Tobulas vyras internete: koks jis?

1830234-emmadirfani-1540029568.png
 
Rasti tą vienintelę, o gal tiesiog įdomią pašnekovę laisvo laiko praleidimui – su tokiais ir panašiais tikslais vyrai tampa aktyviais pažinčių portalų nariais. Konkurentų yra tūkstančiai, tad natūralu – norint sulaukti didelio moteriškos lyties narių dėmesio, gali tekti gerokai pasistengti. Kokius vyrus moterys mėgsta internete?

Yra sąžiningas.

Pagalvokite, kas iš to, jei savo pažinčių portalo profilį papuošite netikra, kažkur interneto platybėse rasta, gražuoliuko nuotrauka ar savo paties, tik daryta prieš 10 metų. Gal pradinis susidomėjusiųjų skaičius ir bus didesnis, tačiau realaus susitikimo tokiu atveju geriau ir neplanuoti. Norite neapsimeluoti nuo pat pirmo „klavišo barkštelėjimo“? Save reprezentuokite nauja, dabartinį vaizdą veidrodyje atitinkančia nuotrauka (aišku, pageidaujama kuo patrauklesne) bei originaliu prisistatymu, kompensuojančiu galimai esamus (ar įsivaizduojamus) minusus išvaizdoje.

pažintys

Išlaiko „aukso viduriuką“ tarp iniciatyvos bei įkyrumo.

Jei patinkančią moterį užversite kalnu žinučių, nesulaukę šios atsakymo į ankstesnes, tikėtina, bendravimas ir liks vienpusis. Ypač tokiu atveju, jei vadovausitės šiam tipui būdingu elgesiu, persmelktu vulgarumu ar skubėjimu prie reikalo. Netinkamas ir kardinaliai priešingas elgesys, kai vyras, bijodamas pasirodyti per daug įkyrus ar net beviltiškas, užima pasyvaus laukiančiojo elgesį ir tikisi iniciatyvos iš moters. Ignoruodami patinkančios moters žinutes ar delsdami pakviesti šią į realų pasimatymą, rizikuojate likti be nieko. Jei jaučiate, jog radote dėmesio vertą partnerę, raskite būdą šiai išreikšti subtilų dėmesį.

Vengia bendravimo „urmu“.

Bandydami moterį sužavėti universaliomis, tačiau nuvalkiotomis frazėmis, gero rezultato nesitikėkite. Vadovaukitės ne kiekybės, bet kokybės taisykle. Vietoje „copy – paste“ technikos, skirkite dėmesį patinkančios moters anketos analizei ir pažintį pradėkite frazėmis, įrodančiomis, jog domitės būtent ja.

Išlaiko kuklumą.

Jūsų profilio nuotraukos bei jame pateikta tekstinė informacija neturėtų šaukte šaukti, koks nepakartojamas esate bei kaip save mylite. Savimylos anketa nuoširdžios, rimtų ketinimų turinčios moters dėmesio nesulauks. Gražuoliuko įvaizdžio bei materialiai apsirūpinusio taktika leidžiama tik tuo atveju, jei ieškote rėmėjų arba pats ketinate tokiu kažkam tapti. 

Žino, ko ieško bei atkreipia dėmesį į moters pageidavimus.

Registruodamiesi internetinėje pažinčių portalo svetainėje atsakyti į visą eilę klausimų turite ne be reikalo. Remiantis tuo, lankytojai gali „išfiltruoti“ sau potencialiai tinkamus ir „nurašyti“ reikalavimų neatitinkančius kandidatus. Parašę moteriai, kuri, remiantis jos anketoje pateikta informacija, yra visiškai priešingybė jūsų idealui arba, atvirkščiai, jūs nei iš tolo neprimenate šios svajonių princo, ne tik sugaišite laiką, bet ir, tikėtina, atrodysite apgailėtinai. Apsidrausti nuo to paprasta: tiesiog žinokite, ko ieškote bei, prieš rašant, pasidomėkite potencialios kandidatės profiliu. 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras