Kaip išsaugoti santuoką? Patarimai vyrams

160.jpeg
 
2 komentarai
Visi nori, kad santuoka būtų laiminga ir truktų amžinai. Vis dėlto, kai medaus mėnuo pasibaigia, prasideda šeimyninis gyvenimas su butimi ir nesutarimais, sunkumus įveikti galima tik stengiantis kartu.

Santuoka – tai darbas?

Kaip ir bet kuris darbas, santuoka jus įpareigoja. Visų pirma, jūs privalote mylėti ir gerbti savo žmoną, būti jai ištikimas tiek seksualiai, tiek ir emociškai, būti teisingas su ja, mokėti ją išklausyti, laikytis savo pažadų, pasidalinti pareigomis ir padėti auklėti vaikus.

Pažinkite savo žmoną kuo geriau.

Stebėkite ją namuose, restorane ar pasivaikščiojant. Pastebėkite net ir pačius nereikšmingiausius elgesio bruožus. Stenkitės perprasti jos nuotaikas. Jei jums pavyks visa tai atlikti, jūsų žmonos elgesys taps jums suprantamas. Todėl jūs lengvai galėsite numatyti jos tolimesnius veiksmus ir pagal tai apgalvoti ir savuosius.

Nuspėkite konfliktą ir išspręskite jį.

Nėra nei vienos šeimyninės poros, kuri nesipyktų. Vis dėl to esant tokiai situacijai derėtų vyrams susilaikyti nuo įgimto rungtyniavimo ir neleisti savo emocijoms paimti viršaus. Jūsų žmona galbūt pagalvos, kad ji nugalėjo, tačiau jūs tik vienas žinosite, kad tai buvo tik strateginis žingsnis iš jūsų pusės, leidžiantis kontroliuoti situaciją ir išvengti rimtų pasekmių santykiuose.

Išmokite klausyti.

Mokėjimas klausyti nėra įgimtas, tačiau jei jūs sugebėsite tai, prieš jus atsivers labai daug galimybių. Jei jūsų žmona užsimanys jums kažką papasakoti, sustokite ramiai ir išklausykite jos. Išjunkite televizorių. Žiūrėkite tiesiai į akis. Pakinkuokite galva, jei tam pritariate. Nepertraukinėkite. Jei jūs viską padarysite teisingai, jūsų antroji pusė jausis saugi žinodama, kad jos problemos jums yra įdomios ir jūs nesate abejingas.

Patenkinkite savo žmoną.

Įsivaizduokite, kad jūsų žmona – tai vienas brangiausių kompanijos klientų, su kuriais jūs dirbate. Prarasti klientą – tai tas pats, kas netekti darbo. Todėl dovanokite savo antrajai pusei dovanas, išpildykite jos prašymus, leiskite pajusti, kad jums jos labai reikia.

Leiskite jai suprasti, kas jums iš tikro įdomu.

Jokiais būdais nenustokite bendrauti su savo draugais. Leiskite jai suprasti, kad jiems, lygiai taip pat kaip ir jai, yra vietos gyvenime. Užsiimkite sau patinkančiu sportu, nemeskite hobio – tuomet ji susidarys įspūdį, kad jūs labai įvairiapusis žmogus ir išliksite jai įdomus.

 

 
fantazijos
Komentarai (2)
O kas verčia?
... kodel as vis dar nenoriu vesti jokios moters. Debiliskiau ir neina sugalvoti
Naujas komentaras