Kodėl tu neturėtum atsisakyti sekso per pirmą pasimatymą

signs-she-s-ready-to-sleep-with-you-1099000-TwoByOne.jpg
 
Jeigu mūsų seneliai pirmąkart išbandydavo meilės malonumus po vestuvių, dabar to niekas nelaukia ir drąsiai šoka į lovą dar nesusituokus.Juk prieš įsipareigojant reikia pasižiūrėti, kaip seksis intymioji santykių dalis, tiesa? Štai kelios priežastys, kodėl nereikėtų atsisakyti sekso per pirmą pasimatymą:

Jeigu tu to nori, kodėl nepadarius?

Ir iš tiesų – mes per dažnai kreipiame dėmesį į aplinkinius ir jų nuomonę, kuri mums neturi jokios didelės įtakos. Pirmiausia, jeigu tu to nori, vadinasi, turi imti ir pasimylėti nė negalvojant, kad esi paleistuvė. Šiuo atveju vyrams pasisekė kiek labiau, nes visuomenėje vis dar gajus patriarchalinis kultas, kuriame vyras – nugalėtojas. Daug moterų turintys vyrai vadinami lovelasais, o moteris, turinti daug vyrų, iškart pasmerkiama. Neverta pasikliauti pasenusiomis vertybėmis ir nė negalvok, kad jo akyse būsi ta, kuri lengvai duoda. Galbūt jis buvo tas, kuris davė?

Mėgaukis malonumu

Gyvenimas yra viena didelė kelionė, todėl mėgaukis ja. Kaip ir seksu – kodėl reikia atidėlioti tai, ko tu trokšti visu kūnu? Moterys turi teisę būti geidžiamomis, gerai pamylėtomis, taip pat turėti pačius geriausius orgazmus. Tad jeigu to nori, nes visai šalia tavęs yra karšto kūno vyrukas, kodėl jo neišbandžius?  Žinoma, malonumas turi savo kainą. Tai – emocinis ryšys. Turi suprasti, kad geram seksui nėra būtinas artimas ryšys. Būtent dėl to nesimylėk su vyru, su kuriuo vos tik pradėjusi bendrauti užsisvajojai apie vestuvinę suknelę. Neprisirišk prie vyro, ypač tada, kuomet jis pats atvirai pasako, kad nieko rimto neieško. 

Kaupk seksualinę patirtį

Seksas – tai tam tikra meilės, intymaus artumo praktinė dalis. Visi žino, kad teoriją reikia pritaikyti praktiškai, o kas bus, jei daugiau turėsi teorinės medžiagos nei praktinių įgūdžių? Pamąstyk logiškai – jeigu tu nori kažką išbandyti nauja lovoje, bet šiuo metu neturi sekso partnerio (-ės), nebijok atsiduoti per pirmą pasimatymą. Tokiu būdu tu kaip niekad iš arti susipažinsi su nauju žmogumi, be to, kaupsi seksualines žinias. Aišku, nėra patartina to daryti su kiekvienu sutiktu asmeniu, bet jeigu pasimatymas yra įdomus, tau nenuobodu, o jūs norite pašėlti, kas jus laiko?

Kam laukti, o vėliau gailėtis?

Ir iš tiesų, kam kelis mėnesius laukti ir vaidinti, kad tau pirmiausia norisi pažinti žmogų, jei iš tiesų tu svajoji tik pasimylėti jo mašinoje? Neapsimesk, jog turi aukštus moralės standartus ir neapgaudinėk savęs, jei to visiškai nenori. Būk atvira pati sau – jeigu žinai, kad nei rimti santykiai, nei draugystės tavęs nedomina, nebijok pasakyti „Taip!“ seksui per pirmą pasimatymą

Pirmo pasimatymo seksas:
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras