Fistingas: kaip patirti neapsakomą malonumą

gettyimages-627216922.jpg
 
Neįprastas seksas dažniausiai atneša kažką įdomaus ir labai malonaus. Net ir šokiruojančios sekso rūšies pabandymas gali suteikti neapsakomą džiaugsmą abiems partneriams. Viena iš labiausiai nuostabą keliančių sekso rūšių - fistingas

Tačiau tai, kas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nenormalu, visai nereiškia, kad būtent taip ir yra. Jeigu žmogui fistingas teikia malonumą, kodėl to neturėtų pabandyti kiekvienas?

Fiziologija. Manote, kad fistingas prieštarauja žmogaus fiziologinėms galimybėms? Visai ne. Tik ką gimęs naujagimis būna didesnis už plaštaką. Be to fistingo metu nebūtina sukišti visos plaštakos į makštį tam, kad pasiekti susijaudinimą. Nemaža dalis praktikuoja šią sekso rūšį to net nežinodami. Iš tiesų fistingas suteikia galimybę pasiekti gilią stimuliaciją pirštų pagalba ir toks įsisverbimo būdas gali šokiruoti tik to nebandžiusius.

Pasitikėjimas. Žinoma, būtų mažų mažiausiai neatsakinga užsiimti fistingu su pirmu sutiktu žmogumi. Visų pirmiausia, prieš išbandant šią sekso rūšį, būtinas pasitikėjimas partneriu. Visapusė pagarba ir pasitikėjimas partneriu, leis atsipalaiduoti ir mėgautis seksu. 

Lubrikantai. Prieš išbandant šią sekso rūšį, jums prireiks lubrikanto. Sausas fistingas dar blogiau už sausą įprastą seksą. Įprasto sekso metu, naudojant prezervatyvą rekomenduojama naudoti vandens pagrindo lubrikantus, tačiau fistingui tiks riebesni, ne taip greit susigeriantys silikono lubrikantai. 

Dabar apie techniką. Viską atlikite palaipsniui ir nesistenkite ten sukišti visos rankos iškarto. Taip pat nedarykite staigių judesių ir neišskėskite pirštų būnant vaginoje. Bus patogu ir malonu jei pirštus laikysite sukryžiuotus arba padarysite kumštį. Atminkite šią techniką įvaldysite ne iš karto. Tam reikės 4 - 7 sesijų. 

Atminkite, kad tik absoliutus  pasitikėjimas partneriu ir visų rekomendacijų laimymasis leis patirti didžiulį pasitenkinimą praktikuojant šią sekso rūšį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras