Internetinės pažintys: tikslai ir tikimybės

448.jpeg
 
Pažintys internete – alternatyva gyvam bendravimui, todėl nenuostabu, kad pastaraisiais metais atsiranda vis daugiau svetainių, kur žmonės gali susipažinti ir nevaržomai bendrauti.

Rimti santykiai ir santuoka

Gana didelė dalis žmonių internete siekia sutikti savo antrąją pusę. Skelbime išsakytas pageidavimas, jog domina rimti santykiai, pakursto susidomėjimą tų asmenų, kuriuos taip pat domina  laimingas šeimyninis gyvenimas ir santuoka. Ir toks pažinties tikslas bei  susipažinimo būdas gali būti net labai efektyvus.

vestuvės

Nurodykite, ko ieškote

Ilgalaikis bendravimas su žmogumi kitoje ekrano pusėje, gali padėti geriau jį pažinti, išsiaiškinti jo privalumus ir trūkumus, leidžia įvertinti išvaizdą, intelektualinius ir kitus sugebėjimus. Ir nors skeptikai internetinei draugystei suteikia neigiamą atspalvį, tikimybė susirasti vyrą ar žmoną kaip mat padidės, jei tik savo anketoje nurodysite aiškius tikslus ir apibrėšite kokios vyro ar moters savybės jums yra patrauklios, kokios ne.

Draugystė, bendravimas ir pramogos.

Bene didžiausia grupė asmenų virtualioje erdvėje ieško ne sutuoktinio, o tiesiog bendrauja su draugais, klasiokais ar bendrų interesų turinčiai žmonėmis, pavyzdžiui, internetinių žaidimų, automobilių, kino filmų mėgėjais.  Šį tikslą turintys žmonės dažniau bendrauja tokiuose socialiniuose tinkluose kaip Facebook" ar svetainėse, kur savo nuomonę galima išsakyti forumuose bei pokalbių svetainėse. Tiesa, Lietuvoje kur kas populiaresni yra forumai, o pokalbių svetainių nėra jau tiek ir daug.

draugai

Meilė ir romantika. 

Tarp romantikos ir meilės ieškotojų, pažintis gali užsimegzti tiesiog žaibiškai, tačiau taip pat greit šilti jausmai gali imti ir išgaruoti. Neretai pakanka pamatyti gražią asmens fotografiją ir atrodo, amūras pataikė tiesiai į jus. Tačiau dažniausiai, jau po pirmojo susitikimo, tenka nusivilti, kad cheminė meilės reakcija nepavyko, o susikurtas pirmasis įspūdis apie žmogų buvo visiškai klaidingas. Turintys romantiškos pažinties tikslus žmonės, dažniausiai yra nuotykių ieškotojai ir net ir nepavykęs pasimatymas neatbaido jų nuo tolimesnių susitikimų. Jei nepavyksta susirasti draugės ar draugo iš pirmo karto, galbūt tai pavyks kitą kartą? Galiausiai, vyras ar moteris objektyviai ima vertinti situacija, o į pasimatymus eina vedini smalsumo.

Skirkite laiko bendravimui.

Tačiau, jeigu nesate nuotykių mylėtojai, o tiesiog norite internetinių pažinčių būdu sutikti sielos draugą, vertėtų neskubėti lėkti į pasimatymą, o ilgesnį laiką skirti susirašinėjimui. Juk tikra meilė turi būti patikrinta laiko. Tad, jei praėjus keliams mėnesiams, vis dar tenkins virtualaus draugo manieros ir turėsite su juo apie ką kalbėti, tikimybė išlaikyti kontaktą  pasimatymo metu  bus didesnė, o nusivilti teks kur kas rečiau.

Intymumas ir sex pažintys

Ieškančių sex pažinčių skaičius yra gana didelis. Sekso partnerės ar partnerio ieškančiųjų skelbimų skiltis niekada nebus tuščia. Tačiau norintiems užmegzti rimtus santykius ar siekiantiems sutikti būsimą sutuoktinį, sex pažintys ne pati tinkamiausia vieta. Antraip, galite susidurti su virtualiu seksualiniu priekabiavimu, o didžiulis susidomėjimas jus gali net žeisti. Siekiantiems intymaus bendravimo, sex pažintys rekomenduoja atidžiai užpildyti narystės anketą, o prieš užsiregistruojant patikrinkite ar teisingai nurodėte pageidaujamą geidžiamų santykių statusą. Sex pažintys gali būti puikus būdas suvienyti išskirtinių seksualinių pomėgių turinčius asmenis. Tad jei esate fetišo ir vergovės garbintojai ar siekiate netradicinių seksualinių santykių, tokių kaip grupinis seksas ar intymūs santykiai tarp tos pačios lyties atstovų, tiesiausias ir saugiausias būdas įgyvendinti šias fantazijas, tai registracija pažinčių suaugusiems portale. 

Profesiniai interesai.

Jei jus domina bendravimas su žmonėmis, kurie dalinasi savo profesiniais interesais, geriausia tai padaryti užsiregistravus tam skirtuose portaluose ar bendrauti jūsų lankomiausių svetainių forumuose, atsižvelgiant į pageidaujamą temą. Jeigu ieškotės darbo ir esate užsiregistravę tam skirtuose darbo skelbimų portaluose, tikimybę susirasti gerą darbą padidins įdomiai pateiktas gyvenimo aprašymas. Pageidautina su fotografija. Taip pat atidžiai reikėtų patikrinti ar jūsų užpildytas ir pateiktas gyvenimo aprašymas atitinka jūsų interesus ir ar yra parašyta tinkamai, be klaidų.

Kokių pažinčių ieškote mūsų portale?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras