Kas patinka vyrams lovoje?

seksas(12).jpg
 
Tiek vyrai, tiek ir moterys nori būti pačiais geriausiais visose gyvenimo srityse. Būtent dėl to nusprendėme pakalbėti apie tai, kas jaudina vyrus lovoje. Juk norisi padaryti gerą įspūdį, o įvairūs patarimai ir pasiūlymai visada padeda.

Ji – visiškai atsipalaidavusi.

Turbūt nėra nieko blogiau už moterį, kuri mylisi tik iš pareigos, pati to netrokšdama. Ar tai normalu? Žinoma, kad ne! Seksas turi teikti malonumą tiek jam, tiek ir jai. Susikausčiusi moteris tikrai nesužavės nei vieno vyro. Ką daryti? Jeigu vyras pastebėjo, kad moteris šiek tiek įsitempusi, turėtų jai padėti atsipalaiduoti. Vartoti alkoholio tikrai nepatariame – geriau išbandyti kvapnius kūno aliejus masažui. Kuomet mergina atsipalaiduos, seksas bus daug malonesnis ir geresnis.

Ji nori eksperimentuoti.

Jis nori išbandyti analinį seksą, o ją vien nuo tos minties purto. Jis norėtų pasimylėti šviesoje – ji nesutinka, nes nenori rodyti savo kūno. Jis su malonumu atlieka jai oralinį, tačiau ji to nedaro jam, nes jai tai šlykštu. Seksas turi būti įvairiapusiškas. Būtent dėl to reikia stengtis išbandyti viską. Mechaniškas seksas gali greitai atsibosti, todėl pasistenkite įnešti daugiau aistros į miegamąjį. Peržengti ribas gana sudėtinga, todėl svarbu neskubėti. Ir dar – nereikėtų būti nusiteikusi prieš eksperimentus. Juk jeigu nesate kažko išbandę, tai dar nereiškia, jog jums tai nepatiks.

Ji nori ilgų glamonių.

Stereotipas, kad vyrams patinka greitas seksas. Moterys mano, kad vyrams glamonės nėra tokios svarbios kaip joms, nes jiems svarbiausia greitai numalšinti sukilusią aistrą. Vyrai mėgsta įvairų seksą. Jeigu vieną kartą turėjote greituką vakare, tai nereiškia, kad kitą vakarą mylėsitės lygiai taip pat. Vyrai, kaip ir moterys, nori glamonių, apsikabinimų ir aistringų bučinių. Ką daryti? Kalbėkitės. Pasakykite vienas kitam ko norite ir ką svajojate išbandyti. Jeigu vakare norite tik pasiglamonėti, taip ir darykite. Jeigu norisi ko nors daugiau – darykite tai, ką norite daryti. Atsiminkite, kad mylėtis kiekvieną dieną tikrai nebūtina – verčiau tai darykite tada, kada tikrai abu to norite. 

Ji nori mylėtis.

Stereotipinė situacija – jis nori mylėtis, o jai skauda galvą. Šiuo atveju abi pusės nėra patenkintos. Nors tai jau buvo minėta anksčiau, tačiau be gero pokalbio nebus jokių rezultatų. Pasakykite vienas kitam, kaip dažnai ir kiek norite sekso per savaitę ar mėnesį. Atradę savo sekso ritmą, abu pasijusite daug laimingesni. Be to, kaip jau buvo rašyta anksčiau, seksą gali puikiai pakeisti glamonės.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras