Erotinė fotosesija įmanoma ir namų sąlygomis

pexels-photo-230986.jpeg
 
11 komentarai
Svajojate apie erotinę fotosesiją, tačiau trūksta drąsos arba neturite tam pakankamai finansų? Kreipkitės pagalbos į geriausią draugą! Ir tai ne jūsų droviai asmenybei? Tuomet imkitės to pačios!

Norite pasidaryti erotinę fotosesiją namuose? Tam jums tereikia turėti fotoaparatą ar telefoną su kamera. Jeigu nesiskundžiate kūrybingumo bei grožio pojūčio stoka, finale galėsite džiaugtis net ir buitinėmis sąlygomis fotografuotais kadrais.

Pasistengti tikrai reikės, tačiau šis didelis darbas bus malonus. Ką reikėtų žinoti prieš darantis seksualias nuotraukas namuose?

Nepulkite imti ir fotografuoti

Turėkite idėją ir kruopščiai susiplanuokite, kokio rezultato tikitės. Pageidaujate seksualios savo fotografijos, kad ateityje galėtumėte pasižiūrėti, kaip atrodėte prieš daugelį metų? Galbūt kasmet fotografuojatės ir kaupiate seriją ilgainiui besikeičiančio kūno nuotraukų? Fotografijas skirsite savo antrajai pusei? O gal tiesiog fotografuositės tik tam, kad galėtumėte pasižiūrėti į save iš šalies, ir po to viską ištrinsite? Nutarkite, kokiai auditorijai bus skirtos nuotraukos – tai palengvins fotosesijos planavimą.

Jeigu norite pikantiškų nuotraukų, tačiau stokojate idėjų ir įkvėpimo – pavartykite žurnalus. Juose šiandien galima rasti ypatingai gerų minčių.

Išsirinkite erdvę, kurioje fotografuositės

Tačiau būkite labai atsargios, nes buitinės fotografijos nėra gražu. Galite daryti ir tokias nuotraukas, kai stovite prie durų, gulite ant stalo ar sėdite ant lovos atlošo, tačiau įsitikinkite, kad fone nėra nereikalingų daiktų – tai sugadintų ne tik vieną nuotrauką, bet ir visą fotosesiją. Būkite kūrybingos – ir namuose galima atrasti tinkamą foną. Žaiskite su šviesa ir šešėliais, pavyzdžiui, galite pagauti save siaurame šviesos plyšelyje, kai įeinate iš apšviesto kambario į tamsų.

Nepamirškite įsitikinti, kad išjungėte blykstę ir fotoaparatas stovi stabiliai.

Raskite jums patogiausią aplinką ir atsipalaiduokite

Jeigu jaučiatės nesmagiai apsinuogindama prieš objektyvą, pabandykite pasileisti mėgiamą muziką arba atsikratyti minčių apie patį fotografavimosi faktą. Jei būsite susikausčiusi nuotraukos niekada nebus geros. Natūrali šypsena ir atsipalaidavęs pozavimas suteiks daug seksualumo ir žavesio.

Iš pradžių galite pasidaryti kelias testines nuotraukas: stebėkite pozas, kampus, krentančius šešėlius ir šviesą. Nutarkite, kas jums nepatinka, ir bandykite viską pakoreguoti.

Išsirinkite, kokius drabužius dėvėsite

Galite fotografuotis su trumpa suknele, chalatu, seksualiais apatiniais ar visai nuogos, krūtinę prisidengdamos ranka. Tačiau atminkite, jog per daug nuogo kūno dažniausiai nėra gražu. Tai, kas šiek tiek paslėpta, visada suteikia daugiau intrigos.

Žaiskite su kampais

Fotografuokitės tiesiai, iš viršaus, apačios ar šonų. Tai daro nuotraukas įdomesnes, be to, tinkamų kampų pasirinkimas turi galią išryškinti kūno privalumus ir paslėpti trūkumus.
Žinoma, būtų puiku, jei fotografuotų kažkas kitas, bet jeigu trūksta drąsos ir norite tai daryti pačios, naudokitės fotoaparato laikmačio funkcija ar nuotoliniu valdymo pulteliu. Įsitikinkite, jog fotografuojate save, o ne sienas ar lubas. Besifotografuodamos būtinai išbandykite kuo įvairesnes pozas, skirtingus kampus, šviesos ir šešėlių žaismą, bei nuogumo lygį.

Perkėlusi nuotraukas į kompiuterį, nepatikusiųjų trinti neskubėkite

Jeigu jūsų užpakalis atrodo kaip didelis baltas blynas, galbūt su specialiomis programomis tai galima nukirpti ir palikti tik viršutinę kūno dalį, kuri atrodo labai gražiai. Tai nėra sudėtinga, nes dabar yra daugybė nuotraukų koregavimui skirtų kompiuterinių programų.

Jei gautieji fotosesijos rezultatai nedžiugina, pabandykite pasifotografuoti dar kartą: kitoje aplinkoje, kitais kampais ir esant kitokiam apšvietimui. Nėra tokios formulės, kur ir kaip padarytos nuotraukos visuomet pavyksta tobulai.

Paskutinis žingsnis – fotografijų panaudojimas

Ir šis žingsnis priklauso tik nuo jūsų pačių: jas paskleisite viešai, parodysite mylimajam ar ištrinsite. Jeigu nenorite kad ir minimaliausio viešumo, pasirūpinkite nuotraukų saugumu.

Patarimai:

  • Fotografijas galite paįvairinti žvakėmis – išdėliokite jas priešais jus ir už savęs. Tai suteiks oranžinio atspalvio, kuris kūną vizualiai paverčia gražesniu ir glotnesniu.
  • Vienas erotiškiausių aspektų tokiose fotosesijose yra veido išraiškos. Žaiskite su jomis, būkite kviečiančios, įsiaudrinusios, tačiau nepersistenkite – galite atrodyti gašliai.
  • Jeigu neturite kur padėti rankų ir dėl to jaučiatės nepatogiai – laikykite kokį nors daiktą arba prie ko nors lieskitės.
  • Žurnaluose atradote daug itin seksualių fotografijų? Tačiau atminkite, kad pačios erotiškiausios dažniausiai būna ir pačios nepatogiausios. Jei patogiai įgriūsite į lovą, greičiausiai atrodysite kaip sudribęs kūnas. Tai, kaip jaučiatės ir tai, ką fiksuoja objektyvas – du visiškai skirtingi dalykai.
  • Jeigu kompiuteriu dalinatės su kitais asmenimis, erotines nuotraukas geriau laikykite kitoje, pavyzdžiui, nešiojamoje skaitmeninėje laikmenoje.
  • Nespręskite apie nuotraukas iš to, ką matote skaitmeninio fotoaparato ekrane. Kompiuteryje jos visada atrodo kitaip.
  • Visada geriau daryti šviesesnes nuotraukas, nes esant reikalui jas kur kas paprasčiau gražiai patamsint, nei tamsias – pašviesint.
  • Nuotraukas sutvarkykite su koregavimo programomis: parinkite geriausią šviesą, ryškumą, spalvas, apkarpykite.
  • Erotinio turinio nuotraukų geriau netalpinkite internete, nes kas jame atsiranda – tas ir išlieka amžiams. Dėl tokio poelgio ateityje galite labai gailėtis.
  • Būkite atsargi nuotraukomis dalindamiesi su kitais, ypatingai skaitmeniniu formatu. Tie, kuriais pasitikite šiandien, rytoj gal taps jūsų priešais.
 
fantazijos
Komentarai (11)
Jus apie foto kalbat. Gal kokia mergina susipazyntu ? +37062434061 . Lauksiu
kokiu dar buna?
pilna namu salygom darytu nuotrauku mano nuorodoje
drąsiai galiu pafotkinti :)
deja,po laiku pasisiulei... :) padarem fotosesija ir isejo tikrai graziu vaizduku akims :) patariu ir kitiems paeksperimentuoti :)kai ka isbandeme ir sio straipsnuko :) sekmytes :)
o nenorite mišrios fotosesijos?
su draugemis darysime ateinanti sawaitgali fotosesija tokia :D jau nutarem :D
galiu pafotkint for free ;)
Man trūksta tik fotiko....
Jei reikia galiu atlikti foto sesija uz simboline kaina
Joo, būna "erotinių" nuotraukų tualete prie klozeto - ypatingai geros :D
Naujas komentaras