Dalykai, kurių vyrams reikia iš moterų

 
Jūs esate viena iš tų, kuri jau pabučiavo nesuskaičiuojamą kiekį rupūžių, tačiau nė viena iš jų nepavirto svajonių princu? Tokiu atveju šie patarimai kaip tik Jums! Sužinokite, kokios moters savybės ar elgesio bruožai žavi vyrus ir priverčia kraustytis dėl Jūsų iš proto.

1. Moteris, turinti savą gyvenimą. Todėl susiradusios antrąją pusę jokiu būdu neatsisakykite draugų, jaukių vakarų kartu ar triukšmingų vakarėlių iki paryčių. Vyrai vertina veiklias, asmeninį gyvenimą branginančias merginas. Tokias, kurios siekia užsibrėžtų tikslų ir dėl vaikino neatsisako svajonių.

2. Iniciatyvą palikime už durų. Vyrai - kovotojai iš prigimties, mėgstantys įvairiausiais būdais užkariauti moters širdį. Todėl neatimkime iš jų šios galimybės, leiskime jiems būti džentelmenais. Kitaip tariant, būkime moteriškos, šilumą ir jaukumą dievinančios būtybės. Leiskite vyrams pasitelkti išmonę ir užkariauti Jūsų simpatijas. Galbūt vieni Jus apipils gražiausiomis gėlių puokštėmis, o kiti net išdrįs padainuoti širdį virpinančią meilės dainą. Tegul kiekvienas vyrukas pasitelkia fantaziją ir nustebina Jus.

3. Rūpestingumas. Bet koks dėmesys pradžiugins vaikino širdelę, todėl nebūkite abejingos, nevenkite demonstruoti šilčiausių jausmų. Parodykite kaip mylite ir branginate tą žmogų. Pamatysite, visa šiluma ir gėris grįš su kaupu.

4. Neperženkite seksualumo ribų. Apranga ir elgesys neturėtų būti iššaukiantys ir atbaidyti vyriškosios lyties atstovų. Jie nemėgsta vulgarių, per ne lyg įkyrių merginų, kurios žūtbūt siekia atkreipti į save dėmesį.

5. Seksas. Pirmojo pasimatymo metu, jokiu būdu nepulkite į lovą. Būtent seksas gali sugriauti ką tik užsimezgusius santykius. Leiskite vaikinui pažinti Jus kaip asmenybę, pademonstruokite geriausius savo būdo bruožus ir sužavėkite jį.

6. Palaikymas. Leiskite jam gerai jaustis prieš jo draugus ir svarbius žmones. Jokiu būdu nesišaipykite iš jo ar kitais būdais nesistenkite pažeminti. Juokitės ne iš jo, bet su juo. Vaikinams svarbu jausti Jūsų palaikymą ir paramą kiekvieną akimirką.

7. Gėris traukia gėrį. Jei jis pasižymi kuo puikiausiomis manieromis, yra džentelmeniškas, tai Jūs laimėjote loterijoje! Ekspertai teigia, kad būtent nepriekaištingos manieros - tai ženklas, jog vaikinas yra geras žmogus, taip pat tikėtina, kad bus puikus vyras ir tėtis savo vaikams. Todėl ir Jūs atskleiskite gerąsias būdo savybes, kuriomis vaikinas galėtų didžiuotis. Juk visiems patinka mandagios, paslaugios, nuolat besišypsančios, o ne amžinai viskuo nepatenkintos moterys.

Nors ir pirmo žvilgsnio santykiai atrodo keblus dalykas, tačiau viskas, ko jiems reikia - asmeninės pastangos ir teigiamas požiūris į mus supantį pasaulį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras