Idėjos, kaip praleisti Valentino dieną

pexels-pixabay-326582.jpg
 
Meilės dienų mes galime susikurti daug, tačiau oficialiai ją metuose turime tik vieną – vasario 14-ąją! Jeigu esate gražiuose santykiuose, negalima Valentino dienos prašvaistyti veltui. Juk tai puiki proga pabūti su mylimu žmogumi kitaip nei kasdien ir dar kartą parodyti, kaip stipriai jį mylite. Nežinote, ką šia proga įdomaus ir romantiško nuveikti? Sugalvojome jums net keletą idėjų, kurias galite išbandyti. Lai romantika liejasi laisvai!


Galbūt daug kas sakytų, kad tokia idėja yra banali, bet mes nesutinkame. Tai ne tik dovana, kuri paliks šiltus prisiminimus, bet ir puikus būdas švęsti savo meilę, jeigu neįsivaizduojate, kokios dovanos jūsų partneris (-ė) norėtų. Skanus maistas, smagūs pokalbiai, proga pasipuošti ir pasimėgauti vienas kito draugija. Kam nepatiktų toks vakaras?

Palepinkite savo meilę pusryčiais lovoje

Gerti kavą ir valgyti skaniausius pusryčius lovoje, vis dar susisupus į šiltą kaldrą? Tai iš tiesų skamba kaip viena geriausių Valentino dienos dovanų.

Pagaminkite skaniausius partnerio (-ės) pusryčius, pridėkite stiklinę sulčių ir puodelį kavos. Nepamirškite ir širdelės formos saldainių ir trumpo raštelio, kuriame parašykite, kaip stipriai branginate šį žmogų.

Mylėkitės, tarsi tai būtų paskutinis jūsų seksas

Skamba dramatiškai? Tačiau Valentino dienos seksas iš tikrųjų turi būti nepamirštamas! Visą dieną viduje kylanti įtampa ir aukščiausią tašką pasiekęs libido turi išsiveržti su griausmu – lai jūsų miegamasis šį vakarą primins erotiškiausią matytą filmo sceną.

Nepamirškite į šiuos žaidimus įtraukti ir turimų sekso žaislų – naktis ilga, tad tikrai yra laiko vienam kitą maloniai paerzinti.

Susirangykite ant sofos ir pasidarykite filmų maratoną

Nors daugeliui tai gali nuskambėti kaip įprasto vakaro planas, Valentino dieną šią idėją galima šiek tiek paįvairinti.

Pavyzdžiui, žiūrėkite tik romantinius arba erotinius filmus. Kad paprastas kino vakaras būtų romantiškesnis, įsigykite Valentino dienos saldumynų, pavyzdžiui, papuoštų šokoladinių saldainių ar šokoladu aplietų braškių.

Palepinkite vienas kitą masažu

Vakarą pradėkite nuo medaus mėnesį primenančios burbulinės vonios. Pristatykite žvakių, atsineškite šampano ir dvi taures ir panirkite į karštą vandenį. Lai visi raumenys atsipalaiduoja.

Pamirkę vonioje persikelkite į miegamąjį. Čiupkite masažo aliejaus buteliuką, sukurkite nuotaiką atpalaiduojančia fonine muzika ir partneriui (-ei) skirkite bent 30 minučių švelnių, intymių prisilietimų. Taisyklių čia nėra – galbūt ši intymi atmosfera sužadins norą užbaigti vakarą mylintis.

Namuose pasidarykite šokių vakarą

Jeigu šią ypatingą dieną neplanuojate eiti į miestą, tai nereiškia, kad negalite pasipuošti gražiausia suknele, užsidėti aukštakulnius ir suktis svetainėje muzikos ritmu!

Įjunkite romantiškiausią dainą, kuri jums primena apie jūsų santykius, susiglauskite ir atsiduokite muzikai. Šokis yra puikus būdas intymumui stiprinti – apsikabinę mylimą žmogų mes nurimstame, jaučiamės artimesni. Tad prieš visus kitus vakaro planus, pabūkite vienas kito rankose ir pajuskite tą meilę, kuria dalijatės.

Padovanokite vienas kitam rankų darbo atviruką

Atvirukas, kurį pagaminote patys, bus daug reikšmingesnis nei tas, kurį galite įsigyti parduotuvėje. Papuoškite atviruką humoristiniais ar poetiškais žodžiais ir vaizdais, kurie leis jūsų antrajai pusei suprasti, kad juos mylite. Užtikriname, kad šią atvirutę jūsų meilė brangins labai ilgą laiką.

Susiplanuokite bendrą kelionę

Žinote, kam tinka Valentino diena? Lėktuvo bilietų į jūsų atostogų šalį pirkimui! Po šventinės vakarienės sėskite prie kompiuterio ir susiplanuokite atostogas. Peržiūrėkite ypatingas poilsio vietas, kainas, viešbučius, skrydžio bilietus. Pasvajokite, kaip būtų gera šiuo metu gulėti kur nors paplūdimyje ir mėgautis saule. Susidomėjote? Tuomet laukti nėra ko – išsirinkite kryptį ir pirkite bilietus, kol nepersigalvojote.

Naktį praleiskite prabangiame viešbutyje

Net jei nepaliekate savo gimtojo miesto, viešnagė prabangiame viešbutyje gali atrodyti kaip geriausios atostogos. Apsirenkite minkštą chalatą, griūkite į lovą, užsisakykite maisto į kambarį ir mėgaukitės šia patirtimi kartu!

O kaip jūs planuojate praleisti savo Valentino dieną? Pasidalinkite komentaruose!

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras