Pastabos sekso metu

pexels-photo-1450155.jpeg
 
4 komentarai
Štai Jums pagrindinė taisyklė: vyrai yra jautrūs pastaboms sekso metu. Kai jis girdi moters pasiūlymus ar prašymus- dažniausiai jaučiasi kritikuojamas ar taisomas, o su tuo susitaikyti sunku bene kiekvienam vyrui.

Tiesą sakant, lovos reikaluose vaikinai linkę pripažinti, išklausyti tik teigiamus pastebėjimus. Jei malonindamas moterį stipriosios lyties atstovas išgirsta kaip rimta instrukcija skambančių pastabų („Tai, ką dabar darai, manęs nejaudina, todėl prašau pabandyk tą“) -  jis sutrinka. Ir jau nesvarbu, ar prašėte greičiau, ar lėčiau. Sekso metu dauguma vyrų nenori girdėti nieko išskyrus „Tai nuostabu!“.

Bet yra būdas patarti partneriui dėl intymių santykių neįžeidžiant jo ego ir nesutrikdant vyro.

„Karšta“ ir „šalta“ žinutės gali  be galo padėti partneriui. Tikriausiai esate žaidę žaidimą, kurio metu reikia ieškoti paslėpto daikto. Tai yra būdas padėti žmogui surasti, ko šis ieško, nepasakant tiesiogiai, o žaidžiant šalta-karšta žaidimą. Kai ieškantysis artėja link tikslo, sakote „šilčiau“, kuomet tolsta – „šalčiau“. Tuo pačiu principu sekso metu moteris gali leptelėti „Šiltėja, šiltėja“ , „Tu šaltėji“ ar pan.

Šie atsiliepimai iš tiesų svarbūs. Partneris gali būti užrištomis akimis ir bandyti moters išsireiškimų pagalba surasti savo kelią. Po kiekvieno prisilietimo jis turi žinoti, ar atmosfera šiltėja, ar šąla. Taip smagaus žaidimo forma galima padėti vyrui daugiau sužinoti apie partnerės kūną.

Kartais moterys sekso metu tiesiog mėgaujasi atsipalaidavimu ir neskleidžia jokių garsų. Tai – natūrali vidinės ramybės ir absoliutaus atsipalaidavimo būsena, tačiau tylus seksas gali sutrikdyti vyrą. Juk kartais jokio garso reiškia jokio malonumo besimylint – partneris turi pagrindą nerimauti. Išeitis yra vienintelė – verbalinės  kalbos pagalba leiskite jam žinoti, kad tiesiog tyliai mėgaujatės esama būsena.

Pavyzdžiui, moteris gali sakyti „Man taip gera. Tiesiog norėčiau dar kiek pasiglamonėti.“ Ar „Man taip gera tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis tavo prisilietimais“, ar tiesiog „Umm, man gera“. Bet kuri iš šių frazių suteiks vyrui kantrybės bei leis suprasti, kad gali tęsti malonumus pasitikėdamas savimi.

Tokie pokalbiai turėtų būti natūralūs ir ne per daug tiesmuki. Vyras turi girdėti, kaip moteris žodžiais išreiškia pasitenkinimą. Tokiu būdu jam bus lengviau suprasti, ką daro gerai, o kuriose santykių vietose, švelniai tariant, reikėtų labiau pasistengti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Staska, o ką rėkia? "Gelbėkit, prievartauja!!!"? :D
kad rekia mergos,tai nereiskia kad joms gera! :D Nori kad greiciau viskas baigtusi.
rekia mergos kai jas imu :D nereik nei silta nei salta :D
o čia geras patarimas dėl to "šilčiau" ar "šalčiau" :)
Naujas komentaras