Kalėdinės dovanos jai

pexels-photo-5774923.jpeg
 
Visi svajojame apie akimirką, kai mylimi žmonės atplėš mūsų išrinktas kalėdines dovanas ir šypsosis nuo ausies iki ausies – tuomet labai akivaizdžiai pamatome, kad visas šis dovanų rinkimo galvos skausmas buvo vertas rezultato. Tiesa, ne visos dovanos džiugina vienodai, tad galvą pasukti tikrai reikės. Bet nieko čia naujo, kasmet visi susiduriame su ta pačia situacija – ir kasmet sėkmingai su ja susitvarkome. Šiame tekste surašėme keletą įdomių idėjų, kurios užtikrins, kad kalėdinės dovanos JAI suteiktų kuo daugiau gerų emocijų.

Kalėdinės dovanos jai: ką dovanoti šiemet?

Išrinkti tobulą dovaną yra sudėtinga tiek vyrui, tiek moteriai – niekada negali tiksliai žinoti, kokia dovana tikrai nustebins, o kokia gali netgi sugadinti Kalėdas. Mūsų pateiktame sąraše – vien tik saugios dovanos, tad šventinė nuotaika ne tik neliks sugadinta, bet atvirkščiai – bus dar skaisčiau įžiebta.

1. Nuotraukų albumas.

Nuotraukų albumas yra viena iš tų dovanų, kuriomis galima džiaugtis labai labai ilgą laiką. Kadangi gyvename technologijų pasaulyje ir daugumą prisiminimų kaupiame skaitmeniniu formatu, nuotraukos, kurias laikome rankose, yra neįkainojama ir labai ypatinga dovana.

Galbūt turite nuotraukų, kuriose šypsosi ne tik ji, bet ir jos šeima, draugai, jūs kartu? Surinkite šią kolekciją, atspausdinkite, sudėkite į nuotraukų albumą ir stebėkite, kaip Kalėdų rytą nušvis jos veidas ir kiek daug nesuvaidintų emocijų ši dovana jai suteiks.

2. Kelionė dviem.

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tokia dovana yra šiek tiek per brangi, mes nekalbame vien tik apie tolimas keliones ir prabangius viešbučius. Pasidovanokite sau kelionę kur nors arčiau. Latvija, Estija – į jas galite nuvažiuoti tiesiog savo automobiliu. Pakeisti aplinką visuomet yra naudinga, o kur dar visi nuotykiai, kuriuos kartu pasitiksite!

3. Papuošalai.

Skamba kiek nuvalkiotai? Nieko panašaus! Jeigu ieškote kalėdinės dovanos jai, papuošalas yra puiki dovana, primenanti dovanų gavėjui apie jam artimus žmones. Turbūt ne vienas esame gavę daiktą, kurį padovanojo brangus žmogus ir kurį visuomet norisi turėti šalia savęs. Su papuošalais yra lygiai taip pat! Padovanokite jai kažką gražaus – tuomet kartu su papuošalu ji nešios ir prisiminimą apie jus.

4. Erotinės prekės.

Jeigu iš įprastų dovanų virtinės norite išsiskirti su trenksmu, erotinės prekės yra tai, ko ieškote. Žinoma, tokią dovaną geriausia dovanoti savo partnerei (mama, sesuo ar draugė gali likti šiek tiek nesupratusios tokios dovanos idėjos). Padovanokite jai jau iš anksto surinktą rinkinį, arba sudėliokite jį patys. Atrinkite produktus, kurie, neabejojate, ją pradžiugins, tuomet nusipirkite dėžutę, viską gražiai į ją sudėkite (prie kiekvieno produkto galite surašyti, kur ir kaip reikia jį naudoti) ir jūsų dovana – paruošta!

WOMANIZER RINKINYS BUNDLE

Dovana – malonumas? Yes, please!

5. Gražūs apatiniai arba naktinukai.

Turbūt didelė dalis moterų ir merginų nori įsigyti gražų apatinių komplektą, tačiau taip ir neprisiruošia to padaryti – tai pinigų gaila, tai išsirinkti sudėtinga. Kalėdos – stebuklų metas, tad kodėl nepadovanojus kažko panašaus? Jeigu dovanosite juos savo partnerei, būsite tikri, kad pakliūsite į pirmas eiles apatinių demonstracijoje.

NAKTINUKAI LOVLEA

6. Jos mėgstamiausia kosmetika.

Kosmetika, įvairūs kremai ir kiti panašūs dalykai yra gana brangus malonumas, tad jeigu žinote, kokius produktus vartoja ir labiausiai mėgsta jūsų partnerė, tokia dovana yra tikrai labai puikus būdas ją nustebinti! Į šį sąrašą galite drąsiai įtraukti ir mėgstamiausius jos kvepalus, vonios produktus ir t.t.

7. Drabužiai.

Dovana, labiau tinkanti tiems, kurie gerai žino savo partnerių skonį drabužiams (ir, be abejo, dydį). Nauja suknelė, batai, švarkas ar jaukus storas megztinis – visa tai gali tapti puikia dovana, jeigu nujaučiate, kokio stiliaus drabužiai jai patinka labiausiai.

8. Knygos.

Knyga yra nepamainoma ir iš kalėdinių dovanų dešimtuko niekada neišstumiama dovana, nes visi mėgsta tiek jas dovanoti, tiek gauti. Tikrai rasite knygą, kurios ji dar neskaitė, tačiau kuri yra verta dėmesio. 

Jeigu šioms Kalėdoms jūsų biudžetas yra kiek didesnis, galite dovanoti elektroninę knygų skaityklę. Nors ji neatstoja jausmo, kuomet gali versti knygos puslapius, užuosti juos ir girdėti tuos ausiai malonius šiugždėjimus, elektroninė skaityklė yra labai gera dovana mėgstantiems keliauti arba tiems, kurie be knygos nenori (ir negali) išeiti iš namų.

9. Romantiška išvyka į SPA.

Dovana, vis dažniau atsidurianti kalėdinių dovanų sąrašų viršūnėse. Visiems reikia poilsio – ypač po švenčių, kuomet pavargstame tiek fiziškai, tiek emociškai. Tad po visų silkių pataluose ir kūčiukų atsipūsti galima SPA! Masažai, procedūros, skanus maistas, prabangus viešbučio kambarys ir romantiškas laikas dviese – raskite nors vieną, kuriam nepatiktų tokia dovana. Tik nepamirškite nusipirkti bilieto ir sau – į tokią išvyką daug smagiau leistis dviese.

Pirkti dovanas yra sunkus, tačiau, vis dėlto, labai smagus darbas – juk šypsenos ir susižavėjimas dovanomis atperka visą vargą. Tad būkite kūrybiški, leiskite savo fantazijai lietis laisvai ir džiuginkite artimuosius orginaliausiomis dovanomis.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras