Ko vyrai tikisi iš santykių?

laiminga-pora-79163563(1).jpg
 
2 komentarai
Teigiama, kad vyrai ir moterys į Žemę atkeliavo iš skirtingų planetų, todėl kartais jiems sunku suprasti vienas kitą. Nors esame skirtingi tiek fiziniu, tiek psichologiniu atžvilgiu, tačiau kiekvienas turime savitą požiūrį, vertybes, jausmus, į kuriuos turėtų atsižvelgti mus supantys žmonės. Ne paslaptis, kad moterys yra daug jausmingesnės už vyrus, jautriau išgyvenančios nesėkmes ar likimo siųstus išbandymus. Nepaisant akivaizdžių lyties skirtumų, aišku viena, abu nori būti mylimi, branginami ir vertinami. Taigi kyla klausimas, kaip romantiškus santykius vertina stipriosios lyties atstovai, ko iš jų tikisi? Išgirdusios šią frazę ne viena moteris susiima už galvos, manydamos, jog tai sunkiausia mįslė, į kurią rasti atsakymą beveik neįmanoma. Mielosios, išgirdusios nustebsite, koks paprastas atsakymas.

1. Pirmosios vietos pozicijas, be abejonės užima SEKSAS. Kad ir kaip stengsitės užginčyti šį faktą, teigdamos, jog gyvenimas kupinas svarbesnių dalykų, rezultatai bus ne Jūsų naudai. Faktui patvirtinti buvo atlikti tyrimai, kurių metu vyrams buvo siūloma pasirinkti tarp maisto ir sekso. Pastarąjį variantą išsirinko dauguma, o valgis patyrė gėdingą pralaimėjimą. Tikriausiai badas yra pirmoji priežastis, dėl kurios vyrų populiacija Žemėje ženkliai mažėja. Juokas juokais, tačiau tokią tiesą atskleidė tyrimas, o mums belieka pasikliauti savo asmenine nuomone.

Dauguma vyrų ieško pastovios sekso partnerės, kuri galėtų patenkinti seksualines jo fantazijas, jei galiausiai nusprendėte būti jo mūza, galite neabejoti, kad esate tas žmogus, su kuriuo jis nori kurti tvirtus, ilgalaikius santykius. Ne veltui sakoma, kad seksas - viena iš priemonių jausmams įsiplieksti.

2. Komforto jausmas. Priežastis, dėl kurios vyrams įsipareigojimas tampa ne baisus. Buvimas su moterimi suteikia saugumo jausmą, šiltą atmosferą, kurioje galima pasislėpti nuo įtampos ar triukšmingo išorinio pasaulio. Tai labiau ne fizinė, o emocinė aplinka. Faktas, kad grįžęs po darbų vyras gali jaukiai įsitaisyti ant sofos su mylimąja glėbyje yra kiekvieno svajonė. Dažnas labai vertina mylimosios palaikymą, raminančius žodžius, šilumą ir supratimą. Moters buvimas šalia priverčia juos jaustis geresniais ir mylimais.

3. Maloni draugija. Priežastis, kodėl vyrai galų gale nusprendžia vesti moterį. Daiktavardį draugas reikėtų rašyti didžiąja raide, būtent jis labai iškalbingai apibūdina svarbiausius vyro poreikius. Vyrai ieško moters, su kuria galėtų pasidalinti svajonėmis, tikslais, kuri suprastų jų humoro jausmą, būtų ištikima bet kokioje gyvenimo situacijoje. Kai tik toks asmuo ateina į vyro gyvenimą, bet kokia kaina stengiamasi jį išsaugoti.

Galbūt vyrai nėra tokios sudėtingos asmenybės kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Joooo. Tik aplink juos ir šokinėk.
Daug ko tikisi, bet patys pamiršta investuot į santykius
Naujas komentaras