Kas labiausiai erzina vyrus arba ką daryti, jei nori, kad jis tave mestų?

laiminga-moteris-55efe370a631c.jpg
 
Žinoma, skirtingus žmones erzina skirtingi dalykai, tačiau egzistuoja keletas bendrų, dažniausiai pasitaikančių moterų elgesio apraiškų, kurios nepaprastai nervina vyrus. Galbūt tau bus smalsu ir įdomu sužinoti, koks tai elgesys? Šie patarimai taip pat gali būti naudingi siekiant pagerinti ir patobulinti esamus santykius, na, o jei šiuo metu antros pusės neturi, galbūt šis straipsnis pasitarnaus ateičiai, ir sutikusi išrinktąjį žinosi, kokių klaidų verčiau nedaryti.

Nemokėjimas kalbėtis

Tikriausiai daugeliui pažįstama, jau klasika tapusi situacija: nepatenkinta merginos veido išraiška, vaikinas paklausia, kas atsitiko, o mergina atsako: „Nieko“. Tokios situacijos ypač erzina vyrus. Jie nėra aiškiaregiai, o daugelis net nemoka skaityti „tarp eilučių“. Taigi, jei tavo partneris pasakė, ar padarė kažką, kas tave nuliūdino – pasakyk jam tai aiškiai, ir kartu spręskite situacija. Apsimetinėjimas, jog viskas gerai, ne tik erzins tavo partnerį, bet galiausiai sugadins dieną tau pačiai.

santykiai

Bandymas jį pakeisti

Niekam nepatinka, kai antroji pusė nesugeba priimti tavęs tokio, koks esi. Ir vyrus ir moteris skaudina, kai jie yra laikomi nepakankamai gerais ir nevertais meilės už tai, kokie yra tačiau moterims žymiai dažniau būdinga mėginti partnerį pakeisti. Tam dažnai griebiamasi įvairių manipuliacijų, kartais net psichologinio smurto. Verta įsisąmoninti vieną dalyką – žmogaus pasikeitimas nėra įmanomas tol, kol jis pats to netrokšta. Tik tuomet pastangos gali duoti rezultatų.

Nesavarankiškumas

Yra sakoma, jog vyrus traukia silpnos moterys: tuomet įsijungia jų globėjiškas instinktas rūpintis ir stengtis dėl santykių. Tačiau tai tik dalis tiesos: vyrams iš tiesų retai kada patinka moterys, kurios bando apsimesti mažomis mergaitėmis, nemoka pasirūpinti savimi, ir siekia nuolatinio, nepertraukiamo dėmesio iš partnerio. Kaip bebūtų, kažkada, tai atsibosta, na o norėdami kurti ilgalaikius santykius vyrai dažniausiai renkasi lygiavertes partneres sau.

Nuolatinis nepasitenkinimas

Egzistuoja nemažai moterų, kurios yra taip įpratę būti kažkuo nepatenkintos, kad ima nebemokėti pasidžiaugti ir teigiamais dalykais. Tokios moterys mėgsta burbėti, nuolat kažkuo skųstis, taip pat joms patinka kabinėtis prie įvairių smulkmenų, taip bandydamos savo partnerio kantrybę. Daugelis vyrų, nori su išrinktaja jaustis ramiai ir itin nemėgsta nuolatinio zyzimo ir kabinėjimosi prie smulkmenų.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras