Kaip sustiprinti seksualinį potraukį ir dažniau mylėtis?

pora-63721282.jpg
 
2 komentarai
Tikriausiai kiekvienas sutiks, jog suaugusiam žmogui seksas – svarbi gyvenimo dalis, turinti nemažai privalumų – tarpusavio artumo stiprinimas, nauda sveikatai, atsipalaidavimas, įtampos šalinimas, tačiau kartais gyvenime atsitinka taip, jog dėl įvairių priežasčių sekso atsisakoma vis dažniau, libido sumažėja arba iš viso dingsta. Dažnai tokiais atvejais kyla įtampa, bei konfliktai su antra puse, pats žmogus ima jausti kompleksą dėl žemo seksualinio potraukio. Taigi, ką daryti? Pateiksime keletą vertingų patarimų, išbandykite:

Šalinkite kasdienį stresą

Stresas ir įtampa – pagrindiniai libido žudikai. Pasistenkite, kad jūsų aplinkoje streso būtų kiek įmanoma mažiau, bei išmokite jį valdyti. Jums gali padėti joga, meditacija, įvairūs susikaupimo pratimai. Stenkitės keisti požiūrį į gyvenimą, mažiau nervintis. Sumažėjus streso lygiui, padidės seksualinis aktyvumas – tai pastebėsite jau netrukus. Jei problemos tokios rimtos, kad patys nesusitvarkote, drąsiai kreipkitės į specialistus: psichologus ar psichoterapeutus.

stresas

Spręskite santykių problemas

Nenoras mylėtis dažnai slepia tarpusavio nesutarimus ir nuoskaudas. Dažna moteris nenorės mylėtis su vyru, kai santykiuose yra problemų, ji tiesiog nesugebės susijaudinti, galimai nepatirs orgazmo. „Seksas prasideda galvoje“ – egzistuoja posakis ir jis visiškai teisingas. Spręskite savo santykių problemas, išsakykite visas nuoskaudas, bei užslėptus skaudulius. Skirkite tam laiko ir dėmesio – problemos paprastai pačios neišsisprendžia, o nieko nedarant, situacija ilgainiui blogėja. Jei nepavyksta išspręsti bėdų dviese, kreipkitės į porų terapeutus – žvilgsnis iš šalies dažnai būna naudingas.

Nepervarkite

Nuovargis veikia panašiai, kaip stresas – atima norą patirti seksualinį kontaktą. Patarimas trumpas: susidėliokite darbo ir poilsio režimą, skirkite pakankamai laiko miegui, nesineškite darbo į namus, turėkite pakankamai laisvadienių. Leiskite sau kartais pabūti vienam, pasivaikščioti, nuveikti tai, kas jus džiugina. Pailsėjus, tapsite pozityvesni, produktyvesni, kartu atsigaus ir seksualinis potraukis.

Skirkite dėmesio kūnui

Fizinio kūno būklė, nulemia didelę dalį to, kaip mes jaučiamės, taip pat ir norą mylėtis. Sportuokite, aktyviai leiskite laisvalaikį, dažniau būkite gryname ore. Subalansuokite mitybą, gerkite daugiau vandens – visa tai leis jaustis geriau. Puikia sveikata trykštantis žmogus dažniausiai džiaugiasi kokybišku seksualiniu gyvenimu.

joga, meilė sau

Išbandykite preparatus, gerinančius libido

Prekyboje gausu natūralios sudėties, sveikatai visiškai nepavojingų preparatų, kurie skatina geismą, padeda greičiau susijaudinti, dažniau norėti sekso. Tai gali būti lašiukai, tabletės, kremai, purškikliai – visa tai vadinama vienu žodžiu „afrodiziakai“. Jie skirstomi pagal lytis: gali būti tiek vyrams, tiek moterims, įsigyti galite erotinių prekių parduotuvėse.

 
fantazijos
Komentarai (2)
Puikiai pastebėta Arturas64
O ką daryti, kai stresas yra nuolatinis- dėl darbo arba jo nebuvimo, nuolatinės įtampos dėl pajamų trūkumo?
Kaip nepervargti, jeigu dirbama kuo daugiau, nes kitaip nepragyvensi?
O kitos minimos problemos taip pat paaštrėja, kai piniginės reikalai nelengvi.
Naujas komentaras