VALENTINO DIENA: POROS IŠLIKIMO GIDAS

angry-couple-on-valentines-day-_waup3z.jpg
 
Pasirodo, ne tik vienišiai Valentino dieną susiduria su tam tikromis problemomis. Net labiausiai vienas kitą mylintys partneriai gali patirti Valentino dienos traumą!

Valentino diena - iššūkis santykiams?

Esate įsimylėję, laimingi – viskas nuostabu. Seksualinis gyvenimas – karštas ir kupinas malonių staigmenų. Jūsų antroji pusė – tai širdies ir sielos partneris, su kuriuo gera kalbėtis, mylėtis, būti... Gyvenimas puikus, ir kas gi galėtų tai sugriauti? Valentino diena. Kitaip žinoma kaip santykių griovimo diena. Tai net nėra visuotinai pripažinta šventė, tik didžiulis spaudimas padaryti kažką gražaus – įrodyti, patvirtinti savo meilę... Toks spaudimas gali priversti susvyruoti net pačius šilčiausius ir tvirčiausius santykius. Kaip bebūtų, neleiskite erzeliui jūsų valdyti! Siūlome aiškius ir paprastus būdus, kaip nepražūti tame minų lauke... Taigi:

Nepamirškite šios dienos!

Taip, mieli vyrai, kalbame apie jus. Nesvarbu, kiek komentarų girdite apie tai, kaip jūsų antroji pusė nekenčia Valentino dienos, kokia tai komercinė šventė ir kaip neturėtumėte jai nieko pirkti, švęsti – ignoruokite tai. Moteris meluoja. Valentino dieną – tikėtina, kad ateis laikas, kai dienų dienas partnerė nebus nusiteikusi su jumis bendrauti, bet tikins, jog jai „viskas gerai“. Iš tiesų – žinoma, negerai. Taip, jūs negalite skaityti minčių, tačiau įspėjame: netikėkite moters kalbomis, jog rožės – tik pinigų švaistymas!

Nelyginkite!

Taip, mielos damos, šis punktas skirtas jums. Ir dabar aišku, jog vasario 15-ąją viena jūsų draugių ar kolegių girsis nuostabia vyro dovana/patiekalu/ kelione į Paryžių/ sekso staigmena ir t.t. Staiga, bet kokios jūsų antrosios pusės įdėtos pastangos atrodo nieko vertos, pradeda kamuoti mintys, jog galbūt jūsų draugystė nėra tokia, kaip manėte... Nusiraminkite! Draugystės lyginimas su kitų porų santykiais – beprasmis reikalas. Svarbu yra tik viena: ar jūs mylite vienas kitą? Tiesiog mėgaukitės faktu, jog kažkas jus labai myli. Visus metus, kiekvieną dieną... ne tik per Valentino dieną!

Ką daryti?

Atminkite: Nėra daug idėjų, ką galite padaryti ir kas nebūtų arba per brangu, arba dvasiškai mažai verta. Romantiniai gestai – nebemadingi. Valgio gaminimas – sudėtingas ir pervertinamas procesas. Kažkur išeiti – visur daugybė žmonių. Tačiau pabandykite mąstyti kitaip, leiskite mintims ar fantazijai išeiti iš tradicinių rėmų! Nors gaminimas – stereotipiška dovana, pasitelkę vaizduotę galite padaryti tai iš tiesų originaliai. Pavyzdžiui, surenkite pikniką patalpoje! Taip, patieskite antklodę, turėkite pintą krepšį ir maisto, kurį taip mėgsta partneris.Arba pasipuoškite ir surenkite popiečio arbatos „išvyką“. Žinoma, nepamirškite mini sumuštinukų ir namie gamintų paplotėlių. Kino vakaras namie taip pat gali būti puikiu ir originaliu būdu išvengti brangių ir perpildytų restoranų.

valentino diena, kinas

Tegul dovana būna asmeniška.

Ką iš tiesų apie jus ir jūsų draugystę sako pliušinis meškiukas, aprengtas marškinėliais su užrašu „Aš Tave myliu“? Asmeninė, originali dovana, ko gero, jūsų partnerį nudžiugintų daug labiau nei žaislai, saldainiai ar tiesiog prabangus aksesuaras. Taigi, apsvarstykite galimybę Valentino dienos dovaną padaryti patys. Jei esate meniški, puikiai tiks piešinys ar jūsų nuotraukų koliažas. Jei mėgstate muziką, galite sukurti dainą ar tiesiog įrašyti mėgstamų dainų kompaktinį diską. Taip pat originali idėja yra padaryti partneriui kuponų knygą. Pavyzdžiui, vienas kuponas – pilnam virtuvės sutvarkymui, kitas – 20 minučių  trukmės oraliniam seksui. Svarbiausia, ateityje nepamiršti ir iš tiesų leisti mylimajam tais kuponais pasinaudoti!

Plaukimas pasroviui

Galite tiesiog priimti šią šventę taip, kaip dauguma žmonių ir judėti su mase. Jeigu tikrai negalite prieš tai kovoti, griebkite savo kreditinę kortelę ir nusiteikite išleisti nemažai pinigų. Rožių puokštė, šelmiškas apatinis trikotažas, prabangi vakarienė dviems, prabangus šokoladas, žvakių šviesa, gal net pasipiršimas... Visa tai taip pat padės nenukentėti per Valentino dieną! Svarbiausia, nepamirškite parodyti meilės. Ne tik dovanomis, bet ir šiltais prisilietimais, žodžiais, bučiniais... Sėkmės!

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras