8 blogiausios dovanos Valentino dienai

326449__teddy-is-sick_p.jpg
 
Jeigu vis sukate galvą, ką padovanoti savo moteriai Valentino dienos proga, žinokite – jūs ne vieni! Taip jau nutinka, kad daugybė vyrų į prekybos centrą bėga paskutinę akimirką , o į jūsų išrinktą dovaną ji atsako: “Brangusis, ne dovana svarbiausia, o parodytas dėmesys“. Greičiausiai ji taip sako tik iš mandagumo ir tiesiog nenori, kad pripirktumėte to, ko jai visai nereikia.

Dalinamės aštuoniomis blogiausiomis Valentino dienos dovanomis.  Šioms dovanoms negali būti jokių pasiteisinimų! Tad jei jau labai skubate ir dovanos reikalą pamiršote, tuomet geriau prekybos centre nupirkite rožę ir butelį šampano!

1. Indai

Puodai, puodeliai, keptuvės, rankšluosčių rinkinys ir virtuvės įrankiais galite nudžiuginti savo močiutę, bet tik ne žmoną! Mažų mažiausiai, ką moteris norėtų daryti švenčiant Valentiną, tai eiti gaminti valgyti.
 

2. Kulinarijos knyga

Žinoma, galbūt jūsų žmona gamina tikrus kulinarijos šedevrus , o maisto gaminimas yra jos vienas mėgstamiausių  hobių. Ji domisi kulinarijos naujienomis ir trokšta naujos garsiausių virėjų knygos! Padovanokite jai ją, tačiau tik ne Valentino dienos proga. Tokia dovana tikrai gera, bet ji papildo ne meilės, o naudingų dovanų sąrašą. Valentino dienos dovana turi pažadinti jos seksualumą ir geismą, o ne norą kepti pyragus. Juk jūs iš jos tikitės daugiau nei romantiškos vakarienės, tiesa?
 

3. Parfumerija ir higienos reikmenys

Padovanoję dezodorantą, šampūną ar kitus asmeninės priežiūros reikmenis, stebuklingai galite likti be sekso ne tik per Valentino dieną, bet ir visą savaitę. Tai taikoma ir pigiam tualetiniam vandeniui. Jei nežinote ką daugiau be parfumerijos galėtumėte padovanoti savo mylimajai, jau geriau rinkitės kosmetikos gaminių dovanų kuponą ar kokybiškus kvepalus su feromonais. 

 

4. Sporto įranga

Galbūt jūsų mylimoji yra apvalių formų. Ir nors jums jos figūrayra tiesiog tobula, svarmenys, sporto technika ar abonimentas į sporto klubą tikrai ne pati tinkamiausia dovana. Tokia dovanėle ne juokais įžeisite mylimąją ir greičiausiai seksualaus sporto Valentino dieną, negausite. Užuomina, kad laikas keisti gyvenimo būdą ne pats geriausius variantas. Geriau jau dovanokite tokią dovaną, kuri pretenduos tik į judviejų sportą. 
 

5. Pliušiniai žaislai

Didžiuliu meškinu ar kiškiu tikrai jos nenudžiuginsite. Nebent jai yra 15 metų. Suaugusios moterys žaidžia su visai kitokiais žaisliukais. Patikėkite, minkšto meškučio šiame sarąše nėra. 


6. Žaislai iš sekso prekių parduotuvės
 

Šis punktas yra labai prieštaringai vertinamas. Vibratoriumi ar kitu sekso žaislu galite jos ne tik nenudžiuginti, bet ir kaip reikiant įžeisti! Geriau tokios drąsios dovanos nedovanoti jei jūsų pažintis vos tik prasidėjo. Tačiau jeigu gan gerai pažįstate savo partnerę, turėtumėte neblogai išmanyti ir jos seksualinius poreikius. Tad turite daug šansų įtikti jai padovanojus erotišką staigmeną . Atminkite, kad vibratorius ar seksualūs apatiniai gali būti tiek pat nuostabi, kiek ir nesuprasta dovana. 

 

7. Erotinis kino filmas

Jūs jau daug metų kolekcionuojate filmus suaugusiems ir mėgstate juos žiūrėti kartu. Neapsirikite. Bendri pomėgiai, svarbu, tačiau erotinis kino filmas ar "seksuali" literatūra, ne tai ko jai reikia.

 

8. Jūsų geriausia dovana - tai aš!

Apie tokias, brangiai nekainuojančias dovanas  galite pasakoti savo draugams . Tačiau iš prigimties moterys yra sentimentalios ir jos trokšta gauti malonią staigmeną iš jūsų!

 

Neskubėkite čiupti pirmo pasitaikiusio daikto iš parduotuvių lentynų. Pirmiausia pagalvokite, ar tas daiktas jai tinka ir ar ji apsidžiaugtų gavusi tokią staigmeną. Atminkite, dovana nebūtinai turi būti apčiuopiama. Galbūt ji labiau už visas dovanas įvertintų jūsų paruoštą romantišką vakarienę ar erotinį masažą!

 

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras