Linksmi ir įdomūs faktai apie seksą

pexels-photo-3773662.jpeg
 
Nors juoko diena jau praėjo, tačiau šypsenos, geros nuotaikos ir teigiamų emocijų niekada nebus per daug! Šypsnį išspausti gali net patys rimčiausi ar aistringiausi dalykai, tokie kaip pavyzdžiui seksas. Todėl pateikiame keletą įdomių faktų apie visų taip mėgiamą užsiėmimą.

1. Dabar, kai jūs sėdite prie kompiuterio ir skaitote šį sakinį, net 65 000 porų visame pasaulyje užsiima seksu.

2. Vienas iš dešimties Europoje gimusių kūdikių miega vaikiškoje lovoje, pirktoje iš IKEA parduotuvės.

3. Viduramžių Anglijoje buvo manyta, kad nepatyrusi orgazmo moteris negali pastoti. Tai buvo savotiškas stimulas, skatinantis ieškoti žmonos. Gal galėtume šiuos laikus sugrąžinti, prašau?

4. Archeologiniai tyrimai byloja, jog pirmojo lytinio akto užuomazgos rastos Kipre, 7 mūsų eros amžiuje.

5. Ar kada nors susimąstėte, kokia žodžio avokadas kilmė? Šio skanaus vaisiaus pavadinimas kilo nuo vyriškųjų sėklidžių pavadinimo.

6. Ilgiausias pasaulyje penis erekcijos metu siekia beveik 34 cm! Jis priklauso Niujorko gyventojui, kuris lytinių santykių neturėjo ištisus 12 metų. Kaip matote, dydis dar ne viskas.

7. Dažnai šąla galūnės? Masturbuokitės, tai sustiprins jūsų imuninę sistemą ir suteiks malonumą. Orgazmas apsaugo nuo prostatos vėžio grėsmės, organizme sparčiau gaminasi liaukocitų kiekis.

8. Norite lygios ir skaisčios veido odos? Geriausia natūrali priemonė, lyginanti ir skaistinanti veido odą – vyriška sperma. Žinoma, užsitepus ją ant veido nei po namus pavaikščiosi, nei į parduotuvę nueisi.

9. Moterys dėl mylimojo pasididžiavimo dydžio nerimauja kur kas mažiau negu vyrai. Net 85% moterų yra patenkintos savo partnerių pasididžiavimų išmatavimais. Jos labiau nerimauja dėl jūsų sveikatos, per didelio laiko, praleidžiamo prie televizoriaus ir panašiai.

10. Lytinio akto metu stipriai susijaudinus, moters krūtinė padidėti gali net iki 25%.

11. Klitoris turi net 8000 nervinių galūnių. Tai vienintelis žmogaus kūno organas, neatliekantis jokios funkcijos, o skirtas tik malonumui patirti.

12. Pakankamas vandens kiekis organizme garantuoja stipresnį orgazmą. Todėl per dieną stenkitės išgerti ne mažiau negu 8 stiklines šviežio vandens.

13. Garsus, kupinas aistringų dejonių seksas – pats geriausias! Atlikti tyrimai byloja, kad poros, kurios kalbasi sekso metu (įskaitant ir tas poras, kurios poreikiams išreikšti naudoja neverbalinę kūno kalbą) patiria daugiau orgazmų ir džiaugiasi geresniu seksualiniu gyvenimu.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras