Patarimai geresniam oraliniam seksui

dainis-graveris-j3sNjGiFB4w-unsplash.jpg
 
1 komentaras
Fellatio – taip vadinamas oralinis seksas vyrui. Tai puikus būdas suteikti malonumo, nepaisant to, ar tai tik įžanga, pabaiga ar pagrindinis sekso „patiekalas“. Kaip ir visi kiti seksualiniai įgūdžiai, šis – taip pat išmokstamas, svarbiausia apie viską drąsiai kalbėtis ir bendrauti.

Turite iš tiesų tuo mėgautis

Atminkite, kad oralinis seksas nenorint to daryti, rodant negatyvius jausmus, pasišlykštėjimą ir t.t. toli gražu nebus toks malonus. Tik būdamos entuziastingos, nusiteikę seksualiai iš tiesų pamaloninsite vyrą, beje, didelė tikimybė, kad po to jis norės jums atsilyginti tuo pačiu. O jei iš tiesų esate nusistatę prieš oralinį seksą, pasikalbėkite su partneriu, paaiškinkite, kodėl taip yra ir neleiskite būti verčiamos.

Higiena

Švara ir higiena būtina visiems seksualiniams žaidimams, oraliniam seksui – taip pat. Nekoks skonis ar kvapas tikrai numuš bet kurios moters entuziazmą. Dušas ar vonia – iš tiesų puiki vieta įžanginėms glamonėms. Jei partnerio intymios vietos kvapas nedžiugina – pasakykite, jog buvo sunki diena, jaučiatės nešvariai ir norėtumėte drauge nusiprausti, glamones pradėti būtent vonioje. Žinoma, jei nekoks kvapas – dažnas atvejis, tuomet apie tai pasikalbėti būtų naudinga ir atviriau.

Pozicijos

Tinkamos pozos oraliniam seksui suradimas dažniausiai – nesunki užduotis, svarbiausia, kad abiem partneriams būtų patogu. Gilesniam penio apglėbimui burna verčiau pasirinkti tokią padėtį, kad vyro varpa galėtų laisvai įeiti (patogiausia – iš viršaus). 

Pagrindai

Dažnai oralinis seksas klaidingai siejamas su tiesiog penio čiulpimu. Siekiant iš tiesų stipraus orgazmo, patariama pradėti nuo lengvo paerzinimo – bučiuokite ir glamonėkite aplink penį, vidines šlaunų puses, tuomet nuslinkite prie sėklidžių, galų gale – prie penio galvutės. Tuomet liežuviu lengvai kutenkite aplink galvutę, ypač – ties apvadėliu. Po tokių jūsų veiksmų vyras turėtų būti labai susijaudinęs ir jautrus kiekvienam prisilietimui. Galite tęsti šį lengvą erzinimą, tačiau atminkite, kad jis neturi užsitęsti per ilgai, nes taps nebemaloniu.

oralinis seksas

Ne tik burna

Viena dažnai pasitaikanti moterų klaida yra tokia: manoma, jog oralinis seksas atliekamas tik burna. Dailiosios lyties atstovės stengiasi patenkinti vyrą nematydamos, ar tokie rutiniški judesiai jam vis dar malonūs, taip pat lieka su skaudančiu kaklu ar žandikauliais. Geras oralinis seksas neturėtų būti labai monotoniškas, pasikartojantis, glamones burna turėtų keisti glamonės rankomis, taip pat nederėtų pamiršti sėklidžių, šlaunų ir, jei abiem tai priimtina, analinės angos. Keisdama burnos - rankų glamones leisite pailsėti savo raumenims, išvengsite skaudančio kaklo bei suteiksite partneriui daugiau nuostabių pojūčių.

Keiskite technikas

Kaip keisite technikas – priklauso nuo jūsų partnerio pomėgių. Nors oraliniu būdu orgazmą pasiekti galima ir vos per kelias minutes, verčiau keisti judesius, glamonių vietas, taip prailginti seksą ir dovanoti nepalyginamai intensyvesnį, stipresnį pasitenkinimą. Galite kartas nuo karto žvilgtelėti į kapšelį – jis parodys, kaip arti yra didysis O. Kuo arčiau orgazmas – tuo labiau vaikino kapšelis susispaudęs, sėklidės – arčiau kūno. Beje, puiki idėja yra „paskatinti“ sėklides bučiniais, rankų glamonėmis, liežuviu.

Lubrikantai

Po to, kai išmoksite pagrindus, visa tai išbandysite, žinokite, jog malonumą padidinti galima dar daugybe būdų. Viena galimybių – lubrikanto naudojimas. Tai leis jums judėti greičiau, intensyviau nesukeliant diskomforto. Tinkamų oraliniam seksui lubrikantų – gausybė: įvairių skonių, liečiant įkaistantys, vandens/aliejaus pagrindo ir daug kitų. Nepamirškite, kad galite panaudoti ir maistą – taip bus dar erotiškiau. Stimuliaciją sustiprinti gali ir sekso žaisliukai. Nesvarbu, tai paprastas vibratorius, vibruojantis penio žiedas ar analinis žaisliukas – tai vis tiek suintensyvins patiriamą malonumą.

Gilus oralinis

Kitas ne taip paprastai išmokstamas dalykas – gilus penio apglėbimas. Moteris į burną įsikiša visą penį (žemyn į gerklę). Dažniausiai tai vyrams sukelia nepaprastai intensyvų ir greitą orgazmą. Kodėl tai sunku? Moteris turi išmokti valdyti rijimo refleksą. Patariama kiekvieną kartą oralinio sekso metu penį apglėbti tiek, kiek tik galite – laikui bėgant galėsite tai padaryti vis giliau ir giliau, kol išmoksite burna apglėbti visą penį.

Ejakuliacija

Daugeliui vyrų atrodo labai erotiška, kai partnerė paragauja, nuryja jų spermą – tai stipriosios lyties atstovus be galo jaudina. Kai bebūtų, jeigu jums tai nepriimtina, neverskite savęs ir neleiskite partneriui jūsų versti. Galite leisti sėklai išsilieti burnoje ar ją tiesiog palaižyti ir išspjauti, nusivalyti servetėle, taip pat galite leisti spermai lietis visur – tiesiog po visko reikės tai išvalyti. Daugelis dailiosios lyties atstovių nustoja vyrą tenkinti iš karto, kai išsilieja jo sėkla. Tačiau dar minutę ar dvi turėtumėte tęsti švelnias glamones (burna ar ranka). Po sėklos išsiliejimo penis tampa dar jautresnis, išnaudokite tai. Beje, stebėkite partnerio reakciją: nors daugeliui vyrų tai labai malonu, kai kuriems būna per daug gera ir jautru, jiems sunku tai iškentėti.

Įspėjimai ir pasiūlymai

Labai nedaug vyrų patinka, kai partnerė dantimis liečia penį. Dantys gali sužeisti, suerzinti odą ar tiesiog kelti diskomfortą. Paprasčiausiai lūpomis apglėbkite savo dantis – prisilietimai prie varpos bus intensyvūs, tačiau neskaudūs. Jeigu nesate tikra dėl partnerio seksualinės praeities, nepamirškite prezervatyvo (jų būna įvairių skonių ir kvapų!). Taip pat galite uždėtą paprastą prezervatyvą ištepti skaniu lubrikantu.

 
fantazijos
Komentarai (1)
nieko naujo
Naujas komentaras