Seksas nėštumo metu? Puiki idėja!

 
Nors nėštumo metu būsimos mamytės seksu užsiima žymiai rečiau, nes bijo pakenkti vaikeliui, tačiau tyrimų rezultatai byloja, jog visiškai atsisakyti šio malonumo tikrai nereikėtų. Seksas užtikrins gerą nuotaiką, spinduliuose pasitikėjimu ir vidine harmonija. Na, o toms nėštukėms, kurios kraipo galvą ir abejoja šiuo teiginiu, pateikiame keletą argumentų, kodėl seksas palaimingo laukimo metu yra kuo puikiausia idėja.

Laimės hormonai. Orgazmo metu mūsų kūną užlieja hormonų, endorfinų banga, kurie daro ir jus ir jūsų kūdikį laimingesnius, leidžia atsipalaiduoti. Taip pat manoma, kad kraujagyslės pumpuoja didesnį ir intensyvesnį kraujo kiekį, todėl orgazmas trunka ilgiau ir yra intensyvesnis nei įprastai.

Seksualus nėštumas. Nors dauguma moterų nėštumo metu nesijaučia patrauklios ir gėdijasi padidėjusių kūno formų, tačiau reikia pripažinti, jog vyrams tai patinka. Iškilesnė krūtinė, riestas ir putlesnis užpakaliukas tikrai užveda mylimąjį. Todėl nėra jokios priežasties drovėtis ar jaustis nepatogiai, mielosios, atsipalaiduokite ir mėgaukitės mylimojo glamonėmis.

Stipresnė imuninė sistema. Medicininiai tyrimai byloja, jog seksualiai aktyvūs žmonės gali pasigirti stipresne imunine sistema. Taip pat gaminasi tam tikras antikūnis, saugantis būsimą mamą ir vaikelį nuo galimų infekcijų.

Kraujospūdis. Seksas nėštumo metu teikia ne tik malonumą, tačiau mažina kraujo spaudimą. Su padidėjusio kraujospūdžio sukeliamais negalavimais susiduria daugelis būsimų mamų, todėl seksas- pats geriausias vaistas, kuriam neišleisite nė cento.

Nuotaikos svyravimai. Oksitocinas, dar kitaip vadinamas meilės hormonu, išsiskiriantis lytinio akto metu, mažina skausmą ir kontroliuoja nepastovią nuotaiką.

Pasiruošimas gimdymui. Seksas nėštumo metu mankština, lavina ir paruošia dubens raumenis būsimam gimdymui.

Kūrybiškumas. Galite išbandyti įvairiausias pozas ir išsirinkit mėgiamiausią. Galbūt į tas, kurios anksčiau atrodydavo nuobodžios, nepatogios ar per mažai stimuliuodavo jautriausias vietas dabar taps labiausiai patinkančiomis. Svarbiausia nejausti įtampos ar maudimo pilvo srityje.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras