Patogiausios sekso pozos nėštumo metu

4b491e6f0abdbdba4281a93b53b7374c.jpg
 
Seksas nėštumo metu gali sukelti daug nepatogumų ir ne tik fizinių, tačiau ir emocinių. Vienos moterys jaučiasi be galo seksualios ir su malonumu pasiduoda lovos žaidimams, tačiau kitoms tai neatrodo patrauklu. Kad ir kaip bebūtų, nei viena moteris neturėtų jaustis verčiama daryti to, ko ji nenori. Jei seksas nėštumo metu jums atrodo patraukliai, turbūt kyla daugybė klausimų. Ar tai gali pakenkti kūdikiui? Ar kai kurios pozos saugesnės nei kitos? Laimei, į šiuos klausimus galime atsakyti.

Ar tai saugu?

Seksas nėštumo metu yra visiškai saugus, jei gydytojas neliepė susilaikyti. Pozas taip pat galite rinktis kokias norite, tik negulėkite ant nugaros ir jauskitės patogiai. Galite užsiimti seksu misionieriaus pozoje, tačiau šiuo atveju po nugara praverstų keletas pagalvėlių. Žinoma, ši poza patogi esant ankstyvam nėštumui, todėl atrinkome geriausias sekso pozas, kuriomis galėsite mėgautis viso nėštumo metu.

nėštumas

Misionieriaus poza.

Kaip jau minėjome, ši poza gali būti labai patraukli, ypač pirmaisiais nėštumo mėnesiais. Kad išvengtumėte spaudimo nugarai, būtų puiku pasikišti po ja keletą minkštų pagalvių. Gulint tokioje pozicijoje, užpakaliukas bus kiek aukščiau todėl į gimdą priplūs daugiau kraujo, o tai labai sveika vaisiui. Beje, taip pasiekiamas ir stipresnis orgazmas

Kaubojės arba atvirkščia kaubojės poza.

Jei atvirai, tai bet kuri poza, kurioje partnerė viršuje, bus puiki ir patogi nėštumo metu ir ne tik todėl, kad taip nelieka spaudimo pilvui. Būdama viršuje moteris imasi kontrolės, gali judėti tokiu tempu, koks priimtinas jai, o be to, daugumui vyrų tokia poza atrodo be galo seksuali.

Šaukštelis.

Jei trokštate lėto, aistringo ir jausmingo akto, jums labai patiks šaukštelio poza. Partnerė atsigula ant šono, o partneris įeina iš nugaros. Ši poza puiki ir tuo, jog partnerio rankos lieka laisvos, todėl galima jomis stimuliuoti klitorį. Tai maloni, atpalaiduojanti ir tuo pačiu labai aistringa poza. 

Seksas stovint.

Seksas nėra tik lovos reikalas, kas sakė, kad negalima tuo užsiimti stovint? Tokia poza leis vyrui imtis iniciatyvos, o partnerės pilvukas netrukdys nei jai, nei jam. Partneris įeina iš galo, o partnerė tuo metu gali patogiai atsiremti į sieną ar komodą. O nuostabiausia yra tai, kad abudu galite kontroliuoti tempą ir įsiskverbimo gylį.

nėštumas, seksas

Plūduriuojantis lotosas.

Paskutiniais nėštumo mėnesiais itin malonu atpalaiduojančiai plūduriuoti vonioje. Pakvieskite partnerį pasinerti į šį malonumą drauge. Partneris atsisėda vonioje, o partnerė atsisėda nugara į jį. Šioje pozoje partnerė jausis itin maloniai lengva, o seksas bus labai jaudinantis.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras