Geram seksui erekcija neprivaloma

erectile-dysfunction-1521122402.jpg
 
Erekcijos disfunkcija gali atsirasti su amžiumi ar dėl medikamentų šalutinio poveikio, dėl medicininių priežasčių, streso, nerimo, per dažno pornografijos žiūrėjimo... Tačiau erekcijos nebuvimas neturi daryti blogos įtakos poros seksualiniam gyvenimui.

Mes esame pripratę, kad geram seksui erekcija būtina. Paklauskite bet kurios poros kas yra seksas, daugelis atsakys, kad tai tik penio skverbtis į vaginą. Panašu, kad niekas daugiau ir neegzistuoja.

Taip pat spaudimas vyrui puikiai pasirodyti lovoje sukuria nerimą ir mažina pasitikėjimą savimi ir tai taip pat nėra teisinga jų partnerėms. Daugelis moterų nepasiekia orgazmo tik dėka skverbties, o dėl daugelio požiūrio, kad visgi jos turėtų orgazmą pasiekti tokiu būdu, vyrai ima savimi nusivilti, kai taip nenutinka.

Taigi, ką daryti, jei erekcijos nėra? Štai kelios idėjos kaip panaudoti erekcijos nebuvimą kaip galimybę patyrinėti kitas vienas kito kūnų vietas.

Kurkite įtampą

Prieš įsibėgėdami, pamėginkite techniką, kurią ėmė taikyti sekso terapeutas 1931 metais, nors ši technika jau žinoma nuo 1844 – ųjų. Judu su partneriu atsigulate nuogi ir liečiate vienas kito lytinius organus 30 minučių. Atsipalaiduokite ir giliai kvėpuokite. Ir viskas! Susijaudinimui svarbiausia kurti įtampą ir mėgautis kontaktu.

Galvokite apie preliudiją kaip apie pagrindinį įvykį

Sausas perėjimas prie lytinio akto, ypač moterims, be jokio susijaudinimo, nieko gero nežada. Išmėginkite kelias technikas pirštais: tegu partneris pirštu suka ratus aplink jūsų klitorį su piršto galiuku, taip priplūs daug kraujo ir galiausiai patirsite orgazmą. Taip pat išmėginkite švelniai braukti per išorines vaginos dalis, tada per vulvą, o tada didžiąsias lytines lūpas, tai labai jaudina!

O dabar partnerio eilė: raskite vietelę, kuri yra už jo sėklidžių. Švelniai judėkite kol prieisite prie jo galinio įėjimo, įsiskverbkite pirštu ir lėtai masažuokite prostatą. Prostatą taip pat galite pamasažuoti ir iš išorės: sudėkite savo rodomąjį, vidurinį ir bevardį pirštus kartu, o tada švelniai paspauskite partnerio tarpkojį. Pamasažuokite tą vietą pagal laikrodžio rodyklę 8 – 10 kartų, o po to darykite tą patį tik prieš laikrodžio rodyklę.

Patyrinėkite naujas teritorijas, arba senas tik naujais būdais

Jei mėgstate sekso žaisliukus, geriausia poza jums – būti ant viršaus savo partnerio, žiūrint į viršų ir atsilošus atgal. Penetracija tokiu kampu bus giliausia.

Tai pat gera proga pamėginti analinį. Jūs abu turite tam reikiamus įrankius tiek gauti, tiek duoti. Galite pažaisti pirštais ar žaisliukais.

Galite pamėginti vidinį prostatos masažą. Nepagailėkite lubrikanto ir įsiskverbkite į partnerio išangę, tada imkite judinti pirštą viršun tarsi kviestumėte kažką ateiti pas jus.

Pasimėgaukite minkštu švelnumu

Erekcija nėra būtina ejakuliacijai ar orgazmui, nes pakankamai stimuliuojant vyras gali baigti su daline erekcija ar net be jos. Mąstant kūrybiškai, minkštas penis jums abiem gali suteikti daug malonumo!

Pavyzdžiui, jausmas, kai minkštas penis trinasi jums į klitorį gali būti fantastiškas, ypač, jei jums nepatinka intensyvi klitorio stimuliacija. Naudokite daug lubrikanto ir krūtine pamaloninkite partnerio penį. Taip pat galite pasimėgauti bendra masturbacija. Visos šios veiklos suteiks daug malonumo jūsų abiejų akims, o tyrimai rodo, kad tiek moterys, tiek vyrai vienodai užsiveda nuo erotinių vaizdų.

Seksas yra santykinės energijos balansas. Mes susijaudiname žinodami, kad partneriui patinka, ką mes darome. Pamėginkite mažą, bet labai svarbų pokytį: vietoje dėmesio erekcijai kaip vieninteliam susijaudinimo požymiui, pamėginkite stebėti susijaudinimą iš vienas kito veidų ir judesių, o tai žymiai intymiau.

Nukeliaukite į prekių suaugusiems parduotuvę

Jei trokštate penetracijos su kažkuo didesniu nei pirštas, įsigykite prisegamą falą ar dildo. Galite naudotis juo kaip surogatiniu peniu. Pirštų vibratorius puikiai tiktų tiek vyrui, tiek moteriai, juo galite stimuliuoti įvairiais erogenines zonas. Taip pat partneris gali norėti išmėginti prostatos masažuoklį ar masturbatorių.

Štai ironiškas posūkis: jei staiga dingsta erekcija, pora gali atrasti daug smagių ir jaudinančių užsiėmimų. Visas mūsų kūnas gali jausti malonumą ir gaila praleisti tokią galimybę.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras