Oralinis seksas pradedantiesiems

charlesdeluvio-Ygm8YV7VpkY-unsplash.jpg
 
12 komentarai
Apie tai anksčiau ar vėliau prabyla tiek moterys, tiek vyrai. Keista, tačiau didesnę oraliniam seksui fobiją jaučia vyrai. Tenka girdėti, jog šie bijo prieš moterį pasirodyti nieko tame neišmanantys arba daryti oralinį moteriai – prilygsta nusižeminimui... Brolyti, jeigu tu taip galvoji – vadinasi, neišaugai iš paauglystės. Oralinis seksas yra tiesiog dar vienas būdas patenkinti moterį ar vyrą.

Pirmas žingsnis.

Rimtai pagalvok apie savo higieną, galbūt partneriui/partnerei net nemalonu ten kišti rankas. Tad ką kalbėti apie burną? Ir vyras, ir moteris turi prieš tai ne tik gerai apsiprausti, bet ir pasirūpinti plaukeliais (kuo jų mažiau – tuo geriau). Žinoma, pasitaiko ir išimčių. Kai kuriuos vyrus jaudina plaukuotumas intymiose vietose.

Antras žingsnis.

Ar tu darai jai oralinį seksą? Taip, šitas klausimas taikomas vyrams. Paprastai jie piktinasi ar viliasi, kad moteris greičiau padarytų jiems oralinį, tačiau patys noro padaryti jį moteriai nerodo. Pirma patenkink savo moterį (gal net ne vieną kartą – duok jai laiko) ir lauk grąžos iš jos.

Trečias žingsnis.

Pratinkitės prie vienas kito kūno. Žiūrėkite į kūną, kaip į meno kūrinį – lieskite, glamonėkite – žaiskite kiek galite ilgiau. Turite pajausti, kad partneris/partnerė jį gerbia, juo mėgaujasi. Po truputį leiskite suprasti, ko norite. Vyras gali uždėti moters ranką ant savo intymios vietos, ją ten kiek palaikyti. Tą patį gali daryti ir moteris.

Ketvirtas žingsnis.

Pratinkite partnerį prie savo intymių vietų. Padarykite taip, kad jo/jos galva, lūpos atsidurtų ten, kur ir norite. Švelniai spustelėkite. Dažnai moteriai tiek ir tereikia, vien nuo tokio veiksmo ji susijaudina.

Penktas žingsnis.

Jei ji ar jis bando daryti oralinį – būkite pakantūs vienas kitam, jei tai vyksta nesklandžiai. Parodykite, jog viskas puiku, pabučiuokite į lūpas ir oralinio sekso metu ir po to.

Šeštas žingsnis.

Pakalbėkite vienas su kitu apie tai, norite oralinio sekso ar ne, kaip jį vertinate. Pradžioje gali padėti šioks toks slaptumas – užriškite partneriui akis ir tik tada tenkinkite jį oraliniu būdu – daugeliui tai padeda. Pasitelkite į procesą grietinėlę – paverskite oralinį seksą žaidimu.

 
fantazijos
Komentarai (12)
oralinis seksas yra normalus dalykas, man patinka ji daryti o ir pati jauciu dideli malonuma kai man daro.
Nu ir nesamoniu priraset komentaruose :D Oralinis seksas - nenormalu? Kiek vienas tenkina vienas kita kaip moka... kuo daugiau malonumo is to gaunama, tuo labiau pavykes seksas yra.
cia jus biski svaigstat nejauciat to ?
turbūt į bažnyčią išėjo :)
Tai nepatinka skaityti skaudžią tiesą apie tokius...Užkibinau širšių lizdą. Na gerai, atia, iškrypėliai.
kiek galima visame psulapyje aiskinti, kas yra normalu? Tau nepabodo? pasakei savo nuomone ir uztenka, jau net nebeidomu skaityt tavo pasakymus...
Normalu yra tai, kas natūralu,t.y. gamtiška.Moters ir vyro genitalijos pritaikytos vienas kitams, o pvz.varpa ir išeinamoji-ne. O burnos funkcija, kiek visiems žinoma yra valgyti, kalbėti. Jei tu su burna pisiesi, tai būk malonus- su užpakaliu valgyk ir kalbėk. ČIA KJAU BUS TIKRAAAAI NORMALU. Ha, ha, ha. Dabar ir homoseksualai sakosi, kad jie normalūs, tuoj heteroseksualius apšauks nenormaliais, kaip ir tu mane apšaukei.
Kas pasakė, kad tu esi normali? O gal pati esi iškrypus.. Iš kur tu ištraukei kad tai ką tu darai yra normalu ir teisinga? :D
Iškrypę tie, kuriems patinka čiulpti ar laižyti. Yra natūralesnis būdas. mano vyras mano tą patį. Jis jau suaugęs, žino ką į kur kišti
Du* truputi suklydau rasydamas :P
Daryti ir gauti tu skirtingi dalykai :D
nepasakyciau jog vyrai maziau nori daryt oralini...sakyciau atvirksciai :DDD
Naujas komentaras