Kalėdinės dovanos jai

pexels-karolina-grabowska-5469764(1).jpg
 
Kalėdinių dovanų rinkimas dažniausiai baigiasi dviem scenarijais: arba sėkme, kai iš karto randi viską, ko ieškojai, arba milžinišku galvos skausmu, kai neturi jokių idėjų, ką padovanoti. Norėdami sumažinti šventiniu laikotarpiu patiriamą stresą, dalinamės keletu dovanų idėjų, kurios, tikimės, pravers ieškant ypatingos dovanos mylimai moteriai.

Geriausios kalėdinės dovanos jai

Kiekviena moteris yra skirtinga, todėl kas vienai yra gera dovana, kitai gali būti visiškai nepriimtina. Šiame dovanų sąraše atrinkome keletą skirtingų idėjų, iš kurių kažkas tikrai tiks ir partnerei, ir mamai, draugei ar bendradarbei.

Knygos

Nesvarbu koks moters amžius, profesija ar pomėgiai, knyga visuomet yra gera dovana. Svarbiausia užduotis renkantis knygą yra žinoti, kokį žanrą mėgsta moteris, kuriai dovana bus skirta. Ar jai priimtina grožinė literatūra, apglėbianti visus romanus, detektyvus ir fantastines knygas? O gal jai labiau patinka dalykinė literatūra apie istoriją, biografijas ir politiką? 

Jeigu žinosite, kokioje kategorijoje ieškoti, liks tik pasikliauti geriausių knygų dešimtukais ir kitų pirkėjų atsiliepimais.

Dovanų čekis

Dovanų čekis yra tikras išsigelbėjimas nespėjusiems laiku pasirūpinti dovanomis. Dažniausiai jį galima gauti praėjus minutei nuo pirkimo (pasirinkus elektroninį variantą), jų pasirinkimas – milžiniškas, todėl sau tinkamą variantą rasti gali kiekvienas. Čekis ypač tinka dovanoms, kuomet yra didelė rizika išrinkti ką nors netinkamo – kvepalams, rūbams, avalynei.

Papuošalai

Ieškantiems ypatingos dovanos jai, papuošalai gana dažnas pasirinkimas. Visų pirma, jie tinka visoms progoms – gimtadieniams, Kalėdoms, vestuvių metinėms, draugysčių paminėjimams. Visų antra, renkant papuošalus galima patogiai susiplanuoti savo biudžetą – čia dovaną ras visi, nepaisant to, kiek lėšų dovanai jie nori skirti.

Ir galiausiai, papuošalai yra vertinami visada, nepaisant santykio su moterimi – nesvarbu, ar jį dovanojame mamai, sesei, draugei, žmonai, merginai ar bendradarbei. 

Sekso prekės

Turbūt yra manančių, kad dovanoti sekso prekes kitam žmogui yra neįprasta ir nepadoru, tačiau malonumų dovanojimas jau yra tapęs visiškai įprasta praktika! Ir mes nekalbame vien apie sekso prekę, skirtą partnerei – tokia dovana puikiai tiks ir draugei ar sesei, jeigu jūsų santykiai su jomis yra artimi ir atviras pokalbis apie seksą neverčia jūsų jaustis nepatogiai.

Žinoma, bendradarbei tokia dovana gal ir netiktų – dovanojant intymias dovanas reikėtų pagalvoti apie tam tinkamą laiką ir vietą, tačiau šiaip ši dovana yra tikrai labai gera ir verta dėmesio.

Smagu tai, kad šiais laikais išrinkti sekso žaislą gali visi – tiek žaislų, tiek kainų įvairovė yra labai didelė. Jeigu ieškote dovanos partnerei, galite leisti savo fantazijai skrajoti laisvai. Tikėtina, kad dovaną panaudoti teks abiem, tad kodėl nepaįvairinus savo seksualinio gyvenimo su tokia karščiu pulsuojančia staigmena? Nesvarbu, kas tai būtų – vibratorius, lubrikantas ar BDSM žaislai.

„Klitorio stimuliatorius „Lelo Sona“

Ypatingas laikas kartu

Įspūdžių ir prisiminimų kūrimas yra dar viena dovana, kurią tikrai verta apsvarstyti. Padovanokite jai gerą laiką kartu – nupirkite bilietus į SPA, degustacinę vakarienę, teatrą, kiną, muziejų ar kokias nors pramogas.

Poros, kurioms, atrodo, nieko nereikia, gali drauge nusipirkti lėktuvo bilietus į kokią nors atostogų šalį ir leistis į naujus nuotykius kartu. Taip išvengsite nereikalingų dovanų, o įspūdžių užteks visiems kitiems metams.

Seksualūs apatiniai

Dar viena nedora idėja, kurią galima pridėti prie pagrindinės dovanos jai – seksualūs apatiniai! Tai puikus būdas pralinksminti partnerę ir tuo pačiu suteikti savo poros seksualiniam gyvenimui šiek tiek daugiau naujų spalvų. Gražūs apatiniai yra ne tik praktiška dovana, bet ir tokia, kuri stipriai padidins jos pasitikėjimą savimi. Ir žinoma, tai ne mažesnė dovana tiems, kurie ją įteikia.

Apatinių komplektas „Elizabeta“

Kažkas, ko ji jau seniai nori

Pats paprasčiausias, tačiau veiksmingiausias būdas išrinkti kalėdinę dovaną – paklausti, ko ji nori. Skamba neįdomiai, nes nebebus staigmenos? Visai ne! Vietoj to, kad padovanotumėte kažką, ko ji nenaudos, geriau nupirkite tai, apie ką ji svajoja jau kurį laiką, tačiau pati nusipirkti nedrįsta. Tai puiki proga išpildyti svajonę – kodėl tuo nepasinaudojus?

Rinkdami dovanas prisiminkite, kad ne visada pačios geriausios ir reikšmingiausios dovanos yra brangiausios. Pats gestas ir įdėtos pastangos yra tai, kas svarbiausia. Tad vietoje nusiteikimo stresui, būkite smalsūs ir tikrai rasite geriausią dovaną jai.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras