Ką vyrai norėtų išbandyti lovoje?

seksas-571a17591411e(1).jpg
 
Ne visada vyrai atvirai pasako, ko jie nori, dėl pačių įvairiausių priežasčių: vieni bijo, kad liks nesuprasti antrų pusių, kiti mano, kad jų fantazijos yra per daug neįprastos. Atsiranda galvojančių, kad jų išsakyti norai moteriai gali pasirodyti kaip įžeidimas.

Pabandyti padaryti TAI įjungus šviesą.

Moterys sekso metu prisibijo šviesos – neva vyrai pamatys jų papildomus kilogramus, neskustas kojas ar visiškai tarpusavyje nederančius apatinius. Šias baimes reikėtų pamiršti, nes sekso metu vyrai tikrai detaliai netyrinėja kūno ir neieško tik moterims matomų jų trūkumų. Nuo savo kūno bėgti tikrai nereikia – verčiau mėgaukis juo ir sekso teikiamais malonumais.

Matyti, kaip tu lieti save.

Pati gražiausia moteris lovoje yra ta, kuri pasitiki savimi ir mėgaujasi kūną virpinančiu seksu. Turbūt nėra nieko seksualiau už moterį, kuri nesidrovi savo seksualumo ir gali pati save patenkinti stebint vyrui. Vyrams smalsu pamatyti, kaip moteris save patenkina, todėl išdrįsk parodyti ką tu veiki viena. Jam tai tikrai patiks.

Neprašyti tavęs, kad patenkintum jį burna.

Nors vis daugiau porų mėgaujasi oralinio sekso malonumais, dažniausiai viskas vyksta davimo ir gavimo principu. Jei vyras paprašo – moteris padaro; jei moteris gauna, vyras taip pat gauna. Tiek tu, tiek ir jis oraliniu seksu turėtų mėgautis bet kada, ne tik gimtadienio ar kitomis progomis. Suteik jam šį malonumą visai be priežasties ir tai jam davusi nelauk, kada pati gausi. Jis tai tikrai įvertins, o vėliau ir pats tave nustebins netikėtu oraliniu.

Klausytis tavo aimanų.

Jeigu gyvenate ne su tėvais, tikrai nereikėtų bijoti, kad kažkas jus išgirs besimylinčius. Tegul tai girdi kaimynai! Nors vyrai nėra labai išklausantys, sekso metu viskas būna priešingai. Nevaržyk savęs – jeigu jauti, kad negali tylėti, garsiai aimanuok, sakyk jam, kur tave liesti ir būtinai sakyk jam, kad jis yra tobulas sekso meilužis. Pasirodo, kad vyrai taip pat myli ausimis, tad nepagailėk komplimentų ir jam.

Judėti lėtai.

Vyrai nėra sekso mašinos – jie taip pat nori išmėginti seksą su ilgomis glamonėmis. Nepulk jo kaip plėšrūnė tigrė, verčiau abu išbandykite ilgesnes glamones ir bučinius. Neskubėk jam atliekant oralinį – kuo ilgiau jį erzinsi, tuo ilgiau jis mėgausis seksu ir bus labai nustebęs dėl tavo naujų sugebėjimų lovoje. Būk išradinga.

seksas

Mylėtis ne tik lovoje.

Palikit lovą ramybėje ir išmėginkit kažką nauja! Išbandykite seksą mašinoje (jei seniau ten mylėdavotės, būtinai vėl tai prisiminkite), rinkitės gryną orą, palapinę – tinka viskas, kas nėra jūsų miegamasis. Žinoma, būkite atsargūs, kad vėliau netektų raudonuoti prieš policininkus ir aiškintis dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

seksas, pora, vyras

Atlikti ką nors uždrausto.

Uždrausti dalykai yra patys geriausi, todėl kart su juo leiskitės į nepažintą malonumų pasaulį. Pabandykite padaryti tai, ko jūs abu dar nesate bandę. Turbūt vienas iš labiausiai uždraustų vaisių tiek moterims, tiek ir vyrams – analinis seksas. Pakalbėkite apie tai su savo partneriu, įsigykite lubrikantą, taip pat galite išbandyti analinį žaisliuką ir kartu leiskitės į kelionę.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras