Santuoka be sekso? Štai ką galite padaryti

Sexless-Marriage-Immoral.jpg
 
Jūs su savo sutuoktini susituokę jau kurį laiką, tačiau iškilo maža problema: nustojote mylėtis. Gal po paskutinio seanso praėjo tik kuris laikas, o gal iš viso nebegalite prisiminti kada tai įvyko?

Žinoma, gali būti, jog baigėsi medaus mėnesio fazė ir dabar tiesiog nebesate taip ištroškę sekso kaip anksčiau, tačiau ar tai tikrai yra santuoka be sekso? Nesijaudinkite, jei ėmėte mąstyti, kad judu virtote senukais, kurie skundžiasi, kad niekada nesimyli, esame čia tam, kad jums padėtume. Mes pasikalbėjome su ekspertais apie viską, ką turite žinoti, jei jūsų santuoka be sekso.

Skaitykite patarimus ir sužinokite ką daryti, jei su sutuoktiniu nebesimylite ir kaip viską pakeisti.

Skirtumas tarp santuokos be sekso ir rutinos

Jei kurį laiką nesimylėjote, gali būti, kad susimąstėte ar tai paprasta rutina, ar oficialiai įžengėte į naują normą, kurioje sekso nebeliko. Tačiau skirtumas tarp šių dalykų priklauso nuo to, kaip patys tai interpretuojate. Tai visiškai subjektyvu. Vienas žmogus gali manyti, kad seksas kartą per metus yra santuoka be sekso, kitam kartas per mėnesį taip pat reikš santuoką be sekso. Tai priklauso nuo jūsų interpretacijos, ką „be sekso“ reiškia jums. Jei jūsų rutinoje seksas yra, reiškia, anksčiau ar vėliau, jis sugrįš. Statiškumas būdingas visiems santykiams.

Kaip iš naujo įžiebti ugnį?

Sakykime, nusprendėte, kad jūsų santuoka be sekso. Ką daryti? Koks turi būti kitas žingsnis? Kaip atgaivinti aistrą? Rekomenduojame pabandyti kažką naujo.

Santykiuose reikia naujovių. Kai tą patį darome nuolat, mums pasidaro nuobodu. Geriausias būdas aistrai atgaivinti yra naujų sekso būdų išbandymas drauge. Sudarykite seksualių dalykų sąrašą, na, tai turi būti tai, ką abu norėtumėte išbandyti.

Tada apsikeiskite sąrašais su partneriu. Skirkite laiko apgalvoti tai, o tada pasižymėkite, ką norėtumėte išbandyti iš partnerio sąrašo. O tada imkitės darbo!

Kada turėtumėte sunerimti

Gerai, jūs pamėginote atkurti aistrą, tačiau partneris nepasirašo... Arba jūs net nenorite kurstyti ugnies, nes žinote, kad partneris su tuo tiesiog nesutiks. Kad ir kaip būtų, tą momentą, kai pasijusite nugalėtas, turėtumėte imti nerimauti.

Jei sunerimote, vadinasi, ne be reikalo. Jei nesate laimingas, išsigandęs ar jaučiate spaudimą, ieškokite profesionalaus sekso terapeuto ar sekso trenerio. Niekada neturėtumėte bijoti ieškoti profesionalios pagalbos ir tą pagalbą turite gauti, kai imate nerimauti. Geriau viską aptarti ir išsiaiškinti ką daryti ir tikėtis, kad viskas grįš į normalias vėžias. 

Tačiau galiausiai, prisiminkite, kad nėra tokio dalyko, kaip tinkamas sekso kiekis. Kad ir kas patinka jums su partneriu, tas ir yra normalu, o ne tai, ką daro kiti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras