Ko vyrai tikisi iš santykių?

laiminga-pora-79163563(1).jpg
 
2 komentarai
Esame skirtingi tiek fiziniu, tiek psichologiniu atžvilgiu – kiekvienas turime savitą požiūrį, vertybes, jausmus, į kuriuos turėtų atsižvelgti mus supantys žmonės. Nepaisant akivaizdžių lyties skirtumų, aišku viena: abu nori būti mylimi, branginami ir vertinami.

Seksualinis gyvenimas.

Kad ir kaip stengsitės užginčyti šį faktą, teigdamos, jog gyvenimas kupinas svarbesnių dalykų, rezultatai bus ne Jūsų naudai. Faktui patvirtinti buvo atlikti tyrimai, kurių metu vyrams buvo siūloma pasirinkti tarp maisto ir sekso. Pastarąjį variantą išsirinko dauguma, o valgis patyrė gėdingą pralaimėjimą. Tikriausiai badas yra pirmoji priežastis, dėl kurios vyrų populiacija Žemėje ženkliai mažėja. Juokas juokais, tačiau tokią tiesą atskleidė tyrimas, o mums belieka pasikliauti savo asmenine nuomone.

Poreikių suderinamumas.

Dauguma vyrų ieško pastovios sekso partnerės, kuri galėtų patenkinti seksualines jo fantazijas. Jei vyras su jumis nuoširdus ir atviras, aiškiai pasako ko tikisi, galite neabejoti, kad esate tas žmogus, su kuriuo jis nori kurti tvirtus, ilgalaikius santykius. Ne veltui sakoma, kad seksas - viena iš priemonių jausmams įsiplieksti.

Komforto jausmas.

Priežastis, dėl kurios vyrams įsipareigojimas tampa nebaisus. Buvimas su moterimi suteikia saugumo jausmą, šiltą atmosferą, kurioje galima pasislėpti nuo įtampos ar triukšmingo išorinio pasaulio. Tai labiau ne fizinė, o emocinė aplinka. Faktas, kad grįžęs po darbų vyras gali jaukiai įsitaisyti ant sofos su mylimąja glėbyje yra kiekvieno svajonė. Dažnas labai vertina mylimosios palaikymą, raminančius žodžius, šilumą ir supratimą. Moters buvimas šalia priverčia juos jaustis geresniais ir mylimais.

vyrai, pora

Maloni draugija.

Priežastis, kodėl vyrai galų gale nusprendžia vesti moterį: vyrai ieško moters, su kuria galėtų pasidalinti svajonėmis, tikslais, kuri suprastų jų humoro jausmą, būtų ištikima bet kokioje gyvenimo situacijoje. Kai tik toks asmuo ateina į vyro gyvenimą, bet kokia kaina stengiamasi jį išsaugoti.

 
fantazijos
Komentarai (2)
Joooo. Tik aplink juos ir šokinėk.
Daug ko tikisi, bet patys pamiršta investuot į santykius
Naujas komentaras