3 priežastys, kodėl vyrai tave palieka

5265741.jpeg
 
Nors moterys svajoja apie gražią ir laimingą pabaigą su svajonių vyru, tačiau kartais viskas pasisuka priešinga linkme. Svajonių vyras staiga pareiškia, kad mylimoji jo nesupranta ir galiausiai ją palieka. Klausi, kodėl taip nutinka? Kodėl vyrai apsigalvoja ir nebenori daugiau būti su tavimi? Siūlome tau perskaityti mūsų siūlomas tris priežastis, kodėl vyrai sako tau ne.

Jis nežino, ko iš tiesų nori

Galbūt jis turi gerai apmokamą darbą, sunkiai dirba ir dažnai tave lepina nusivesdamas į prabangius restoranus ar pirkdamas brangias dovanas. O gal priešingai – dirba papildomai, kad pakeltų pareigose, todėl skiria mažai tau dėmesio, o apie rožės žiedą gali tik pasvajoti… Tu klausi jo, ar jis nori būti su tavimi, jo atsakymas – nežinau, nes reikia dirbti, šiuo metu rimti santykiai jo nedomina, bijo įsipareigoti ir t. t. Šiuos jo žodžius galima suprasti labai paprastai – jis tikrai negalvoja apie santykius ir nėra tam pasirengęs, todėl jo prioritetai yra visiškai kitokie. Nesistenk jo įtikinti, kad praradęs tave, jis gailėsis – to jis tikrai nesupras. Jo akyse tu liksi ta mergina, kuri kvaršino jam galvą ir siūlėsi būti jo mergina. Jeigu jis nežino, ko nori, negaišk su juo laiko. Geriau padėkok jam, kad išdrįso tave atstumti.

Jis nori linksmintis

Jam patinka laisvus savaitgalio vakarus leisti su draugais, o ne su tavimi. Jis visada dėmesio centre, tikra vakarėlių siela, todėl dalyvauja visur, kur tik jį pakviečia. Jis sako tau meilius žodžius, apkabina ir šnabžda į ausį, kad labai myli. Tačiau jei reikėtų rinktis ramų vakarą su tavimi ar draugais, rinktųsi antrą variantą. Greičiausiai jis nesakė, kodėl nori skirtis. Turbūt jo žodžiai tau buvo: „Tu verta geresnio“, tačiau šie žodžiai turi kitokią reikšmę. Jis nėra pasirengęs rimtiems santykiams su tavimi, todėl tau linki geresnio vaikino. Jis nori linksmintis ir greičiausiai ne su tavimi. Geriau nešvaistyk jam savo laiko ir būk su tuo žmogumi, kuriam tu iš tiesų rūpi.

draugai

Jis nori tik sekso

Kada moterys supras, kad vyrai neskambina po audringos nakties ir nesako, kad įsimylėjo? Jis tikrai nepamilo tavęs vien dėl to, kad tu jam padarei oralinį. Jūs abu esate suaugę žmonės, kurie nusprendė praleisti naktį drauge. Ir tai nereiškia, kad po pirmos nakties ryte eisite į metrikacijos biurą. Kita situacija. Turi romaną su vyru. Galbūt jis vedęs, tačiau to nežinai. Jus abu sieja labai geras seksas, kurio anksčiau tau visiškai pakako. Tačiau dabar tu nori daugiau. Bandai iš jo išsireikalauti daugiau dėmesio, tačiau jis tai ignoruoja. Netgi pyksta, kai atsisakai su juo mylėtis ir nesupranta, kodėl taip elgiesi. Jeigu jūsų santykiai grįsti seksu, vargu, ar tai galima pavadinti santykiais. Greičiausiai tai tik neįpareigojantis seksas, kuris gali bet kada baigtis. Todėl nenustebk, kai po sekso jis pasakys, kad tai buvo paskutinis kartas. Nes greičiausiai tu jam nusibodai ir detalesnių paaiškinimų nė neverta klausytis.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras