TOP 10 kalėdinių dovanų vyrams

pexels-photo-5859855.jpeg
 
Dar vienos Kalėdos – dar vienas dovanų rinkimo ir galvos sukimo laikotarpis. Laimingi tie, kurie žino, ką dovanoti savo partneriams, draugams ir artimiesiems. Visiems kitiems šiuo laikotarpiu reikia rasti savyje kūrybiškumo gyslelę ir sugalvoti, kaip mylimus žmones nustebinti šiemet. Tiems, kuriems trūksta idėjų ir įkvėpimo, paruošėme trumpą kalėdinių dovanų sąrašą. Pristatome – TOP 10 kalėdinių dovanų vyrams.

1. Dovana pagal jo pomėgius.

Ar vyras, kuriam ieškai dovanos, turi kažkokį pomėgį, apie kurį daug pasakoja ir kuriuo dažnai užsiima? Jeigu taip, dovaną atrasti bus visai nesunku! Pateikiame keletą pavyzdžių.

Vyras mėgsta žiūrėti krepšinį ar kitą sportą ir aktyviai serga už savo mėgstamą komandą? Atributika gali būti puiki dovana! Mėgsta žvejoti? Padovanokite ką nors susijusio su žvejyba. Mėgsta slidinėti? Išvyka į Druskininkų „Snow Arena“ jį tikrai labai maloniai nustebins. Namuose gamina tarsi aukščiausios klasės šefas? Padovanok jam kokybiškų peilių komplektą. Pavyzdžiai vos keli, tačiau tokių idėjų galima sugalvoti daugybę. Atsižvelk į tai, ką jis mėgsta ir pirmyn!

2. Knyga.

Knyga yra dovana, kuria galima stebinti kiekvienais metais ir kuri vis tiek niekada nenusibos – naujos knygos, naujos istorijos, nauji apmąstymai ir žinios. Tai — turbūt viena iš nedaugelio dovanų, kuri nepalieka nusivylusių.

kalėdos, dovana

Jeigu kalėdinėms dovanoms atsidėjote daugiau pinigų, galite padovanoti elektroninę knygų skaityklę. Viena didelė, reikalinga dovana kartais yra daug svarbesnė už 10 mažų nereikšmingų. Tad dovaną rinkitės pagal savo biudžetą – juk iš tiesų, esmė tikrai ne tame, kiek sumokėsite.

3. Masturbatorius.

Jeigu šiemet ieškote originalios dovanos, kuri tikrai privers išsižioti, dovanokite… malonumą! Vyras, gavęs dovanų masturbatorių tikrai neliks nusivylęs – kam nepatinka dovanų gauti orgazmus?

mastubratorius, dovana

Masturbatorius „Alex“

Smagu ir tai, kad rinkoje yra daugybė skirtingų masturbatorių, tad sau prieinamiausią variantą ras kiekvienas. Pigesni, brangesni, su skirtingomis funkcijomis, skirtingų dydžių… Pasirinkimas – beribis. O džiaugsmo, gavus tokią dovaną, tikrai bus daug.

4. Stalo arba kompiuteriniai žaidimai.

Jeigu mėgstate vakarus leisti su draugais, stalo žaidimas gali puikiai pagyvinti šiuos susitikimus. Taip pat yra daugybė įdomių žaidimų, kuriems užtenka dviejų žaidėjų. Nepamirškite ir žaidimų kategorijos suaugusiesiems – toks vakaras būtų ne tik azartiškas, bet ir kupinas aistros.

Taip pat verta apmąstyti ir kompiuterinius žaidimus. Juos smagu žaisti bet kurio amžiaus žmogui, kai kuriuos galima žaisti keliese – kuo ne puikus užsiėmimas šaltą žiemos vakarą? 

5. Malonumų rinkinys porai.

Jeigu ieškote dovanos savo partneriui, neatmeskite progos padovanoti kažką, kuo galėsite pasimėgauti kartu. Malonumų rinkiniai yra būtent tokia dovana. Gražiai supakuoti, vienoje vietoje yra viskas, ko gali prireikti aistringam laikui. Ir šalti žiemos vakarai nebebus tokie šalti. Daugiau intymumo, daugiau malonumo ir dar daugiau gerų emocijų! Dažniausiai tokiuose rinkiniuose yra sekso žaislų tiek vyrams, tiek moterims, tad nuskriaustų tikrai neliks.

rinkinys porai, dovana

Sekso žaislų rinkinys „Šlovingasis“

6. Rankų darbo dovana.

Rankų darbo gaminiai yra dovanos, kurios nuvilti tiesiog negali – į jas įdėta tiek daug nuostabių idėjų, darbo ir apmąstymų. Tad jeigu vis dar turite šiokių tokių užsilikusių įgūdžių iš darbų pamokų mokykloje – pritaikykite juos. Iš tiesų, tai gali būt bet kas – piešinys, įdomus nuotraukų koliažas, talismanas, dirbinys iš medžio, rankų darbo muilas. Kartais rankų darbo net ir neprireikia – galite sukurti ypatingą dainų grojaraštį Spotify. Tai gali būti puikus priedas prie dovanos.

7. Išskirtinė pramoga.

Ne visos dovanos turi būti apčiuopiamos – kasmet vis daugiau populiarumo susilaukia dovanos – pramogos. Kai dovanojame ne apčiuopiamą daiktą, o naujas patirtis ir gerą laiką.

Tokiai dovana galimybės yra beribės. Dovanokite pasivažinėjimą kartingais, atpalaiduojančią dieną SPA, šokių pamokas, masažą, pasiplaukiojimą laivu ir daug kitokių įdomių ir smagių dalykų. Leiskite atsiskleisti savo fantazijai ir savo dovana parodykite jam, kaip gerai jį pažįstate. 

8. Bilietas į koncertą ar kitą renginį.

Dar vieną dovana, kurią be abejonės įvertins bet kuris žmogus. Kai atsižvelgiame į kito pomėgius, parodome, kaip stipriai jis mums rūpi ir kaip gerai jį pažįstame. Tad padovanokite bilietą į mėgstamos grupės ar atlikėjo koncertą, jam rūpimą parodą ar muziejų. Siūlome dovanoti du bilietus – su kitu jis galės kartu nusivesti jus ar kitą veiklos mėgėją. Juk prisiminimus kurti dviese yra daug smagiau.

9. Penio žiedas.

Dar viena išskirtinė ir daug lėšų nereikalaujanti dovana. Ji gali tapti priedu prie pagrindinės dovanos – maža, tačiau labai smagi, suteikianti daug malonumo bei geras emocijas. Galima rinktis tiek paprastą, tiek vibruojantį penio žiedą, kurio vibracijos sekso metu malonumą suteikia abiems partneriams.

penio žiedas, vibruojantis

Vibruojantis žiedas „Legendary Duo“

Sekso metu penio žiedas rūpinasi ne tik intensyviais orgazmais, bet ir stiprina erekciją bei gali padėti prailginti lytinį aktą, tad tokia dovana be abejonės pasitarnaus abiems. O jei rinksitės vibruojantį penio žiedą, be abejonės, abu patirsite tai, apie ką dar nesvajojote!

 10. Tai, ko JIS nori.

Jeigu jis pats pasakė, kokios dovanos nori šioms Kalėdoms, rekomenduojame neignoruoti norų – kartais tai yra pats geriausias būdas su dovana „neprašauti“ pro šalį. Kalėdos yra nuostabi proga išpildyti svajonę. Tuo pačiu nereikės ir pernelyg sukti galvos – nuperkate, gražiai supakuojate ir vuolia! Šypsenos Kalėdų rytą – garantuotos.

Tai tik keletas kalėdinių dovanų vyrams idėjų – esame tikri, kad patys sugalvosite jų dar daugiau ir dar labiau tinkančių artimam žmogui. 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras