Dalykai, kurių vyrams reikia iš moterų

315.jpeg
 
Jūs esate viena iš tų, kuri jau pabučiavo nesuskaičiuojamą kiekį rupūžių, tačiau nė viena iš jų nepavirto svajonių princu? Tokiu atveju šie patarimai kaip tik Jums! Sužinokite, kokios moters savybės ar elgesio bruožai žavi vyrus ir priverčia kraustytis dėl Jūsų iš proto.

Moteris, turinti savo gyvenimą.

Todėl susiradusios antrąją pusę jokiu būdu neatsisakykite draugų, jaukių vakarų kartu ar triukšmingų vakarėlių iki paryčių. Vyrai vertina veiklias, asmeninį gyvenimą branginančias merginas. Tokias, kurios siekia užsibrėžtų tikslų ir dėl vaikino neatsisako svajonių.

pasimatymas

Rūpestingumas.

Bet koks dėmesys pradžiugins vaikino širdelę, todėl nebūkite abejingos, nevenkite demonstruoti šilčiausių jausmų. Parodykite kaip mylite ir branginate tą žmogų. Pamatysite, visa šiluma ir gėris grįš su kaupu.

Neperženkite seksualumo ribų.

Apranga ir elgesys neturėtų būti iššaukiantys ir atbaidyti vyriškosios lyties atstovų. Jie nemėgsta vulgarių, per ne lyg įkyrių merginų, kurios žūtbūt siekia atkreipti į save dėmesį. Pirmojo pasimatymo metu, jokiu būdu nepulkite į lovą. Būtent seksas gali sugriauti ką tik užsimezgusius santykius. Leiskite vaikinui pažinti Jus kaip asmenybę, pademonstruokite geriausius savo būdo bruožus ir sužavėkite jį.

Palaikymas.

Leiskite jam gerai jaustis prieš jo draugus ir svarbius žmones. Jokiu būdu nesišaipykite iš jo ar kitais būdais nesistenkite pažeminti. Juokitės ne iš jo, bet su juo. Vaikinams svarbu jausti Jūsų palaikymą ir paramą kiekvieną akimirką.

Gėris traukia gėrį.

Jei jis pasižymi kuo puikiausiomis manieromis, yra džentelmeniškas, tai Jūs laimėjote loterijoje! Ekspertai teigia, kad būtent nepriekaištingos manieros – tai ženklas, jog vaikinas yra geras žmogus, taip pat tikėtina, kad bus puikus vyras ir tėtis savo vaikams. Todėl ir Jūs atskleiskite gerąsias būdo savybes, kuriomis vaikinas galėtų didžiuotis.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras