Prostatos masažas: kaip atlikti?

251.jpeg
 
5 komentarai
Daugybei porų prostatos liauka – dar neatrasta sritis, tačiau neabejokite: jos stimuliavimas malonus bei naudingas abiems partneriams. Svarstote, nuo ko pradėti, kaip pamaloninti, o ne sužeisti vyrą? Viskas nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti.

Kur yra prostata?

Visų pirma, reikia išsiaiškinti, kurioje tiksliai vietoje yra minima liauka.  Taigi, prostata, vadinama P tašku, yra dubens srityje, šalia šlapimo pūslės – platesniu galu prostata remiasi į šlapimo pūslę, viršūnė nukrypusi žemyn, o užpakaliniu paviršiumi siekia tiesiąją žarną. Tikriausiai žinote,jog tas jautrus odos lopinėlis tarp penio ir išangės vadinama tarpviete – ji visai šalia prostatos. Taigi, P taško stimuliacija ne tik dovanoja nepakartojamą malonumą, tačiau taip pat skatina spermių judrumą, ejakuliaciją.

Kaip ją užčiuopti?

Prostatos suradimas – kiek invazinė procedūra: pasiruoškite nemažai lubrikanto, gumines ar lateksines pirštines (jei pageidaujate), o svarbiausia – begalinis susijaudinimas, paskatinantis sfinkterio (sutriaukiamojo) raumens atsipalaidavimą. Beje, požiūris į analinę stimuliaciją gali būti ir neigiamas – viskas priklauso nuo individualios kiekvieno asmenybės, tad prieš imdamiesi veiksmų privalote apie tai pasikalbėti. Vyrai kartais bijo pasirodyti homoseksualais, moterims kartais atrodo, jog žaidimas su analine zona – pažeminimas... Kuo labiau išsigandę, susikaustę ar dvejojantys būsite, tuo sunkiau ir blogiau seksis. Tad paatviraukite, išlaisvinkite vienas kitą nuo baimių, pasimėgaukite taure ar dvejomis šampano, atsipalaiduokite ir būsite pasiruošę pasimėgauti prostatos masažo malonumais.

Svarbu susijaudinti

Analinis sfinkterio raumuo „sukurtas“ taip, kad atsiveria pajutęs spaudimą iš vidaus, žarnose. Tačiau jeigu išangę stimuliuosite gerai lubrikantu išteptu piršteliu – raumuo „sureaguos“ taip pat. Svarbiausia – kad vyras būtų pakankamai susijaudinęs, atsipalaidavęs,o moteris – švelni ir atidi. Kai pirštas jau bus išangėje, priekinėje sienelėje apčiuopsite nemažą, graikiško riešuto dydžio, iškilimą. Taigi,tai ir bus tas P taškas! Švelniai masažuokite,stebėkite vyro reakciją, galite kartu glamonėti ir penį...  Bemasažuodama pajusite, kaip sutvirtėja liauka – žinokite, kad netrukus vyras pajus orgazmą. Beje, kai kuriems stipriosios lyties atstovams reikia šiek tiek daugiau dėmesio skirti stimuliacijai, glamonėms aplink išangę, vieniems ši analinė stimuliacija gali būti puikiu „priedu“ prie oralinio sekso, kitiems – didžiausias ir nepakartojamas malonumas.

Saugumas ir higiena

Taip pat derėtų pakalbėti ir apie švarą, saugumą. Taigi, infekcija atsirasti gali dėl nešvarių pirštų (ar pirštinių), taip pat dėl prasto lubrikanto – nepritaikyto analiniams žaidimas arba labai pigaus, nekokybiško. Kalbant apie sužeidimus, svarbiausia – dailiosios lyties atstovės rūpestingumas, dėmesys bei neaštrūs nagai – tokiu būdu tikrai nesužeisite mylimojo. Tuo tarpu vyrui prieš prostatos masažą patariama tą zoną išsiprausti bešarmiu muilu, naudoti specialią klizmą. Nesijauskite suvaržyti ar išsigandę ruošimosi sudėtingumo, juk laukimas, pasiruošimas – dalis džiaugsmo! Mėgaukitės vienas kitu!

 
fantazijos
Komentarai (5)
http:/www.erotinis-masazas.lt/
O 20 metu vaikinai ta dalyka gali daryt? ar tik nuo kokiu 40-50 metu :D
labai malonus dalykas.. gaila, kad manishke to nedaro... :(
Priestarauju ! Mano vyras jokiu galu nespaudzia ir necpia,nebent is malonumo :P
siaip jei toki masaza vyras gauna masazo salone, tai guli apsipatenkines, bet jei zmona ar mergina bando ten nagucius prikisti, tai baisiausiai suspaudzia visus galus ir pradeda cypti :)
Naujas komentaras