5 mitai apie vyrus: ko jie iš tiesų nori?

561(1).jpeg
 
1 komentaras
Vyrai bando išsiaiškinti, ko nori moterys, moterys – ko nori vyrai. Jei visą informaciją, kiek apie tai yra prirašyta, susistemintume ir išleistume knygą, išeitų tikrai ne vienas tomas. Vis dėlto, ne viskas, kas rašoma, yra tiesa. Pateiksime 5 mitus apie tai, ko nori vyrai: pasirodo, ne viskas, kuo moterys pratusios tikėti, yra tiesa.

Vyrai nori, kad moteris būtų „viena iš vaikinų“.

Žinoma, puiku, jei mergina gali puikiai sutarti su vaikino draugais, tačiau ji tikrai neprivalo kalbėti vaikinų mėgstamomis temomis ar elgtis panašiai kaip ir jie (gerti alų, riaugėti ar pan.) Žinoma, vidurinėje mokykloje vaikinams gal ir darė įspūdį tai, kad mergina gali elgtis taip pat, kaip vaikinai, tačiau brandžiai moteriai ši „taisyklė“ nebegalioja – vyrai mieliau renkasi moteriškas moteris.

emocijos

Vyrams nepatinka emocingos moterys

Taip, kartais moterys per savo jausmingumą tikrai elgiasi neracionaliai, tačiau... ar tikrai vyrams tai atrodo atgrasiai? Vis dėlto, daugumai vyrų patinka nuraminti verkiančią moterį, ją paguosti. Žinoma, būti emocingai nėra blogai, tačiau, kai visi nesutarimai baigiasi riksmais ir dūžtančiomis lėkštėmis, tai jau šiek tiek gąsdina. 

Vyrams patinka paslaptingumas

Sakoma, kad vyrams moteris yra įdomi tol, kol ji išlieka paslaptinga, bet ar tai tikrai tiesa? Kokie gali būti santykiai, jei jie nėra paremti atvirumu ir pasitikėjimu? Jei vyras jaučia, kad moteris nėra atvira, jis su ja tiesiog jaučiasi nesaugiai.

Vyrai bijo protingų moterų

Kartais savimi nepasitikintys vyrai iš tiesų jaučiasi geriau, kai mano, kad yra protingesni už savo moteris, tačiau netiesa, kad jie vengia protingų moterų. Vyrai taip pat nori pasikalbėti, dalintis bendrais interesais, mintimis su moterimis.

Vyrai nori to, ko negali gauti

Žinoma, tokia ta žmogiška prigimtis: visada norisi to, ko neturime, tačiau santykių srityje tai ne visada galioja. Vyrai nori siekti moters, ir jaučiasi kaip kokie „užkariautojai“ pasiekę savo tikslą, tačiau tai nereiškia, kad jie sieks kiekvienos moters, kuri atrodys labiausiai nepasiekiama.

 
fantazijos
Komentarai (1)
Įdomūs mitai ir legendos

http://www.mitai.lt/
Naujas komentaras