Vaidmenų žaidimai: 4 klaidos

275.jpeg
 
Kad pažintumėte vienas kitą artimiau ir įveiktumėte šeimyninio gyvenimo rutiną, galima į pagalbą pasitelkti vaidmenų žaidimus. Tokių žaidimų scenarijų – apstu, viskas priklauso nuo jūsų troškimų ir norų. Jei nusprendėte paįvairinti savo seksualinį gyvenimą vaidmenų žaidimais, papasakosime, kokių klaidų turėtumėte vengti – deja, jų patiria dauguma šios srities naujokų.

1. Nepatogi apranga.

Kartais fantazija nuneša labai toli. Jei su latekso kostiumu jaučiatės patogiai – vadinasi, niekas netrukdys patirti malonumo vaidmenų sekso metu. Tačiau būna situacijų, kai seselės ar dominantės kostiumas pernelyg sukausto judesius, o persirengus Raudonkepuraitės kostiumu pasidaro nepakeliamai karšta. Visa tai mažina susijaudinimą ir jūsų žaidimus, turėjusius iki raudonumo įkaitinti aistras, paverčia apmaudžiu farsu. Kad taip nenutiktų, rinkitės tik patogią aprangą, su kuria ne tik pasitikėtumėte savimi, bet ir jaustumėtės gerai. Be to, sekso metu turėtumėte galvoti, kaip kuo daugiau malonumo suteikti partneriui(iei), o ne kaip kuo greičiau išsliuogti iš to nepakenčiamai veržiančio korseto.

 2. Aktoriniai gebėjimai.

Dar vienas svarbus vaidmenų žaidimų momentas – tai, kad vaidmuo jums turėtų tikti pagal temperamentą. Priešingu atveju žaidimas kels ne aistrą, o norą juoktis. Jei jums sunku vaidinti negailestingą plėšiką ar bebaimį gelbėtoją, rinkitės ką nors ramesnio- pavyzdžiui, romantiško Kazanovos kaukę, gydytojo chalatą ar tiesiog tapkite atsitiktiniu praeiviu. Vaidmenų žaidimai turėtų padėti pakelti pasitikėjimą savimi ir išvaduoti iš kompleksų, o ne atvirkščiai.

 3. Kuklumas.

Viena iš vaidmenų žaidimų metu daromų klaidų – negebėjimas atsipalaiduoti ir kuklinimasis. Jei jaučiatės susikaustęs(-čiusi), žaidimas nebetenka prasmės. Jūsų būsena persiduos partneriui ir santykiuose atsiras įtampa. Taigi jei vaidmeniniai žaidimai jums – nauja sritis, pasikalbėkite su partneriu apie savo nuogąstavimus, nesivaržykite. Galbūt jums nebūtina pereiti iš karto prie persirengimo, gal užteks į preliudiją įterpti specifinės tematikos žodžių, išbandyti tai keletą kartų, kol būsite pasirengę visam veiksmui? Taip pat gerai apgalvokite savo žaidimų scenarijų ir pasirinkite vaidmenį, į kurį jums persikūnyti lengviausia. Mažiau patyręs partneris žaidimo scenarijuje gali likti pasyvesnis – kol išmoks atsipalaiduoti ir pajus, kokių neribotų galimybių atveria tokia sekso praktika.

 4. Patarimai.

Kartais patarimą lengva supainioti su priekaištu. Vaidmenų žaidimai – kaip tik tas atvejis, kai riba tampa tokia siaura, jog nauja patirtis nesunkiai baigiasi susierzinimu ir kivirču. „Darom taip“, „O dabar – nusisuk ir eik ten.“ Kartais toks vadovavimas užmuša visą aistrą. Jei norite, kad vaidmenų žaidimai virstų tikru malonumu ir jums norėtųsi kartoti jį vėl ir vėl, verčiau pasikliaukite partnerio improvizaciniais gebėjimais ir nenurodinėkite jam, arba skrupulingai aptarkite scenarijų prieš patį žaidimą. Jei partneris nukryps nuo scenarijaus ir pradės improvizuoti – gerbkite tokį jo pasirinkimą. 

Vaidmenų žaidimų nauda

Ir nepamirškite, kad vaidmenų žaidimai – tai ne suaugusiųjų kaprizas persisotinus įprastu seksu. Jie padeda išsivaduoti iš daugybės mus kaustančių seksualinių tabu ir atrasti naujas seksualumo ribas. Juk prisidengus kurtizanės kauke ar prisidengus Zoro raiščiu savyje pažadiname aistringesnę, gaivališkesnę asmenybę!

Seksualiniai vaidmenų žaidimai. Ar žaidžiate?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras