makšties pilnumo jausmas sukelia malonumą kaip ir mylintis įprastai, o analinis fistingas skatina raumenų spazmus, todėl galima patirti analinį orgazmą. Taip pat ši sekso rūšis leidžia masažuoti  vidaus organus, gimdos kaklelį ar prostatą, kas taip pat suteikia malonių pojūčių. Psichologiniu požiūriu, fistingas taip pat gali atnešti malonumą abiems partneriams. Viena vertus tai gali būti malonu dėl besąlygiško pasitikėjimo partneriu, antra vertus, partneriui tenka nemenka atsakomybė, kurią jis prisiima už savo veiksmus.

Ar galima užsikrėsti lytiškai plintačiomis ligomis fistingo metu?

Tai mažai tikėtina, bet teoriškai įmanoma. Pavyzdžiui, jei ant jūsų rankos bus makšties išskyrų ar kraujo ir šios rankos palies makštį ar analinę angą, infekcija gali persiduoti  kitam žmogui per organų mikroplyšius. Taip pat įmanoma užsikrėsti ir tada, jei yra žaizdų, įplyšimų ant rankų ir jei žmogus serga ŽIV, Hepatitu C ar kitomis infekcinėmis ligomis. Ir nors tikimybė užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis fistingo metu mažai tikėtina, tačiau rekomenduojama mūvėti latekso pirštines ir būtina nusiplauti rankas prieš darant makšties fistingą, jei prieš tai rankos lietė išangę.

Ar fistingas gali pakenkti sveikatai? Kada šiuo seksu negalima užsiimti?

Jei viskas atliekama teisingai, fistingas neturėtų sukelti pavojaus sveikatai, tačiau viena iš priežasčių, kodėl menopauzės metu makštis praranda elastingumą, gali būti susiję su fistingo praktikavimu. Antra, fistingas draudžiamas moterims, kurioms buvo atlikta histerektomija. Taip pat fistingas nerekomenduojamas vyrams transeksualams, kurie atliko lyties keitimo operaciją ir tiems, kuriems chirurginiu būdu buvo sukurtą makštis. Tokia makštis yra ne tokia elastinga, kokia natūraliai būna pas moteris, todėl šiais atvejais fistingas gali būti žalingas. 

Makšties fistingo metu moters makštis stipriai išsitempia. Ar tai kenkia?

Ne, tai nėra žalinga. Gamta numato, kad makšties raumenys gimdymo metu gali tikrai daug išsitempti, o rankos buvimas ten, neturėtų sukelti diskomforto. Jei jaučiamas nematogumas, nemalonumas, vertėtų sulėtinti masažavimo tempą ar pasirinkti kitą stimuliacijos pirštais padėtį.

Fistingas ir priemonės. Kokios jos?

Naudokite latekso pirštines. Jums taip pat prireiks vandens arba silikono pagrindo lubrikanto. Jei rinksitės vandens pagrindo lubrikantą, jo jums reikės daugiau ir dažniau, nes jis greičiau susigeria, o silikono pagrindo lubrikantas suteikia ilgesnį slydimo laiką. Jei norite išbandyti analinį fistingą, geriau rinktis lubrikantus, skirtus specialiai analiniam seksui. Tiems, kurie galvoja išbandyti šią sekso rūšį, pirmiausia rekomenduojama išbandyti dildo, analinius kaiščius ar didesnius sekso žaislus, tam, kad kūnas lengviau priprastų prie naujų potyrių ir didesnio raumenų išsitempimo.

 
fantazijos
Komentarai (2)
Cha cha cha :)))))))))
Paskui teks kaisiot koja,paskui galva...O savo pimpaliuka galesit sau susikist,nes i ta ola galesit veliau ir pats sulyst :D
Naujas komentaras