Patarimai vyrams, kaip išsaugoti santuoką

issiskyrimas-5744127e878cf.jpg
 
2 komentarai
Kiekvienas, kas veda ar išteka, nori, kad jo santuoka būtų laiminga ir truktų kiek įmanoma ilgiau. Vis dėl to, kai medaus mėnuo pasibaigia, prasideda šeimyninis gyvenimas su visais piktumais ir sunkumais, kuriuos įveikti galima tik veikiant kartu.

Ir jei jūs manote, kad santuokos išsprendimo strategijoje svarbiausiai derintis prie žmonos ir jos norų – jūs klystate. Dažniausiai tokios sutuoktinių poros anksčiau ar vėliau subyra. Ir tai yra dėl to, kad vyrų ir moterų smegenys yra visiškai kitaip sudėliotos. Jei pirmykštėse bendruomenėse vyrai eidavo medžioti, o moterys puoselėdavo ugnį ir prižiūrėdavo vaikus, tai šiuo metu moterims yra labai svarbu bendravimas ir supratimas, emocinis palaikymas, o vyrai įsimena tik faktinę įvykių pusę.

Norint išsaugoti santuoką, vyrai turi iškelti ir išnaudoti savo vyriškas savybes, kurios padeda jam siekti karjeros, ginčuose ir sportiniuose žaidimuose. Kad santuoka būtų stipri, tikras vyras turi į ją žvelgti kaip į užduotį, kurią būtina teisingai apskaičiuoti ir atlikti. Ir kokie gi konkretūs veiksmai lauktų tikro vyro, siekiančio išlaikyti stiprią santuoką?

Santuoka turi tapti darbu

Kaip ir bet kuris darbas, santuoka jus įpareigoja. Visų pirma, jūs privalote mylėti ir gerbti savo žmoną, būti jai ištikimas tiek seksualiai, tiek ir emociškai, būti teisingas su ja, mokėti ją išklausyti, nepertraukinėjant, laikytis savo pažadų, pasidalinti pareigomis ir padėti auklėti vaikus.

Pažinkite savo žmoną kuo geriau

Stebėkite ją namuose, restorane ar pasivaikščiojant. Pastebėkite net ir pačius nereikšmingiausius elgesio bruožus. Stenkitės perprasti jos nuotaikas. Jei jums pavyks visa tai atlikti, jūsų žmonos elgesys taps jums suprantamas. Todėl jūs lengvai galėsite numatyti jos tolimesnius veiksmus ir pagal tai apgalvoti ir savuosius.

Praleiskite pakankamai laiko namuose

Jei laikysitės šio patarimo, jūsų žmona laikys jus tikru namų šeimininku. O tai pakels jūsų autoritetą jos akyse, ir ji kiekvienąkart su nekantrumu lauks jūsų grįžtant iš darbo.

Nuspėkite konfliktą ir išspręskite jį

Nėra nei vienos šeimyninės poros, kuri nesipyktų. Vis dėl to esant tokiai situacijai derėtų vyrams susilaikyti nuo įgimto rungtyniavimo ir neleisti savo emocijoms paimti viršaus. Gali būti, jūsų žmona pagalvos, kad ji šiuo metu nugalėjo prieš jus, tačiau jūs tik vienas žinosite, kad tai buvo tik strateginis žingsnis iš jūsų pusės, leidžiantis kontroliuoti situaciją ir išvengiant rimtų pasekmių.

Išmokite klausyti

Mokėjimas klausyti nėra įgimtas vyrams, tačiau jei jūs sugebėsite tai, prieš jus atsivers labai daug galimybių, beje, palankių būtent jums! Jei jūsų žmona užsimanys jums kažką papasakoti, sustokite ramiai ir išklausykite jos. Išjunkite televizorių. Žiūrėkite tiesiai į akis. Pakinkuokite galva, jei tam pritariate. Nepertraukinėkite. Jei jūs viską padarysite teisingai, jūsų antrajai pusei susidarys įspūdis, kad jos problemos jums yra labai įdomios ir jūs nesate joms abejingas.

Patenkinkite savo žmoną

Įsivaizduokite, kad jūsų žmona – tai vienas brangiausių kompanijos klientų, su kuriais jūs dirbate. Prarasti klientą – tai tas pats, kas netekti darbo. Todėl dovanokite savo antrajai pusei dovanas, išpildykite jos prašymus, leiskite pajusti, kad jums jos labai reikia.

Leiskite jai suprasti, kas jums iš tikro įdomu

Jokiais būdais nenustokite bendrauti su savo draugais. Leiskite jai suprasti, kad jiems, lygiai taip pat kaip ir jai, yra vietos gyvenime. Užsiimkite sau įdomiu sportu, nemeskite hobio – tuomet ji susidarys įspūdį, kad jūs labai įvairiapusis žmogus. Ir tik tuomet jai bus su jumis įdomu. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
O kas verčia?
... kodel as vis dar nenoriu vesti jokios moters. Debiliskiau ir neina sugalvoti
Naujas komentaras