Kas patinka vyrams lovoje?

seksas(12).jpg
 
Tiek vyrai, tiek ir moterys nori būti pačiais geriausiais visose gyvenimo srityse. Tai galioja ir kalbant apie lovos reikalus - juk lentos miegamajame visiškai nereikalingos! Būtent dėl to nusprendėme pakalbėti apie tai, kas jaudina vyrus lovoje. Juk norisi padaryti gerą įspūdį, o įvairūs patarimai ir pasiūlymai visada padeda.

Kas žino, galbūt tavo moteriai nereikia sakyti, kas tau patinka miegamajame. O gal kai kurios moterys, perskaičiusios šį straipsnį, įgys daugiau drąsos ir išbandys tai, apie vyrai tik pasvajoja?

Ji - visiškai atsipalaidavusi

Turbūt nėra nieko blogiau už moterį, kuri mylisi tik iš pareigos. O jeigu ji daro tai vien dėl to, nes jis to paprašė… 

Ar tai normalu? Žinoma, kad ne! Seksas turi teikti malonumą tiek jam, tiek ir jai. O lovoje susikausčiusi moteris tikrai nesužavės nei vieno vyro. Netgi priešingai, jis gali imti ir pabėgti…

Ką daryti? Jeigu vyras pastebėjo, kad moteris šiek tiek įsitempusi ir nesugeba atsipalaiduoti, turėtų jai padėti atsipalaiduoti. Vartoti alkoholio tikrai nepatariame - geriau išbandyti kvapnius kūno aliejus masažui. Kuomet mergina atsipalaiduos, seksas bus daug malonesnis ir geresnis.

Ji nori eksperimentuoti

Jis nori išbandyti analinį seksą, o ją nuo tos minties purto. Jis norėtų pasimylėti šviesoje, o ji nesutinka, nes nenori rodyti savo nuogą kūną. Jis su malonumu atlieka jai oralinį, tačiau ji to nedaro jam, nes sako, kad jai šlykštu.

Seksas turi būti įvairiapusiškas. Būtent dėl to reikia stengtis išbandyti viską. Mechaniškas seksas gali greitai atsibosti, todėl geriau šiek tiek įnešti daugiau aistros į miegamąjį. 

Ką daryti? Peržengti ribas gana sudėtinga, todėl svarbu neskubėti. Tarkim, moteris pasiryžta analiniam seksui, tačiau prieš pasiryžtant tai padaryti, reikėtų įsigyti lubrikantą, kad būtų lengvesnis įėjimas. Be to, nėra būtinybės eiti iki galo - pirmam kartui užteks švelnaus žaidimo su analiniu žaisliuku. 

Ir dar - moteris neturėtų būti nusiteikusi prieš eksperimentus. Juk jeigu ji nėra bandžiusi to, tai dar nereiškia, kad jai tai nepatiks.

Ji nori ilgų glamonių

Stereotipas, kad vyrams patinka greitas seksas. Moterys mano, kad vyrams glamonės nėra tokios svarbios kaip joms, nes jiems svarbiausia greitai numalšinti sukilusią aistrą.

Vyrai mėgsta įvairų seksą. Jeigu vieną kartą turėjote greituką vakare, tai nereiškia, kad kitą vakarą mylėsitės lygiai taip pat. Vyrai, kaip ir moterys, nori glamonių, apsikabinimų ir aistringų bučinių. 

Ką daryti? Kalbėkitės. Pasakykite vienas kitam ko norite ir ką svajojate išbandyti. Jeigu vakare norite tik pasiglamonėti, taip ir darykite. Jeigu norisi ko nors daugiau - darykite tai, ką norite daryti. Atsiminkite, kad mylėtis kiekvieną dieną tikrai nebūtina - verčiau tai darykite tada, kada norite. 

Ji nori mylėtis

Stereotipinė situacija - jis nori mylėtis, o jai skauda galvą. Šiuo atveju abi pusės nėra patenkintos - jis negauna tai, ko norėjo, o ji pyksta, kad jis vėl lenda prie jos…

Ką daryti? Kalbėkitės. Nors tai jau buvo minėta anksčiau, tačiau be gero pokalbio nebus jokių rezultatų. Pasakykite vienas kitam, kaip dažnai ir kiek norite sekso per savaitę ar mėnesį. Atradę savo sekso ritmą, abu pasijusite daug laimingesni. Be to, kaip jau buvo rašyta anksčiau, seksą gali puikiai pakeisti glamonės.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras