Kamasutra tinginiams: pozos, kurioms reikia mažiausiai energijos

334.jpeg
 
Kas sakė, kad tingus seksas – tai nuobodu? Net jei jūs labai pavargę po darbo, tai – ne priežastis atsisakyti sekso. Kokios sekso pozos leis pasimėgauti meilės malonumais, pasiekti stulbinančio orgazmo, bet tuo pačiu ir nenualins iki devinto prakaito?

Misionierius 

Pati populiariausia sekso poza. Apie misionieriaus pozą, kai vyras – viršuje, paprastai kalbama kaip apie pernelyg nuobodžią, įprastą, be ugnelės. Kitaip tariant, misionieriaus poza – tai tingus ir neaistringas seksas be menkiausios užuominos į eksperimentus ir naujų pojūčių paieškas. Tačiau ji vis dar išlieka pačia populiariausia daugumos porų lovose. Nieko nuostabaus – ji paprasta, jos metu abu partneriai gali žiūrėti vienas kitam į akis, be to, ji labai tinkama pirmajam seksui su nauju partneriu. Jei norite ją kiek paįvairinti, štai mažas patobulinimas, kuris gali iš esmės pakeisti jūsų meilės seansą: vyras frikcijų metu atsistoja keturiomis ir sustingsta. Moteris kilsteli  dubenį ir pradeda intensyviai judėti aukštyn-žemyn. Taip nepaisant fakto, kad ji – vis dar apačioje, moteris tampa aktyviąja puse, tai suteikia naujų pojūčių abiems partneriams ir išgaruoja visas lengvas nuobodulys, kuris gali apimti mylintis misionieriaus poza.

Aštuntukas

Aštuntukas – tai patobulintas klasikinės misionieriaus pozos variantas. Būkime atviri: „Kamasutra“ misionieriui tikrai pašykštėjo fantazijos. Pamėginkime šią klaidą ištaisyti. Kai vyras – viršuje, moteris po sėdmenimis pasideda keletą nedidelių pagalvėlių – tada penis turės galimybę įsiskverbti giliau. Be to, tokioje pozoje itin aktyviai stimuliuojamas taškas G, o vyro gakta liečia moters klitorį. Taigi visi malonumai gaunami iš karto. Kad būtų dar spalvingesnė pojūčių puokštė, vyras gali atlikti frikcijas taip, tarsi peniu mėgintų piešti aštuonetukus. Labai tikėtina, kad ėmęsi tokių žaidimų orgazmo pasieksite vienu metu – moters kelias iki malonumo sutrumpės akimirksniu. Beje, šioje pozoje patiriami pojūčiai ypač sustiprės jei partneris pasipuoš penio žiedu, turinčiu klitoriui stimuliuoti skirtą antgalį.

Voratinklis

Kartais tereikia šiek tiek pakeisti padėtį – ir standartinė sekso poza padovanos visiškai naujų pojūčių! Pavyzdžiui, moteris guli ant šono, kojomis apsivijusi partnerio koją ir išrietusi nugarą. Šis paprastas patobulinimas leis partneriui atlikti gilesnes frikcijas ir sustiprins malonią trintį (nepamirškite lubrikanto!). Kad aistra įsižiebtų dar stipriau, partnerė laisva ranka gali stimuliuoti vyro sėklides arba savo klitorį. Čia svarbiausia – gebėjimas erotiškai improvizuoti!

Žvilgsnis iš šono

Jūsų laukia nauji, labai ryškūs pojūčiai, kurių tikrai nepatirtumėte mylėdamiesi standartinėmis pozomis! Moteris atsigula ant šono, nugara į partnerį. Vyras – viršuje, atsiklaupęs, kelį pastatęs tarp moters kojų. Vyrui įsiskverbiant, moteris šiek tiek ištempia viršuje esančią koją į šoną. Tokioje pozoje stimuliuojami sunkiau pasiekiami, bet labai jautrūs taškai, todėl abiejų partnerių laukia nauji, ryškūs potyriai, kurių nejautė mylėdamiesi kitomis pozomis. Be to, tokioje pozoje moteris gali kontroliuoti frikcijų stiprumą labiau praskėsdama arba suglausdama kojas. Kuo labiau suspaustos šlaunys – tuo stipriau įsitempia makšties raumenys, o tai sustiprina malonią trintį frikcijų metu.

Šuniukai

Klasikinė šuniukų poza gera tuo, kad maksimaliai užtikrina taško G stimuliaciją. Be to, joje yra savotiško pirmapradiškumo, gyvuliškos aistros, kuri savaime jaudina abu partnerius. Norite šiai pozai dar daugiau pikantiškų pipiriukų? Tai visai nesunku! Pamėginkite taip pasimylėti prieš veidrodį. Arba partneris mylėdamasis gali leisti sau pliaukštelėti moteriai per sėdmenis. Jei vis dėlto jums labiau prie širdies – romantiškas ir švelnus seksas, tokia poza yra patogi pačioms įvairiausioms glamonėms, taigi lytinio akto metu galima stimuliuoti daugelį kitų erogeninių zonų. 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras