Kaip jam pasakyti, jog trokštu oralinio?

oralinis(2).jpg
 
6 komentarai
Jei tavo partneris vengia kunilingo, o tu esi per daug drovi, kad jo to paprašytum, pateiksime naudingų patarimų sąrašą, kurie pavers tavo partnerį oralinio sekso entuziastu.

Kalbėk!

Būtų puiku, jei vyras galėtų skaityti tavo mintis? Kai kalbama apie malonumo suteikimą, gali būti ir taip, kad tavo partneris nenutuokia, jog tu nori oralinio. Kitą kartą darydama jam oralinį pasakyk ką nors panašaus į: „Po to mano eilė, ar ne?" Arba gali rinktis ir tiesesnį variantą – tiesiai šviesiai paklausk jo: „Norėtum nusileisti man žemiau juostos?“ Vyras nori jausti, kad moteris jo trokšta. Taigi, jei tu ko nors paprašai miegamajame, taip leidi jiems suprasti, kad nori to, ką jis gali tau suteikti.

Pajusk gaivą

Nustok nerimauti dėl savo kvapo ar skonio. Nerimas gali būti barjeru, dėl kurio partneris tavęs nepamalonina oraliniu būdu – tai ne todėl, kad jis mano, jog tu šlykšti, bet jis gali varžytis dėl tavo nuogąstavimų. Pradėkite žaidimą duše. Nenaudokite kvapios dušo želė ar dezodoranto – vyrai dievina tavo natūraliai švarų moterišką kvapą. Tavo feromonai natūraliai skleidžia kvapą, kuris biologiškai traukia vyrus. Dirbtiniai kvapai paprasčiausiai tai užmaskuoja.

oralinis

Padrąsink

Kalbant apie oralinį seksą, turėtum padrąsinti savo vyrą ir niekada jo nekritikuoti. Labai daug vyrų nerimauja, kad jie tai daro netinkamai. Atsimink, lygiai taip, kaip dėl oralinio sekso gali nerimauti tu, lygiai taip pat gali ir jis. Nurodyk, ką jis turi daryti vienu žodžiu: kairiau, dešiniau, švelniau, aukščiau – vienas žodis dažniausiai yra girdimas kaip kryptis, tuo tarpu sakiniai – kaip kritika.

Išbandykite 69

69 pozos genialumas slypi tame, kad ji leidžia abiems partneriams gauti oralinį malonumą tuo pat metu. Jūs abu duodate ir gaunate, tad tai nukreipia dėmesį ir suteikia galimybę žaisti ir tyrinėti. Leiskite sau pasimėgauti momentu ir nesijaudinkite, jei orgazmas neateina. Galvok apie 69 kaip apie užkandį, ne kaip apie pagrindinį patiekalą. Jūsų dėmesys turėtų būti skirtas gerai praleisti laiką, ne kuo greičiau pasiekti finišo tiesiąją.

Stumtelėk jį

Mes nebandome pasakyti, kad turėtum įstumti jo galvą sau tarp kojų, tačiau švelnus stumtelėjimas gali būti kaip tik tai, ko reikia. Prieš bandydama šį manevrą palauk, kol abu apšilsite, kad perėjimas nebūtų per daug keblus. Mažas stumtelėjimas gali būti kaip žalios šviesos signalas, leidžiantis jam „važiuoti“. Negana to, vyras tikrai bus sujaudintas tokio kategoriško tavo elgesio!

Ieškokite įkvėpimo

Įjunk filmą, kuriame vaikinas daro partnerei oralinį. Kai abu įkaisite, atsisuk į jį ir pasakyk: „Atrodo, kad tai nuostabus jausmas. Išbandykime tai!” Tai leidžia jam žinoti tiksliai, ką jis turi daryti, taip pat tokio tipo vaizdų žiūrėjimas gali sumažinti susivaržymą. 

 
fantazijos
Komentarai (6)
tegu nedaro MIKAI,,, yra kas daro.. rasi kita ......
Megstu laižyti,noriu gero mineto.man 48 kaunas.863056760
Parašyk man as padarysiu
pasakyk kad eisi ten. kur ta oralini padarys mielai.. as asmeniskai net moteri rades ... jai reik i sav pora kartu oralinio is manes,,(ta prasme ji man daro) bedarydama moteris baigia ... super ...
Paimkite savo partneri uz ragu(tiketina, kad jis raguotas jei nenori putes laizyt) ir prispauskite prie savo grozybes
Ką daryt jei partnerė nenori daryt oralinio
Naujas komentaras