TOP moters savybės, traukiančios vyrus

558.jpeg
 
1 komentaras
Ko vyrai ieško moteryse, kokia turi būti potencialiai gera partnerė? Juk kiekvienai smalsu žinoti!

Ji turi savo gyvenimą.

Tai reiškia, jog rūpinatės savimi, skiriate dėmesio savo asmenybei, stiliui, randate laiko pasibuvimui su nuostabiais draugais ar šeima. Siekiate iš gyvenimo kuo daugiau, mėgaujatės paprastais dalykais, pavyzdžiui, pasivaikščiojimu parke saulėtą popietę. Trumpai tariant, nesitikite, jog gyvenimas ir laimė prasidės atėjus antrajai pusei, jis nebus visa jūsų egzistencijos priežastimi.

Ji seksuali, bet ne vulgari.

Tai reiškia, kad santykių pradžioje neturite elgtis taip, tarsi seniai būtumėte kartu. Turėtumėte vengti pernelyg seksualių pokštų, juokelių, užuominų. Flirtas taip pat neturėtų būti vulgarus: rankos uždėjimas ant jo peties, alkūnės ar kelio, jokiu būdu ne intymesnėse vietose ir tik trumpam. Nesuklyskite: tai skiriama tik santykių pradžiai, ilgiau būnant kartu jis tikrai tikisi didesnio seksualumo, seksualesnių prisilietimų, užuominų ir t. t.

Jos susidomėjimą ir rūpestį atskleidžia smulkmenos.

Vienas respondentas pasakojo, kad kažkada turėjo daug keliauti ir tiesiog nespėdavo išsiskalbti marškinių – nusprendė kaskart nusipirkti naujus. Jo draugė vyrui išvykus nusprendė išskalbti už jį. Kitas respondentas teigė, jog kartais, kai turi ilgai dirbti, partnerė atveža jam skanius pietus. Žinoma, tai nereiškia, kad jis pats neturėtų kur papietauti – tai tiesiog malonus dėmesys. Jūs neturėtumėte aukoti viso savo laiko, atsisakyti pomėgių dėl vyro, tačiau kartais darydama tokius mažus dalykus parodote savo rūpestį. Tiesiog atkreipiate dėmesį į jo asmeninius poreikius. O tai iš tiesų žavi!

Ji turi būti gera draugė, patarėja.

Padėkite jam sudaryti gerą įspūdį viršininkui, patarkite. Juokitės iš jo pokštų ir padėkite jam suspindėti, kai to reikės. Žinoma, jis su jumis turėtų elgtis taip pat.

pora

Ji netoleruoja nepagarbos savo atžvilgiu.

Gera moteris niekada nepriima blogo elgesio. Vyrai gerbia tas moteris, prie kurių negali kalbėti apie viską ar elgtis bet kaip. Jei jis žinos, kad nepakenčiate bet kokių apgavysčių, ko gero, ir pats bus sąžiningesnis. Taip pat šaunu, jei parodysite akivaizdų nusistatymą prieš susitikinėjimą su vedusiais priešingos lyties atstovais.

Ji žino, kad meilė – svarbiausia tapimo pora priežastis.

Kaip moteris žino, kad tai – tinkamas vyras? Tiesiog ateina momentas, kai pajuntama meilė. Vyrai tiki, kad ji pasireiškia jaukumo, patogumo jausmu būnant drauge, taip pat visišku partnerio priėmimu, supratimu, kad kito žmogaus laimė yra ne mažiau svarbi nei savo paties.

 
fantazijos
Komentarai (1)
Labai teisingai!
Naujas komentaras