Seksas vyresniame amžiuje

525.jpeg
 
Seksas vyresniame amžiuje gali atnešti šiokių tokių iššūkių, kaip išvaizdos, kūno pasikeitimas dėl natūralių procesų ar baimė, jog esate nebeįdomus (–i) savo partnerei ar partneriui. Tačiau šios problemos nėra neįveikiamos!

Priimkite save tokius, kokie esate

Net ir tam tikri išoriniai pokyčiai, ateinantys su metais, negali tapti kliūtimi, užkertančia kelią seksualiniam gyvenimui. Naivu tikėtis, jog seksas vyresniame amžiuje išliks toks pat kaip jaunystėje, tačiau pasikeitimai nėra blogai. Seksas, kuomet esate vyresni, gali teikti net kur kas daugiau malonumo! Juk kaip tik šiame gyvenimo etape žmonės gali džiaugtis visiška laisve bei nepriklausomybe nuo vaikų ar darbo, taip pat ir žiniomis, kurias sukaupė apie save per visą savo gyvenimą. Kai kurie žmonės, pamilę save būtent tokius, kokie jie yra, jaučiasi kur kas geriau būdami 65 nei 25 metų amžiaus. Viskas, ko reikia tam pasiekti – meilė sau ir partneriui, nesusikoncentruoti į pokyčius bei negalvoti apie juos neigiamai. Priimkite natūralius procesus bei pasitikėkite savimi!

pagyvenusi pora

Komunikuokite su partneriu.

Metams bėgant, keičiasi ne tik žmogaus kūnas, bet ir mintys, todėl labai svarbu komunikavimas tarp partnerių. Išsakykite savo baimes bei troškimus. Iš pradžių kalbėti be jokių tabu apie seksą gali būti nelengva, bet nuolat tai praktikuojant nė nepajusite, kaip tapsite artimesni, o seksas atneš daug daugiau malonių pojūčių. Taip pat kalbėjimas apie seksą gali net sujaudinti ar įaudrinti partnerį, kas, be jokios abejonės, yra dar vienas teigiamas aspektas. 

Kaip kalbėtis?

Pasinaudokite humoru, žaismingumu bei švelniu erzinimu. Būkite atviri – tai sustiprina pasitikėjimą bei leidžia atsipalaiduoti abiems partneriams. Leiskite partneriui ar partnerei žinoti, kaip jūs jaučiatės ir ko tikitės iš sekso. Jei norite išbandyti kažką naujo, aptarkite tai su savo partneriu ir būkite pasiruošęs (-us) priimti jo ar jos idėjas. Galbūt jūs užaugote su tokią mąstysena, jog seksas – tema, apie kurią negalima garsiai kalbėti. Tačiau atviras kalbėjimas apie jūsų norus ar troškimus padės jums pilnavertiškai mėgautis seksu ir intymumu – tad nebijokite to!

Leiskite laiką dviese.

Šiuo gyvenimo etapu jūs turite kur kas didesnę laisvę elgtis taip, kaip jūs tik norite. Būtent dėl to nepamirškite laiko skirti tik sau. Paruoškite sau ir savo antrajai pusei romantišką vakarienę, dalinkitės romantiška ar erotiška literatūra arba poezija. Leisti laiką kartu, susijusį su seksualine veikla ar ne, yra galingas būdas tapti artimesniais intymumo atžvilgiu. Todėl nesidrovėkite! Dažnai laikykitės už rankų bei lieskite savo partnerį (-ę). Priminkite, už ką jį ar ją mylite – taip antrajai pusei suteiksite žymiai didesnį pasitikėjimą savimi bei, žinoma, nudžiuginsite. 

Eksperimentuokite.

Ir paskutinis, bet ne ką mažiau svarbus punktas – eksperimentavimas. Atraskite tai, kas labiausiai patinka jūsų porai. Išbandykite įvairias sekso pozas, žaislus ar kitas seksui skirtas priemones. Pamirškite rutiną, skirkite daugiau laiko preliudijai, glamonėms, bučiniams. Kuomet jausitės energingesni, užsiimkite seksu ne jums įprastu laiku ar ne jums įprastoje vietoje! Patikėkite, visa tai – sėkmingas kelias į sveikus bei laimingus santykius.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras