Sekso pozos poroms, kuriose dominuoja ūgio skirtumas

seksas4(11).jpg
 
Poroms, kurioje dominuoja ūgio skirtumas, seksas kartais tampa keblia užduotimi. Apsiribodami klasikinėmis sekso pozomis, jie pasineria į rutiną bei negali mėgautis visais lytinio gyvenimo teikiamais malonumais. Bandydami naujas pozas, partneriai dažnai nusivilia, kadangi ūgio skirtumas neleidžia įvykdyti jų tinkamai, kelia diskomfortą. Jei ir jums tai aktualu bei pažįstama, išbandykite šias keturias pozas, garantuojančias dar ilgai atmintyje išliksiantį seksą.

Užrašų knygelė.

Dažnai įvairios sekso pozos stovint yra idealus būdas malonumams pasiekti, tačiau jos – ne visiems prieinamos ar lengvai įgyvendinamos, kadangi tai reikalauja nemažo fizinio pasiruošimo. Laimei, yra išimčių. Viena tokių – poza, puikiai tiksianti porai, kurioje vyras yra žymiai aukštesnis už moterį. Jei esate moteriškosios lyties atstovė, leiskite partneriui pakelti jūsų klubus bei aistringai nugara atremti jus į sieną. Vyras turi gebėti išlaikyti moterį bei nuolat kilstelti – nuleisti ją aukštyn – žemyn, kas taip pat reikalauja fizinio krūvio, todėl nereiktų stebėtis ar nusivilti, jei tai netruks ilgai. Kaip bebūtų, patirtas malonumas tuo momentu atperka viską!

seksas, moteris

Sėdomis ant stalo.

Jei moteris poroje yra aukštesnė už vyrą, atrasti tinkamą sekso pozą taip pat tampa tikru iššūkiu. Kad užduotis palengvėtų, visada vertėtų prisiminti šį metodą – galima susirasti stalą ar kokį kitą baldą, ant kurio moteris galėtų atsisėsti bei kuris aukščio atžvilgiu yra maždaug iki tos vietos, kur puikuojasi vyro pasididžiavimas. Namuose tinkamų daiktų tikrai apstu: tai ir virtuvės stalviršis, ir sofos atlošai, ir vonios kriauklė ar skalbimo mašina. Išsirinkite kelias vietas, jums pasirodžiusias tinkamiausiomis ar priimtiniausiomis, iš kurių vėliau išsirinksite favoritę!

Karutis.

Ūgio skirtumas neleidžia mėgautis klasikine šuniuko poza be kalno pagalvių ar kito panašaus inventoriaus? Poroje, kurioje vyras gerokai aukštesnis už moterį, ją puikiai pakeis poza, taip vadinama karučiu. Kol moteris guli ant pilvo lovoje, vyras, stovėdamas prie lovos krašto, laiko moters kojas bei taip ją pakelia tiek, kiek jam būtų patogu į ją įeiti. Jei esate moteris ir jums atrodo nepatogu tiesiog gulėti ant pilvo sekso metu, galite taip pat laikytis ir ant alkūnių, tačiau tai sukels didesnį fizinį krūvį. 

Mėnulio siekis.

Ši poza labiau skirta porai, kurioje ūgio pranašumas priklauso moteriai. Moteris turėtų įsitaisyti taip, jog jos klubai būtų netoli lovos krašto bei galėtų išskėstomis kojomis apgaubti vyro pečius. Tuo tarpu jis puikiai galės sugriebti moteriai už užpakaliuko bei stovėdamas į ją įeiti, suteikdamas nuostabų naują potyrį tiek savo antrajai pusei, tiek sau pačiam. Beje, jei partnerė jaučia, jog jos sėdmenys galėtų būti šiek tiek aukščiau, naudokite standžias pagalves, kurios padės visa tai patobulinti.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras